@Patriskos Ale kto tam ma Jego strona iść? Przecież cala moc Realu to lewa strona, tam jest Kounde a biali nie mają żadnej formy aktualnie. Na lewej może zagra Eric bo Flick go testował ostatnio, ale Martin też jest w porządku.
Wyobrazacie sobie jakby kiedyś nastały czasy, gdzie dany klub nie chce żeby jakiś sędzia sędziował ich mecz, proponuje zmianę na swojego i jeszcze grozi tym, że nie pojawi się na boisku? A nie, sory, już tak mamy. Real Madryt puka od spodu w dno.
Hahah padł mi telefon i dopiero włączyłem. Myślałem, że niżej nie da się upaść, ale ten żałosny klub się jeszcze bardziej pogrąża. Brak słów jak można w ogóle taki cyrk na takim poziomie odstawiać.
Real Madrid are furious with the referees assigned for the final against Barça – they are demanding a change from the federation, claiming the referees are biased. [El Chiringuito TV]
@Pedri16Future Mam nadzieje, że w końcu prawdziwi artyści zaczną być doceniani, a nie pseudo produkty, beztalencia wypychane na siłę przez mass media, ryjące głowy dzieciakom.
@KobeFR Getafe potrafiło intensywnością ich zdominować, tak samo Alaves, nie no, o czym my tu mówimy. Jak chłopaki wyjdą z takim nastawieniem jak na najważniejsze mecze w tym sezonie (pierwszy mecz z BVB) to tam nie będzie czego zbierać.
Równo za 48h będziemy już spokojni o Puchar Króla w gablocie :P A obrona Realu będzie chciała już ostatniego gwizdka. Jeżeli będzie inaczej, to będę ogromnie zaskoczony.
@Kamiloza91 Jakie 3 miesiące? :P Przecież pod koniec lipca pewnie zaczną już presezon, skończymy sezon z końcem maja. Niech chłopaki odpoczywają jak najwięcej.
@Walker Oddział już zamknięty jest, to mój ulubiony :P Wersja z parszywej 13 wchodzi pięknie. A w Oddziele zakochałem się w gimnazjum, jakoś w 2007 roku. Przyjechał do nas wtedy Jarek Wajk z gitarą i zagrał koncert w kościele opowiadając o płytach, koncertach i ogólnie o karierze. Świetnie to wspominam.
@Mankind Ja mam nadzieję, że oni wykańczają wnętrze czyli szatnie, biura itp, dlatego tak to wygląda na zewnątrz i potem pójdzie szybko. Bo patrząc na zdjęcia i filmy to progres z "lotu ptaka" jest strasznie słaby.
4
Przegrać wygrany mecz :)))) udała im się szopka psychologiczna z arbitrem. Obrzydliwy klub. Można iść spac.
1
Sędzia obsrany, my teraz już też. Ciężko to widzę... Nie zamknęliśmy meczu jak mogliśmy dwoma kontrami na 100.
1
Zawalili dwie kontry 3v2...
2
Oddaliśmy inicjatywę...
1
Rapha zapomniał że jest Raphą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
W ich wyimaginowanym świecie madryckim sędzia i tak im przeszkadza. :DDD To jest inny wymiar.
7
Tam przed polem karnym też był faul, a po nim Martin dostał kartkę.
7
Sędzia zastraszony tłumaczy Viniemu decyzję, szopka na maksa
0
Bez kartki oczywiście
1
Trzymał go nie dał mu dobić
0
Jechać z nimi! Jechać do dna!
0
Szpaku nie czeka na hymn, wjeżdża z buta.
34
Dudek: "Zgadzam się z Cezarym, nie mamy za wiele argumentów przeciwko Barcy" Zgadza się, że Real jest słaby.
Dudek za chwilę: "Dawno nie widziałem tak silnego Realu."
Hit
0
A dziś Maja ma jakiś taki "normalny" głos? Też tak słyszycie? Zawsze miała taką chrypkę, a teraz chyba krzyczy i brzmi normalnie.
1
@Gaucho Ja to czytam od kilku lat. Dziś się nie obawiamy, dziś ich gnieciemy.
1
@Messibestplayerintheworld O lewą chodziło:)
2
@Patriskos Ale kto tam ma Jego strona iść? Przecież cala moc Realu to lewa strona, tam jest Kounde a biali nie mają żadnej formy aktualnie. Na lewej może zagra Eric bo Flick go testował ostatnio, ale Martin też jest w porządku.
1
@Faro bo Perez = Real Madryt.
65
Wyobrazacie sobie jakby kiedyś nastały czasy, gdzie dany klub nie chce żeby jakiś sędzia sędziował ich mecz, proponuje zmianę na swojego i jeszcze grozi tym, że nie pojawi się na boisku? A nie, sory, już tak mamy. Real Madryt puka od spodu w dno.
4
Hahah padł mi telefon i dopiero włączyłem. Myślałem, że niżej nie da się upaść, ale ten żałosny klub się jeszcze bardziej pogrąża. Brak słów jak można w ogóle taki cyrk na takim poziomie odstawiać.
1
Real Madrid are furious with the referees assigned for the final against Barça – they are demanding a change from the federation, claiming the referees are biased. [El Chiringuito TV]
Psychiatryk od najwyższych szczebli.
34
@Pedri16Future Mam nadzieje, że w końcu prawdziwi artyści zaczną być doceniani, a nie pseudo produkty, beztalencia wypychane na siłę przez mass media, ryjące głowy dzieciakom.
1
@Chucky Nie do końca, ale do jazdy o byle co wyciągają argumenty używając jazd z przeszłości. Taka natura. :)
0
@KobeFR Getafe potrafiło intensywnością ich zdominować, tak samo Alaves, nie no, o czym my tu mówimy. Jak chłopaki wyjdą z takim nastawieniem jak na najważniejsze mecze w tym sezonie (pierwszy mecz z BVB) to tam nie będzie czego zbierać.
0
Równo za 48h będziemy już spokojni o Puchar Króla w gablocie :P A obrona Realu będzie chciała już ostatniego gwizdka. Jeżeli będzie inaczej, to będę ogromnie zaskoczony.
1
@Kamiloza91 Jakie 3 miesiące? :P Przecież pod koniec lipca pewnie zaczną już presezon, skończymy sezon z końcem maja. Niech chłopaki odpoczywają jak najwięcej.
2
@Walker Oddział już zamknięty jest, to mój ulubiony :P
Wersja z parszywej 13 wchodzi pięknie.
A w Oddziele zakochałem się w gimnazjum, jakoś w 2007 roku. Przyjechał do nas wtedy Jarek Wajk z gitarą i zagrał koncert w kościele opowiadając o płytach, koncertach i ogólnie o karierze. Świetnie to wspominam.
1
@PatrychoO Zadaszenie w takim tempie to zbudują w 2030 roku xD
0
@Mankind Ja mam nadzieję, że oni wykańczają wnętrze czyli szatnie, biura itp, dlatego tak to wygląda na zewnątrz i potem pójdzie szybko. Bo patrząc na zdjęcia i filmy to progres z "lotu ptaka" jest strasznie słaby.