kuz

0

To samo u mnie haha

kuz

0

Tak, wszędzie musisz podać skan bo bukmacherka jest od 18 roku życia. Na sts możesz wpłacić nawet 2zł i postawić 2zł minimum, sam tam gram.

kuz

0

2 zł to minimum raczej wszędzie, ale wiem, że na bet365 nawet za 1zł można obstawiać.

kuz

0

Też uważam, że City zmiecie Monaco dziś, obie strzelą w meczu Atleti to tak trochę ciężko bo Atleti dobrze się muruje i stawiałbym raczej mniej niż 1.5 gola w meczu.

kuz

1

Nie, w żadną grę tak nie zagrasz bo różni się gameplay i ogólna budowa gry.

kuz

1

To jest właśnie minus profesjonalistów - presja.

kuz

0

Znam wielu, którzy w wieku 8 lat nie byli już typowymi dzieciakami z Twojego wnioskowania. Zajmowali się ambitnymi rzeczami itp. nie mówię o Sobie, bo bawiłem się wtedy na podwórku codziennie w koszulce innego klubu i nie przywiązywałem wagi do podziałów, a w kierunku Blaugrany zacząłem podążać w wieku około 12-13 lat (ciężko stwierdzić) gdzie w szkole już zaczynały się bójki i wymiany argumentów na temat swoich ulubionych drużyn.

kuz

4

Tę* stronę. Nie żaden atak, było by tutaj ciekawiej bez takich komentarzy jak Twój.

kuz

3

To po co tutaj wchodzisz? Puste myślenie.

kuz

0

Czyste City i Atleti, może bardzo ryzykowne, ale Atleti ma dobry kurs a City w LM u Siebie gra dobrze i się o tym sami przekonaliśmy.

kuz

0

A może Messi na pozycji 10? :)

kuz

2

Cadena SER podaje, że Lucho ma zmienić formację na 4-2-3-1, ciekawe rozwiązanie z uzupełnieniem kulejącego środka pola.

kuz

0

Penaldo, Gaynaldo a nawet Missi ma jakiś tam sens jako słowo stworzone z dwóch i brzmiące śmiesznie, ale Pessi? To jest wg. mnie największa głupota kibiców Realu jaką mogli wymyślić :D

kuz

4

DRUŻYNA jest winna, a drużyna to trener, zawodnicy, sztab szkoleniowy. WSZYSCY są winni i tyle. Jest gorszy okres, przyjdzie lepszy. Dziwię się tylko, że trzeba przypominać skoro taka sama sytuacja miała miejsce w sezonie, w którym zdobyliśmy wszystko co się dało. Fakt, Liga Mistrzów jest pod wielkim znakiem zapytania ale to jeszcze nie koniec świata.

kuz

4

Nie wiem jak innym, ale mi ksywka El Capitano zawsze będzie się kojarzyła z Puyolem. Tu też o nim pomyślałem.

kuz

0

Nie gadaj, PSG zniszczyło nas intensywnością i taktyką.

kuz

1

28.03.1994 "wyjdz dzieciaku", grają taką padakę, że gdyby nie MatS to było by 3-1. Karny to decyzja sędziego, trochę ironii załap kasztanie.

kuz

0

Gdzie Barca nie może tam sędzia pomoże... to takie prawdziwe teraz.

kuz

1

Ogólnie ostatnio mam problem ze schnącymi spojówkami, ciągle kropelki ratują mi życie. Barca niestety nie pomaga...

kuz

0

Postawiłem na Legie, przegrają, to pewne info.

kuz

0

Do jakich czasów doszło, żeby bać się stawiać u buka na wygraną 1 połowę przez Barce z beniaminkiem...

kuz

11

Barca: Przebudzenie, Odzyskać rytm meczowy, Powrót na właściwą ścieżkę, Zamazać obraz meczu z PSG, Zapomnieć o Paryżu, Przeminęło z wiatrem czy też Lucho i 11 rozbójników.

kuz

0

Lucho ma w Sobie coś takiego podczas tych konferencji, co mnie uspokaja jakoś. Nie wiem czy też tak macie ale ten gość wypowiada się jakby wszystko było pod kontrolą i mecz z PSG to tylko jeden z kilku wypadków przy pracy.

kuz

0

Czuje, że Astralis znowu ich przejdzie, chociaż jestem dobrej myśli.

kuz

0

Nie zakładaj w Polsce swojej firmy bo zyska na tym tylko państwo a Ty się niczego nie dorobisz, no chyba, że zrobisz coś na prawdę dobrego i już na początku będziesz czerpał zyski.

kuz

0

Już go nie kochasz xd

kuz

0

Uwierz, że gorsze mieliśmy wszyscy po golu Cavaniego.

kuz

0

Wyrzucić jednego kołka z pomocy typu Andre Gomes/Rakitic

kuz

0

Ciekawe jak by zadziałało sprowadzenie klasowego Prawego Pomocnika i przesunięcie Messiego na ŚPO tuż za Suarezem. Messi i tak zbiega do środka i raczej ma wolną pozycję, a nasz środek pola kuleje od jakiegoś czasu.

kuz

1

Jak najdalej od ligi Tureckiej radzę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?