Kocham ten klub. Robią mi taki rollercoaster psychiczny, że brak słów. Strata gola na 2:2, myślę no tragedia, jak można sobie dać. Potem Real ciśnie, no i w końcówce LEO. PRICELESS.
Najlepszy atak świata jest na nic, jeśli nie ma komu kreować sytuacji. Jak na taką formę w środku pola to i tak było ich dość sporo i Juve miało troszkę szczęścia momentami w obu spotkaniach. :)
Wymiana punktowa w lidze, analizy h2h, ustawianie sezonowe.. takie tam rozkminy na dobry zarobek. W 100% nie mogę powiedzieć, że akurat wygrają ale jest dobra okazja więc czemu by nie skorzystać. :)
Złapał się za gardło fakt, dodał niepotrzebnie. Ale piłka spadała z tyłu z góry, Luis miał ją cały czas na oku a Marquinhos nawet nie patrzył juz gdzie leci piłka, kontakt kolanem był? Był, wiec Luis sprytnie to wykorzystał, szopka niepotrzebna ale mnie w tym przekonaniu nikt nie przegada. Każdy ma swoje racje.
23
"Arka Gdynia Ku*wa Świnia" podobno, aczkolwiek są przesłanki o "Wenger Out"
0
To już nawet nie jest śmieszne. :D Te słowa Tebasa a teraz ta kara... jedno potwierdza drugie a dalej nikt z tym nic nie zrobi.
6
23% bliżej mistrzostwa po tym meczu jesteśmy.
1
W następnej FIFIE przygotujcie się na zdjęcie koszulki po golu. :D
5
Kocham ten klub. Robią mi taki rollercoaster psychiczny, że brak słów. Strata gola na 2:2, myślę no tragedia, jak można sobie dać. Potem Real ciśnie, no i w końcówce LEO. PRICELESS.
0
Navas w czepku urodzony, dajemy dupy w końcówce, brak słów!
0
Sędziowanie na dobrym poziomie na razie, ale kartki to się chyba Pan Hernandez boi wyciągać. Marcelo żółta i Casemiro powinien już siedzieć w szatni.
0
Dokładnie. Lukovsky, powiedz mi jak można wygrać 2:4? Jeśli napisałby: "wynik będzie 4:2" wtedy mógłbyś się przyczepić :)
0
Jak lubisz gdy coś działa tak, jak należy w bardzo dobrej jakości to sam sobie odpowiedz na pytanie, czy 15zł to tak dużo za taką przyjemność.
2
Przecież Monaco rozjedzie Real w takiej formie, o co wam chodzi? :D
1
Najlepszy atak świata jest na nic, jeśli nie ma komu kreować sytuacji. Jak na taką formę w środku pola to i tak było ich dość sporo i Juve miało troszkę szczęścia momentami w obu spotkaniach. :)
0
Neymar się dwoi i troi, szkoda, że tak w Turynie to nie wyglądało...
0
WIELKI RONALDO, Złota Piłka nadchodzi! Tap In, gol ze spalonego przeciwko wielkiemu BAYERNOWI. Drżyjcie! :)
0
No i Złota Piłka przesądzona...
0
Kryjcie Ramosa proszę!
2
Przełęcz ocalonych
6
Ten ktoś sędziuje Klasyk? Powodzenia, ta liga to jest szambo jeśli chodzi o sędziowanie, totalne.
0
Jeszcze sociedad na camp nou przed, spokojnie.
0
To byśmy klasyka nie wygrali :) kibice sukcesu...
0
Teraz Ramos i wszystko w normie :) byłby koniec świata gdyby nie trafił a pakt z diabłem musi zostać podtrzymany.
0
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1xoUuwUyB4gMDYlAyfvvQv5QytNC8oo-aqaMLeerQE7B3aQ/viewform?usp=sf_link
Drodzy gracze, potrzebuje tej ankiety, będziecie mieli chwile żeby wypełnić? Byłbym wdzięczny.
4
A no ma, ma. :)
0
Jednak nie dziś :)
0
Wymiana punktowa w lidze, analizy h2h, ustawianie sezonowe.. takie tam rozkminy na dobry zarobek. W 100% nie mogę powiedzieć, że akurat wygrają ale jest dobra okazja więc czemu by nie skorzystać. :)
0
Jest, Anglia amatorzy.
0
Chelmsford - Gosport, kurs prawie 10 na gości a zapewniam Cię, że zgarną 3 pkt.
0
Gadajcie co chcecie, ale gdyby za Munira grał Paco to tez by nam strzelił wiec to bez sensu co piszecie.
1
Przygotujcie się na płacz (jak wygramy) jaki to Suarez nurek i jak sędzia nam pomógł tym karnym i czerwonej której nie było.
0
Złapał się za gardło fakt, dodał niepotrzebnie. Ale piłka spadała z tyłu z góry, Luis miał ją cały czas na oku a Marquinhos nawet nie patrzył juz gdzie leci piłka, kontakt kolanem był? Był, wiec Luis sprytnie to wykorzystał, szopka niepotrzebna ale mnie w tym przekonaniu nikt nie przegada. Każdy ma swoje racje.
0
Jak widzę te pasje, miłość do piłki i szczęście w oczach Neya, to aż się łezka w oku kręci. Cudowne pokolenie nam wyrasta!