Musielibyśmy zagrać mega słaby mecz, co nie powinno się wydarzyć. Końcówka tego sezonu jest nagrodą za te ostatnie lata kompromitacji, w końcu drużyna ma jaja i można śmiało być pewnym swego. A ktoś i tak będzie krytykował ludzi, że wierzą w Barcę Flicka i są w końcu spokojni.
@Michu94 Podaj źródło, bo ja czytałem cały wywiad i nic takiego nie widziałem. :) Chyba trochę manipulujesz, z całą nienawiścią do figo dalej będę bronił prawdziwego przekazu.
EDIT. znalazłem za Ciebie:
– Trudno wskazać faworyta w półfinale Ligi Mistrzów – powiedział Portugalczyk w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport”. – Obie drużyny przeżywają fantastyczny sezon i nadal są w grze na trzech frontach. Wspieram Inter i mam nadzieję, że wszystko dobrze się dla nich ułoży.
Figo grał w Interze w latach 2005–2009, a więc nie był częścią drużyny, która pod wodzą José Mourinho sięgnęła po potrójną koronę w 2010 roku, ale mimo to pozostał mocno związany z klubem. W barwach Nerazzurrich rozegrał 140 meczów, zdobywając 11 bramek. Wcześniej reprezentował również Barcelonę, z której w 2000 roku w kontrowersyjnych okolicznościach przeszedł do Realu Madryt.
Figo nie jest zaskoczony tym, co Hansi Flick osiągnął w swoim pierwszym sezonie jako trener Barcelony. – Wykonuje świetną pracę, tak jak wcześniej w Bayernie. Szybko się zaadaptował i przywrócił pewność siebie takim zawodnikom jak Raphinha czy Lewandowski. Gdy zawodnicy są pewni siebie, grają na swoim najwyższym poziomie, a nawet ponad niego.
Zapytany o Lamine’a Yamala odpowiedział: – Poza talentem i jakością, najbardziej imponuje mi jego spokój i osobowość w tak młodym wieku. Może to właśnie młodość sprawia, że nie myślisz o odpowiedzialności, tylko po prostu cieszysz się grą. Jego koledzy z zespołu powinni brać z niego przykład i uczyć się, jak radzi sobie z presją.
Na koniec Figo wskazał swojego faworyta do triumfu w Champions League. – PSG. Na początku sezonu mieli trudności w Europie, ale teraz notują bardzo dobre wyniki i są w znakomitej formie fizycznej. Choć oczywiście zawsze trudno przewidzieć, jak się to wszystko potoczy.
Mimo tego Portugalczyk ma nadzieję, że to Inter sięgnie po najważniejsze europejskie trofeum i być może nawet po potrójną koronę. – Mam nadzieję, że dotrą do samego końca. Mają wszystko, czego potrzeba.
Podobno Alvarez jest rozczarowany sezonem w Atleti i chce odejść jak najszybciej. :D Pięknie by było gdyby to była prawda i udało się gościa ściągnąć, za Gyokeresem jeden z lepiej pasujących do nas napadziorów.
Czy podzielacie zdanie, że będąc zawodowcem trenującym codziennie powinno się jednak lepiej uderzać zza pola karnego gdy ma się dużo miejsca i czasu? :) Choćby nie w bramkarza.
0
Musielibyśmy zagrać mega słaby mecz, co nie powinno się wydarzyć. Końcówka tego sezonu jest nagrodą za te ostatnie lata kompromitacji, w końcu drużyna ma jaja i można śmiało być pewnym swego.
A ktoś i tak będzie krytykował ludzi, że wierzą w Barcę Flicka i są w końcu spokojni.
0
@D10SLEO Jakie to ma znaczenie? Gramy dwie klasy lepiej.
2
Chłopy ledwo wygrywają ze słabiutkim Getafe a ktoś się obawia o sobotę? XD
0
@Michu94 Podaj źródło, bo ja czytałem cały wywiad i nic takiego nie widziałem. :) Chyba trochę manipulujesz, z całą nienawiścią do figo dalej będę bronił prawdziwego przekazu.
EDIT. znalazłem za Ciebie:
– Trudno wskazać faworyta w półfinale Ligi Mistrzów – powiedział Portugalczyk w rozmowie z „La Gazzetta dello Sport”. – Obie drużyny przeżywają fantastyczny sezon i nadal są w grze na trzech frontach. Wspieram Inter i mam nadzieję, że wszystko dobrze się dla nich ułoży.
