kuz

0

Musielibyśmy zagrać mega słaby mecz, co nie powinno się wydarzyć. Końcówka tego sezonu jest nagrodą za te ostatnie lata kompromitacji, w końcu drużyna ma jaja i można śmiało być pewnym swego.
A ktoś i tak będzie krytykował ludzi, że wierzą w Barcę Flicka i są w końcu spokojni.

kuz

0

@D10SLEO Jakie to ma znaczenie? Gramy dwie klasy lepiej.

kuz

2

Chłopy ledwo wygrywają ze słabiutkim Getafe a ktoś się obawia o sobotę? XD

kuz

0

@Michu94 Podaj źródło, bo ja czytałem cały wywiad i nic takiego nie widziałem. :) Chyba trochę manipulujesz, z całą nienawiścią do figo dalej będę bronił prawdziwego przekazu.

EDIT. znalazłem za Ciebie:

– Trudno wskazać faworyta w półfinale Ligi Mistrzów – powiedział Portugalczyk w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport”. – Obie drużyny przeżywają fantastyczny sezon i nadal są w grze na trzech frontach. Wspieram Inter i mam nadzieję, że wszystko dobrze się dla nich ułoży.

Figo grał w Interze w latach 2005–2009, a więc nie był częścią drużyny, która pod wodzą José Mourinho sięgnęła po potrójną koronę w 2010 roku, ale mimo to pozostał mocno związany z klubem. W barwach Nerazzurrich rozegrał 140 meczów, zdobywając 11 bramek. Wcześniej reprezentował również Barcelonę, z której w 2000 roku w kontrowersyjnych okolicznościach przeszedł do Realu Madryt.

Figo nie jest zaskoczony tym, co Hansi Flick osiągnął w swoim pierwszym sezonie jako trener Barcelony. – Wykonuje świetną pracę, tak jak wcześniej w Bayernie. Szybko się zaadaptował i przywrócił pewność siebie takim zawodnikom jak Raphinha czy Lewandowski. Gdy zawodnicy są pewni siebie, grają na swoim najwyższym poziomie, a nawet ponad niego.

Zapytany o Lamine’a Yamala odpowiedział: – Poza talentem i jakością, najbardziej imponuje mi jego spokój i osobowość w tak młodym wieku. Może to właśnie młodość sprawia, że nie myślisz o odpowiedzialności, tylko po prostu cieszysz się grą. Jego koledzy z zespołu powinni brać z niego przykład i uczyć się, jak radzi sobie z presją.

Na koniec Figo wskazał swojego faworyta do triumfu w Champions League. – PSG. Na początku sezonu mieli trudności w Europie, ale teraz notują bardzo dobre wyniki i są w znakomitej formie fizycznej. Choć oczywiście zawsze trudno przewidzieć, jak się to wszystko potoczy.

Mimo tego Portugalczyk ma nadzieję, że to Inter sięgnie po najważniejsze europejskie trofeum i być może nawet po potrójną koronę. – Mam nadzieję, że dotrą do samego końca. Mają wszystko, czego potrzeba.

Brzmi zupełnie inaczej, prawda?

kuz

0

@LeoMessiiBarcaPepa Ten licznik nie działa. Nie ma co zwracać uwagi bo pokazuje błędnie.

kuz

2

Podobno Alvarez jest rozczarowany sezonem w Atleti i chce odejść jak najszybciej. :D Pięknie by było gdyby to była prawda i udało się gościa ściągnąć, za Gyokeresem jeden z lepiej pasujących do nas napadziorów.

kuz

1

@koniczila w sobotę ich rozjedziemy juz w pierwszej połowie, nie panikujcie. W tydzień nie zbudują taktyki i gry drużynowej.

kuz

0

@Eto'o9 R10 Real nie wie co się dzieje w ich obronie, do przerwy będzie po meczu

kuz

2

Do MSN i ich zabawy asystami i golami to im mile świetlne brakuje.

kuz

1

Haha piękne podanie przez środek, oni chcą Realowi dać chyba fory

kuz

4

Majorka zaraz jakaś bramka z dupy i sami się proszą o nerwową końcówkę sezonu

kuz

0

Ale te rogi to Rapha dziś tragedia xd

kuz

1

Jeszcze FDJ na "uspokojenie". Trzymajta mnie

kuz

6

To wygląda dziś jakby w polu karnym ktoś spamował kwadratem

kuz

2

Tutaj 6 powinno w sieci być a jest 1-0 i dalej trzeba na 100% skupce grać

kuz

2

To się zemści ...

kuz

8

Co jak co, ale Pedri jest przepiękny w tym meczu.

kuz

4

Jeszcze Kounde wejdzie, dwie żółte i plan wykonany. Bramka by się przydała jednak dla zabezpieczenia.

kuz

0

@ViscaelBarca2007 młody xddd

kuz

4

@PatrychoO A pewnie kilka mu pstrykneli

kuz

0

Rapha cyk, zaraz karteczka xd

kuz

1

@Marcelinho99 Jutro z Getafe grają, luźne 3pkt

kuz

0

Araujo nawet na tle słabej Majorki która prawie w ogóle nie atakuje jest słaby i obnażany. Tragiczny zjazd, on głowa już jest w Turynie latem.

kuz

3

Czy podzielacie zdanie, że będąc zawodowcem trenującym codziennie powinno się jednak lepiej uderzać zza pola karnego gdy ma się dużo miejsca i czasu? :) Choćby nie w bramkarza.

kuz

4

Nielegalnie zarejestrowany Olmo znowu ratuje Barcelone.
* cries in madrid *

kuz

2

Ten mecz ma jeden cel: odsapnąć przed finałem. Jak wygramy 1-0 to zostanie wykonany.

kuz

0

Tam na żyletki spalony xd

kuz

5

20:1 i 0:1 xd magia, tam chyba nie było offsajdu

kuz

0

To jest bombardowanie xD

kuz

1

Mecz życia bramkarza połączony z dniem konia. Ciężko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?