@Messibestplayerintheworld Potrzeba wolnej pensji około 7-8 milionów netto, Ansu zarabiał 13,5 netto, więc jeżeli to prawda to 70% jest w sam raz na miejsce pensji Williamsa. Do tego jeszcze Pena, Araujo/Christensen, Ter Stegen.
Turniej za który już każdy przytulił swoje sianko, serio ktoś myśli, że największe firmy będą się tu spinać w walce o tytuł? :) Brygada Hansiego sobie obraca dupeczki na wakacjach a oni mają zasuwać na jakichś KMŚ? Byle odbębnić i jak najszybciej odpoczywać przed sezonem.
@partymaker Ja to wiem, ale jak idzie dobrze to nikt z tych, którzy go hejtują nie napisze ani słowa. Gdy coś się sypnie albo nie wyjdzie, to wtedy oczywiście wina Laporty, zero cudów i czarów.
@Deviler Polecam iść w kierunku Giewontu ale olać kolejkę i iść na Kopę Kondracką a stamtąd na Kasprowy. Wyprawa na cały dzień i trzeba mieć sił w nogach, ale lepsze to niż przereklamowany Giewont i stanie w kolejce 3 godziny.
@Rupert_Haubica Marciniak nic do Messiego nie ma. Van Boekela boli wielka Barcelona i tak się utarło, że to Marciniak. Na mundialu TOP decyzje do niczego się nie można przyczepić.
@BorzyKrzys Rzetelnie przedstawił fakty i argumenty, presja medialna i pandora gate pomogły tym laskom żeby "wygrać" z nim niekoniecznie mówiąc prawdę a chłop był zniszczony psychicznie i nawet nie chciał podejmować rękawicy. Ja lubię kontent Gonciarza, seria z Czarnobyla była mega i ciężko było mi uwierzyć w to co słyszałem na Jego temat, ma za uszami, ale nie aż tak jak to było pokazane.
@blakkudium No ale przecież już tydzień czasu lata info, że Nico jest teraz na pole position bo Liverpool zaporową cenę za Diaza daje i jest dużo starszy. Jeżeli będzie hajs na klauzule żeby zapłacić ją bez rat to na 100% Nico się tu pojawi.
@bart_azz Wstrzymaj konie, chłop pokazał coś dopiero na poziomie U18. W Barcy B nie było aż tak głośno, żeby błyszczał jakoś ponad przeciętnie, a co dopiero w La Liga na takim poziomie. :P
@LOPEZ16 Obyś miał rację, chociaż zbyt długo już się mówi, że "nikogo nie stać na wojnę światową". W pewnym momencie pałka się przegnie i nie będzie odwrotu jak ktoś powie a to będzie trzeba powiedzieć b i tak dalej. Zaczyna się efekt domina powoli.
@Kgorecki2500 Teraz poważne pytanie, serio wizja III WŚ Was bawi? :) Mnie osobiście przeraża to co się dzieje na świecie i do czego może doprowadzić i nigdy przenigdy nie chciałbym wojny światowej, nawet ciężko sobie z tego tematu żartować przy tych emocjach.
@Tasde Dopóki wszyscy płacą i tłumnie tam jeżdżą to ceny będą rosły jeszcze bardziej :D Ludzie dają się dymać wydając tyle, kiedy można tak jak piszesz znaleźć dużo taniej. Gdyby zabrakło im klientów ceny od razu by znormalniały, ale tam się nie da wcisnąć zapałki w okresie letnim. Głupim narodem jesteśmy a najwięcej narzekamy.
0
@michaleu Właśnie jestem w trakcie :P
0
@Pomimo27 Że już połowa Jego pensji jest wolna w FFP, jeszcze 4 bańki.
0
@BORO_12 Liczby już zostawmy księgowym, kolega pytał skąd wiadomo co trzeba to odpowiedziałem.
0
@BORO_12 Faktycznie, netto to jakieś 8, więc trzeba jeszcze trochę podziałać żeby upchnąć Williamsa.
2
@Messibestplayerintheworld Potrzeba wolnej pensji około 7-8 milionów netto, Ansu zarabiał 13,5 netto, więc jeżeli to prawda to 70% jest w sam raz na miejsce pensji Williamsa. Do tego jeszcze Pena, Araujo/Christensen, Ter Stegen.
0
@jacobFCB Oby smakowały hamburgery w Monaco, amen.
0
@LukaszFan Nie kupuję od którejś już FIFY, EA pobieram jak jest w Gamepassie :) Ale czytałem jakieś plotki, że nowej nie będą robić.
0
@Kazragore A to nie miało być tylko aktualizacji dużej?
1
Jeden z pasożytów znowu pożegnany, rok spokoju. Laporta ufam Tobie!