Figo grał w Interze w latach 2005–2009, a więc nie był częścią drużyny, która pod wodzą José Mourinho sięgnęła po potrójną koronę w 2010 roku, ale mimo to pozostał mocno związany z klubem. W barwach Nerazzurrich rozegrał 140 meczów, zdobywając 11 bramek. Wcześniej reprezentował również Barcelonę, z której w 2000 roku w kontrowersyjnych okolicznościach przeszedł do Realu Madryt.
Figo nie jest zaskoczony tym, co Hansi Flick osiągnął w swoim pierwszym sezonie jako trener Barcelony. – Wykonuje świetną pracę, tak jak wcześniej w Bayernie. Szybko się zaadaptował i przywrócił pewność siebie takim zawodnikom jak Raphinha czy Lewandowski. Gdy zawodnicy są pewni siebie, grają na swoim najwyższym poziomie, a nawet ponad niego.
Zapytany o Lamine’a Yamala odpowiedział: – Poza talentem i jakością, najbardziej imponuje mi jego spokój i osobowość w tak młodym wieku. Może to właśnie młodość sprawia, że nie myślisz o odpowiedzialności, tylko po prostu cieszysz się grą. Jego koledzy z zespołu powinni brać z niego przykład i uczyć się, jak radzi sobie z presją.
Na koniec Figo wskazał swojego faworyta do triumfu w Champions League. – PSG. Na początku sezonu mieli trudności w Europie, ale teraz notują bardzo dobre wyniki i są w znakomitej formie fizycznej. Choć oczywiście zawsze trudno przewidzieć, jak się to wszystko potoczy.
Mimo tego Portugalczyk ma nadzieję, że to Inter sięgnie po najważniejsze europejskie trofeum i być może nawet po potrójną koronę. – Mam nadzieję, że dotrą do samego końca. Mają wszystko, czego potrzeba.
Brzmi zupełnie inaczej, prawda?
0
@LeoMessiiBarcaPepa Ten licznik nie działa. Nie ma co zwracać uwagi bo pokazuje błędnie.
2
Podobno Alvarez jest rozczarowany sezonem w Atleti i chce odejść jak najszybciej. :D Pięknie by było gdyby to była prawda i udało się gościa ściągnąć, za Gyokeresem jeden z lepiej pasujących do nas napadziorów.
1
@koniczila w sobotę ich rozjedziemy juz w pierwszej połowie, nie panikujcie. W tydzień nie zbudują taktyki i gry drużynowej.
0
@Eto'o9 R10 Real nie wie co się dzieje w ich obronie, do przerwy będzie po meczu
2
Do MSN i ich zabawy asystami i golami to im mile świetlne brakuje.
1
Haha piękne podanie przez środek, oni chcą Realowi dać chyba fory
4
Majorka zaraz jakaś bramka z dupy i sami się proszą o nerwową końcówkę sezonu
0
Ale te rogi to Rapha dziś tragedia xd
1
Jeszcze FDJ na "uspokojenie". Trzymajta mnie
6
To wygląda dziś jakby w polu karnym ktoś spamował kwadratem
2
Tutaj 6 powinno w sieci być a jest 1-0 i dalej trzeba na 100% skupce grać
2
To się zemści ...
8
Co jak co, ale Pedri jest przepiękny w tym meczu.
4
Jeszcze Kounde wejdzie, dwie żółte i plan wykonany. Bramka by się przydała jednak dla zabezpieczenia.
0
@ViscaelBarca2007 młody xddd
4
@PatrychoO A pewnie kilka mu pstrykneli
0
Rapha cyk, zaraz karteczka xd
1
@Marcelinho99 Jutro z Getafe grają, luźne 3pkt
0
Araujo nawet na tle słabej Majorki która prawie w ogóle nie atakuje jest słaby i obnażany. Tragiczny zjazd, on głowa już jest w Turynie latem.
3
Czy podzielacie zdanie, że będąc zawodowcem trenującym codziennie powinno się jednak lepiej uderzać zza pola karnego gdy ma się dużo miejsca i czasu? :) Choćby nie w bramkarza.
4
Nielegalnie zarejestrowany Olmo znowu ratuje Barcelone.
* cries in madrid *
2
Ten mecz ma jeden cel: odsapnąć przed finałem. Jak wygramy 1-0 to zostanie wykonany.
0
Tam na żyletki spalony xd
5
20:1 i 0:1 xd magia, tam chyba nie było offsajdu
0
To jest bombardowanie xD
1
Mecz życia bramkarza połączony z dniem konia. Ciężko.