@LOPEZ16 Obyś miał rację, chociaż zbyt długo już się mówi, że "nikogo nie stać na wojnę światową". W pewnym momencie pałka się przegnie i nie będzie odwrotu jak ktoś powie a to będzie trzeba powiedzieć b i tak dalej. Zaczyna się efekt domina powoli.
@Kgorecki2500 Teraz poważne pytanie, serio wizja III WŚ Was bawi? :) Mnie osobiście przeraża to co się dzieje na świecie i do czego może doprowadzić i nigdy przenigdy nie chciałbym wojny światowej, nawet ciężko sobie z tego tematu żartować przy tych emocjach.
@Tasde Dopóki wszyscy płacą i tłumnie tam jeżdżą to ceny będą rosły jeszcze bardziej :D Ludzie dają się dymać wydając tyle, kiedy można tak jak piszesz znaleźć dużo taniej. Gdyby zabrakło im klientów ceny od razu by znormalniały, ale tam się nie da wcisnąć zapałki w okresie letnim. Głupim narodem jesteśmy a najwięcej narzekamy.
@Pedri16Future No dobra, dajmy na to, że liczą jeszcze raz. Co to da? Jeżeli nawet karty były sfałszowane to te głosy i tak zostają, nielegalnie, za kogoś, ale zostają i będą tak samo policzone?
@barcelonaLM A co on śluby z nimi bierze czy bawi się na wakacjach jednorazowo? :D Nie przesadzajmy, on ma tyle oleju w głowie w takim wieku, że na pewno się w końcu ustatkuje. Póki co korzysta ze sławy.
@Cvzx Chłopak ma 17 lat, śmigło robią mu najlepsze dupeczki jakie tylko może sobie wybrać (śmieszy mnie jak ktoś 30 latkę nazywa starą babą), a z ludzi taka zazdrość i jad się wylewa, że szok. Dodajmy, że większość takich informacji, które będą wypływać to próby zyskania atencji przez te kobiety.
@Lionel_Messi10 Nie musiał jak był młodszy i dynamiczny. Nikt niczego mu nie odbiera ale do topowego grania na takiej intensywności już się nie nadaje i przez to drużyna by wiele traciła.
@Lionel_Messi10 O czym? Że lepiej mądrze stać niż głupio biegać? Może parę lat temu, ale teraz nasz styl opiera się na ciągłym pressingu całego zespołu, jeden zawodnik grający jak Messi i mamy ogromne problemy. Wszyscy muszą za**erdalac.
Niech biorą tego Nico, jakimś cudem jeszcze Grimaldo, wróci Bernal i możemy lecieć z kolejnym sezonem. Brakuje trochę 9 za Lewego ale to w styczniu można ogarnąć jak Robercik zjedzie z formą.
6
Virgili spawnuje się w idealnym momencie przed presezonem. Być może kolejny kozak do kadry. :P Niebywała jest La Masia.
1
@LOPEZ16 Obyś miał rację, chociaż zbyt długo już się mówi, że "nikogo nie stać na wojnę światową". W pewnym momencie pałka się przegnie i nie będzie odwrotu jak ktoś powie a to będzie trzeba powiedzieć b i tak dalej. Zaczyna się efekt domina powoli.
9
@Kgorecki2500 Teraz poważne pytanie, serio wizja III WŚ Was bawi? :) Mnie osobiście przeraża to co się dzieje na świecie i do czego może doprowadzić i nigdy przenigdy nie chciałbym wojny światowej, nawet ciężko sobie z tego tematu żartować przy tych emocjach.
3
@Kessie Neymar w prime jak Messi miał kontuzję to był inny wymiar grania w piłkę. To se ne vrati!
2
@Kessie Romper na początek, jak jeszcze czuć smak i można się delektować, a potem reszta już na dobicie.
1
@Katalończyk 99 Niczego nie będzie bo pieski się boją
7
@Tasde Dopóki wszyscy płacą i tłumnie tam jeżdżą to ceny będą rosły jeszcze bardziej :D Ludzie dają się dymać wydając tyle, kiedy można tak jak piszesz znaleźć dużo taniej. Gdyby zabrakło im klientów ceny od razu by znormalniały, ale tam się nie da wcisnąć zapałki w okresie letnim. Głupim narodem jesteśmy a najwięcej narzekamy.
