Też uważam, że City zmiecie Monaco dziś, obie strzelą w meczu Atleti to tak trochę ciężko bo Atleti dobrze się muruje i stawiałbym raczej mniej niż 1.5 gola w meczu.
Znam wielu, którzy w wieku 8 lat nie byli już typowymi dzieciakami z Twojego wnioskowania. Zajmowali się ambitnymi rzeczami itp. nie mówię o Sobie, bo bawiłem się wtedy na podwórku codziennie w koszulce innego klubu i nie przywiązywałem wagi do podziałów, a w kierunku Blaugrany zacząłem podążać w wieku około 12-13 lat (ciężko stwierdzić) gdzie w szkole już zaczynały się bójki i wymiany argumentów na temat swoich ulubionych drużyn.
Penaldo, Gaynaldo a nawet Missi ma jakiś tam sens jako słowo stworzone z dwóch i brzmiące śmiesznie, ale Pessi? To jest wg. mnie największa głupota kibiców Realu jaką mogli wymyślić :D
DRUŻYNA jest winna, a drużyna to trener, zawodnicy, sztab szkoleniowy. WSZYSCY są winni i tyle. Jest gorszy okres, przyjdzie lepszy. Dziwię się tylko, że trzeba przypominać skoro taka sama sytuacja miała miejsce w sezonie, w którym zdobyliśmy wszystko co się dało. Fakt, Liga Mistrzów jest pod wielkim znakiem zapytania ale to jeszcze nie koniec świata.
Barca: Przebudzenie, Odzyskać rytm meczowy, Powrót na właściwą ścieżkę, Zamazać obraz meczu z PSG, Zapomnieć o Paryżu, Przeminęło z wiatrem czy też Lucho i 11 rozbójników.
Lucho ma w Sobie coś takiego podczas tych konferencji, co mnie uspokaja jakoś. Nie wiem czy też tak macie ale ten gość wypowiada się jakby wszystko było pod kontrolą i mecz z PSG to tylko jeden z kilku wypadków przy pracy.
Nie zakładaj w Polsce swojej firmy bo zyska na tym tylko państwo a Ty się niczego nie dorobisz, no chyba, że zrobisz coś na prawdę dobrego i już na początku będziesz czerpał zyski.
Ciekawe jak by zadziałało sprowadzenie klasowego Prawego Pomocnika i przesunięcie Messiego na ŚPO tuż za Suarezem. Messi i tak zbiega do środka i raczej ma wolną pozycję, a nasz środek pola kuleje od jakiegoś czasu.
0
To samo u mnie haha
0
Tak, wszędzie musisz podać skan bo bukmacherka jest od 18 roku życia. Na sts możesz wpłacić nawet 2zł i postawić 2zł minimum, sam tam gram.
0
2 zł to minimum raczej wszędzie, ale wiem, że na bet365 nawet za 1zł można obstawiać.
0
Też uważam, że City zmiecie Monaco dziś, obie strzelą w meczu Atleti to tak trochę ciężko bo Atleti dobrze się muruje i stawiałbym raczej mniej niż 1.5 gola w meczu.
1
Nie, w żadną grę tak nie zagrasz bo różni się gameplay i ogólna budowa gry.
1
To jest właśnie minus profesjonalistów - presja.
0
Znam wielu, którzy w wieku 8 lat nie byli już typowymi dzieciakami z Twojego wnioskowania. Zajmowali się ambitnymi rzeczami itp. nie mówię o Sobie, bo bawiłem się wtedy na podwórku codziennie w koszulce innego klubu i nie przywiązywałem wagi do podziałów, a w kierunku Blaugrany zacząłem podążać w wieku około 12-13 lat (ciężko stwierdzić) gdzie w szkole już zaczynały się bójki i wymiany argumentów na temat swoich ulubionych drużyn.
4
Tę* stronę. Nie żaden atak, było by tutaj ciekawiej bez takich komentarzy jak Twój.
3
To po co tutaj wchodzisz? Puste myślenie.
0
Czyste City i Atleti, może bardzo ryzykowne, ale Atleti ma dobry kurs a City w LM u Siebie gra dobrze i się o tym sami przekonaliśmy.
0
A może Messi na pozycji 10? :)
2
Cadena SER podaje, że Lucho ma zmienić formację na 4-2-3-1, ciekawe rozwiązanie z uzupełnieniem kulejącego środka pola.
0
Penaldo, Gaynaldo a nawet Missi ma jakiś tam sens jako słowo stworzone z dwóch i brzmiące śmiesznie, ale Pessi? To jest wg. mnie największa głupota kibiców Realu jaką mogli wymyślić :D
4
DRUŻYNA jest winna, a drużyna to trener, zawodnicy, sztab szkoleniowy. WSZYSCY są winni i tyle. Jest gorszy okres, przyjdzie lepszy. Dziwię się tylko, że trzeba przypominać skoro taka sama sytuacja miała miejsce w sezonie, w którym zdobyliśmy wszystko co się dało. Fakt, Liga Mistrzów jest pod wielkim znakiem zapytania ale to jeszcze nie koniec świata.
4
Nie wiem jak innym, ale mi ksywka El Capitano zawsze będzie się kojarzyła z Puyolem. Tu też o nim pomyślałem.
0
Nie gadaj, PSG zniszczyło nas intensywnością i taktyką.
1
28.03.1994 "wyjdz dzieciaku", grają taką padakę, że gdyby nie MatS to było by 3-1. Karny to decyzja sędziego, trochę ironii załap kasztanie.
0
Gdzie Barca nie może tam sędzia pomoże... to takie prawdziwe teraz.
1
Ogólnie ostatnio mam problem ze schnącymi spojówkami, ciągle kropelki ratują mi życie. Barca niestety nie pomaga...
0
Postawiłem na Legie, przegrają, to pewne info.
0
Do jakich czasów doszło, żeby bać się stawiać u buka na wygraną 1 połowę przez Barce z beniaminkiem...
11
Barca: Przebudzenie, Odzyskać rytm meczowy, Powrót na właściwą ścieżkę, Zamazać obraz meczu z PSG, Zapomnieć o Paryżu, Przeminęło z wiatrem czy też Lucho i 11 rozbójników.
0
Lucho ma w Sobie coś takiego podczas tych konferencji, co mnie uspokaja jakoś. Nie wiem czy też tak macie ale ten gość wypowiada się jakby wszystko było pod kontrolą i mecz z PSG to tylko jeden z kilku wypadków przy pracy.
0
Czuje, że Astralis znowu ich przejdzie, chociaż jestem dobrej myśli.
0
Nie zakładaj w Polsce swojej firmy bo zyska na tym tylko państwo a Ty się niczego nie dorobisz, no chyba, że zrobisz coś na prawdę dobrego i już na początku będziesz czerpał zyski.
0
Już go nie kochasz xd
0
Uwierz, że gorsze mieliśmy wszyscy po golu Cavaniego.
0
Wyrzucić jednego kołka z pomocy typu Andre Gomes/Rakitic
0
Ciekawe jak by zadziałało sprowadzenie klasowego Prawego Pomocnika i przesunięcie Messiego na ŚPO tuż za Suarezem. Messi i tak zbiega do środka i raczej ma wolną pozycję, a nasz środek pola kuleje od jakiegoś czasu.
1
Jak najdalej od ligi Tureckiej radzę :)