2
Turniej za który już każdy przytulił swoje sianko, serio ktoś myśli, że największe firmy będą się tu spinać w walce o tytuł? :) Brygada Hansiego sobie obraca dupeczki na wakacjach a oni mają zasuwać na jakichś KMŚ? Byle odbębnić i jak najszybciej odpoczywać przed sezonem.
1
@partymaker Ja to wiem, ale jak idzie dobrze to nikt z tych, którzy go hejtują nie napisze ani słowa. Gdy coś się sypnie albo nie wyjdzie, to wtedy oczywiście wina Laporty, zero cudów i czarów.
1
@comtedurgell A może tak też napisać, że Laporta to jednak dobry prezydent i wie co robi, a nie jakieś czary?
3
@Deviler Polecam iść w kierunku Giewontu ale olać kolejkę i iść na Kopę Kondracką a stamtąd na Kasprowy. Wyprawa na cały dzień i trzeba mieć sił w nogach, ale lepsze to niż przereklamowany Giewont i stanie w kolejce 3 godziny.
2
@adamek20151 Protip:
Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie ~Adam Mickiewicz
0
@Rupert_Haubica Marciniak nic do Messiego nie ma. Van Boekela boli wielka Barcelona i tak się utarło, że to Marciniak.
Na mundialu TOP decyzje do niczego się nie można przyczepić.
0
@BorzyKrzys Rzetelnie przedstawił fakty i argumenty, presja medialna i pandora gate pomogły tym laskom żeby "wygrać" z nim niekoniecznie mówiąc prawdę a chłop był zniszczony psychicznie i nawet nie chciał podejmować rękawicy. Ja lubię kontent Gonciarza, seria z Czarnobyla była mega i ciężko było mi uwierzyć w to co słyszałem na Jego temat, ma za uszami, ale nie aż tak jak to było pokazane.
3
@Objectivo A ja zazdroszczę, że potraficie dojrzeć coś w twórczości Kojimy... mnie totalnie to odpycha :P
0
@BorzyKrzys Jak wyżej przedmówcy, dziwne, że taki dron sobie poradził przy takim wietrze, gdzie często niewielki wiatr potrafi je zdmuchnąć.
6
@Derean No i zostali pięknie przekręceni przy faulu Neuera, który powinien wylecieć z boiska :)
3
@blakkudium No ale przecież już tydzień czasu lata info, że Nico jest teraz na pole position bo Liverpool zaporową cenę za Diaza daje i jest dużo starszy. Jeżeli będzie hajs na klauzule żeby zapłacić ją bez rat to na 100% Nico się tu pojawi.
0
@svensonFCB W Olsztynie właśnie mija, ale przywiało nieźle.
1
@bart_azz Wstrzymaj konie, chłop pokazał coś dopiero na poziomie U18. W Barcy B nie było aż tak głośno, żeby błyszczał jakoś ponad przeciętnie, a co dopiero w La Liga na takim poziomie. :P
6
Virgili spawnuje się w idealnym momencie przed presezonem. Być może kolejny kozak do kadry. :P Niebywała jest La Masia.
1
@LOPEZ16 Obyś miał rację, chociaż zbyt długo już się mówi, że "nikogo nie stać na wojnę światową". W pewnym momencie pałka się przegnie i nie będzie odwrotu jak ktoś powie a to będzie trzeba powiedzieć b i tak dalej. Zaczyna się efekt domina powoli.
9
@Kgorecki2500 Teraz poważne pytanie, serio wizja III WŚ Was bawi? :) Mnie osobiście przeraża to co się dzieje na świecie i do czego może doprowadzić i nigdy przenigdy nie chciałbym wojny światowej, nawet ciężko sobie z tego tematu żartować przy tych emocjach.
3
@Kessie Neymar w prime jak Messi miał kontuzję to był inny wymiar grania w piłkę. To se ne vrati!
2
@Kessie Romper na początek, jak jeszcze czuć smak i można się delektować, a potem reszta już na dobicie.
1
@Katalończyk 99 Niczego nie będzie bo pieski się boją
7
@Tasde Dopóki wszyscy płacą i tłumnie tam jeżdżą to ceny będą rosły jeszcze bardziej :D Ludzie dają się dymać wydając tyle, kiedy można tak jak piszesz znaleźć dużo taniej. Gdyby zabrakło im klientów ceny od razu by znormalniały, ale tam się nie da wcisnąć zapałki w okresie letnim. Głupim narodem jesteśmy a najwięcej narzekamy.
2
@Frimpong Ahhhh total 90... kiedyś taka piłka, żółta, czerwona czy niebieska + buty total 90 to był peak, byłeś wtedy panem świata