kuz

5

@Kapitan hawk Serio jak widzę, że są ludzie, którzy jeszcze cisną na nasz klub za to co pismaki wypisują aby nam zaszkodzić, to aż skręca człowieka.

kuz

5

@Karol145 Nie da się czytać tych Waszych głupot, pomijając już gramatykę i składnie, to bzdury totalne wypisujesz. 3 dni lipca, od 3 dni mamy otwarte okienko a Ty już dawno chciałeś tutaj Williamsa? Jeżeli ktoś śledzi pewne źródła to siedzi sobie spokojnie i czeka, bo wie, co klub jeszcze musi zrobić żeby zamknąć taki transfer. To nie jest płatność na raty, to nie jest obrońca z Kopenhagi za 2 miliony euro.

kuz

27

Dalej mnie boli ten mecz z Interem, Van Boekel nas przekręcił a potem przegrali wszystko jak leci... Do tego jeszcze z Sommera zrobili Boga a mu po prostu wylosował się dzień konia. Niesprawiedliwy jest sport strasznie.

kuz

5

Nie trzeba zapier**lać żeby stracić panowanie przy pękniętej oponie, nie wiadomo czy nie było tam jakiegoś zbocza, klifu czy czegokolwiek, a ludzie już wydali wyrok, że sam sobie winny...

kuz

0

@Vegeta88 W tamtym roku nikogo normalnego nie zaskoczyli :P wiedzieliśmy w jakiej dupie jesteśmy, dobrze że się z niej wydostajemy

kuz

4

Fajnie jakby nas zaskoczyli i przelali hajs już za chwilę od razu po zatwierdzeniu 1:1. :) Zamknęłoby to gęby co niektórym.

kuz

1

Zanim Alonso to poukłada to trochę minie, początek sezonu może być dla nas kluczowy żeby wypracować przewagę.

kuz

24

Yamal udostępnił Maradonę: opluł Messiego, jak on mógł.
Byli tu na szczęście mądrzy użytkownicy, którzy wspomnieli, że pewnie będzie udostępniał wszystkich "wielkich" z numerem 10.
Teraz wjechał Ronaldinho. No i kopara opadła tym krytykującym. @FCB_dimiC pozdrawiam serdecznie.

kuz

0

@Derean Na bank już podpity był ten co pisał

kuz

7

@Przemek2323 W sensie, że jest to uzupełnienie takiego jakby braku w słownictwie?

kuz

3

@blakkudium Oyarzabal w Barcy potwierdzone info bo go podnosi potem

kuz

6

@blakkudium W tym okienku to Laporta rozdaje karty :)

kuz

7

@wyrek "żeeeeee ymmm nyyym..." i wyłączyłem :)

kuz

1

@Jarema2000 Ale że jak, przerwa na to żeby jedno i drugie się mogło zdradzać bez konsekwencji? Bzykać się z kimś innym a potem do Siebie wrócić? Bo nie czaję.

kuz

2

@VegetaPolska Co za osiągnięcie! Gratulacje!

kuz

1

@Kessie Leci obracać kolejną 30stkę na pohybel hejterom

kuz

0

Z tymi co głosowali przeciw albo się wstrzymali już nie pijemy.

kuz

2

@Messibestplayerintheworld Przecież to było więcej niż pewnie, za mało się dzieje, nic się nie mówi, pismaki nie zarabiają na clickbaitach bo jest zbyt mało informacji z klubu. Muszą przecież coś wymyślać na bieżąco żeby zarabiać hajs... A ludzie dalej tutaj się łapią na takie kaczki. Dobrze, że Neymar przedłużył kontrakt do stycznia to chociaż tego żaden idiota nie porusza.

kuz

7

@Frimpong Wstał, przeczytał i wrzucił. Nie lepiej przeczytać La Ramblę i dowiedzieć się, że te kocopoły zostały już zdementowane?

kuz

0

Nie mogę patrzeć na tego Kulesze, aż się niedobrze robi jak go widzę...

kuz

3

Przy całej dezinformacji i kampanii innych klubów przeciwko Barcelonie ja bym nie wierzył w takie wycieki bo ich będzie pewnie dziesiątki przed samym transferem. Cierpliwie poczekajmy do startu presezonu i wtedy można coś powiedzieć.

kuz

7

@Sulimo Lubię placki!

kuz

0

@Cule1234 Afera opaskowa w Barcelonie :D Zazdroszczą chyba Kuleszy :P

kuz

2

@BorzyKrzys Zazdroszczę zdrowia, bo nawet jakby człowiek chciał to przez 10 lat ani razu nie złapać grypy, która przykuwa do łóżka to szacun.

kuz

0

@ranger3120 same 0 w komendach

kuz

2

@FCB_dimiC Zmienią narrację, proste ;p

kuz

1

@LeoMessiiBarcaPepa reWASD pobierz i będzie śmigał normalnie po BT

kuz

0

@Criss18Barca Selekcja naturalna.

kuz

2

@Adran360 No nie do końca, bo Liga Mistrzów albo La Liga, PL, Serie A i tak dalej to jest poza pieniędzmi prestiż i osiągnięcie, ten turniej jest bez historii.

kuz

4

@blakkudium Jedyny czynnik dla którego ten turniej miał sens, szczególnie przy tych większych klubach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?