2
@Frimpong Ahhhh total 90... kiedyś taka piłka, żółta, czerwona czy niebieska + buty total 90 to był peak, byłeś wtedy panem świata
3
Xabi Alonso: “Raul Asencio should NOT have made the foul and concede the red card, but we will talk with him”.
To tak można mówić w Realu?
1
@partymaker W Olsztynie już było 30 parę dni temu :P
0
@Pedri16Future No dobra, dajmy na to, że liczą jeszcze raz. Co to da? Jeżeli nawet karty były sfałszowane to te głosy i tak zostają, nielegalnie, za kogoś, ale zostają i będą tak samo policzone?
1
@kielbi12 A to Tebas się nie mądrzył, że rejestracje dopiero od lipca i na razie nic nie wiadomo?
1
Within Temptation zaczyna na Hellfest jak ktoś chce obejrzeć dobry koncert na wieczór
1
@barcelonaLM A co on śluby z nimi bierze czy bawi się na wakacjach jednorazowo? :D Nie przesadzajmy, on ma tyle oleju w głowie w takim wieku, że na pewno się w końcu ustatkuje. Póki co korzysta ze sławy.
6
@Cvzx Chłopak ma 17 lat, śmigło robią mu najlepsze dupeczki jakie tylko może sobie wybrać (śmieszy mnie jak ktoś 30 latkę nazywa starą babą), a z ludzi taka zazdrość i jad się wylewa, że szok. Dodajmy, że większość takich informacji, które będą wypływać to próby zyskania atencji przez te kobiety.
0
@Lionel_Messi10 Nie musiał jak był młodszy i dynamiczny. Nikt niczego mu nie odbiera ale do topowego grania na takiej intensywności już się nie nadaje i przez to drużyna by wiele traciła.
1
@Lionel_Messi10 O czym? Że lepiej mądrze stać niż głupio biegać? Może parę lat temu, ale teraz nasz styl opiera się na ciągłym pressingu całego zespołu, jeden zawodnik grający jak Messi i mamy ogromne problemy. Wszyscy muszą za**erdalac.
3
Jak ktoś widzi jeszcze Messiego w Barcy u Flicka to chyba oszalał :D on sobie chodzi, zero pressingu. U Hansiego to by było niedopuszczalne.
1
Chyba mamy największe szanse na użycie broni jądrowej od czasu Hiroshimy...
0
Nico - ponad prawem
Niech se Tebas już obejrzy bo w wakacje Laporta tak samo jak w tytule go rozegra
1
@ACMaldini3 Właśnie przed chwilą to udostępnili haha, nienawidze tego gościa
0
Niech biorą tego Nico, jakimś cudem jeszcze Grimaldo, wróci Bernal i możemy lecieć z kolejnym sezonem. Brakuje trochę 9 za Lewego ale to w styczniu można ogarnąć jak Robercik zjedzie z formą.
6
Joan Garcia będzie topem do pierwszego babola i wpuszczonej bramki :P potem już z górki, tęsknota za Ter Stegenem i te sprawy. :D
4
@Adran360 W naszym meczu Interu wyszedł by Van Boekel i powiedział "gol uznany bo nienawidzę Barcelony."
0
Vibe meczu towarzyskiego w sierpniowym presezonie
2
I jakiś Kukon widać już pajacerka na maksa, wiadomo dlaczego coraz mniej ludzi słucha tego nowego chłamu.
0
No póki co Opole hip-hop pokazuje czym był kiedyś ten gatunek. Nawet można tego posłuchać i coś potrafią wykonawcy.
0
@jacobFCB Zobaczę Leosie, Bambi czy inne modelki i też wyłączam :-D
0
@jacobFCB Wszystko na jedno kopyto, nic oryginalnego...
1
https://www.se.pl/bydgoszcz/jasnowidz-jackowski-przewidzial-katastrofe-samolotu-w-indiach-przerazajaca-wizja-aa-Jj3W-zctk-e1kR.html
Ja dzisiaj miałem wizję, że kogoś auto potrąci na pasach, czekamy więc.