Najgorsze w tej całej aferze nie jest to, że on wyniósł tę reklamówkę z prezentami, bo tak robi każdy szanowany klub la liga. Najgorsze jest to, że cały ten Manzano jest szefem jakiegoś tam fan klubu Realu Madryt. Śmieszne, że tacy ludzie sędziują mecze.
Tez wygram dzięki takiemu wynikowi, ale obstawiam tak bo czy wygra czy przegra to ja i tak jestem szczęśliwy bo albo Real traci punkty albo ja zgarniam hajs, nie wiem co lepsze w sumie... :)
To nie chodzi o srebrne składy. Po prostu wygrałeś za dużo z rzędu a przeciwnik pewnie przegrał kilka z rzędu i gra mu "pomogła". Sprytny zabieg EA aby utrzymać nowych graczy w grze ale o tym się milczy. tzw. handicap.
Kalendarz nam sprzyja, pisałem to już w grudniu. :) Biali cieszyli się z prowadzenia w tabeli ale nie zdawali sobie sprawy, że zadyszka przyjdzie prędzej czy później, a u nich przyszła na najgorsze mecze w kalendarzu i ciężkie wyjazdy. :)
To drugie o czym piszesz to chyba paraliż senny, czego nie polecam NIKOMU. Leżysz, nie możesz się ruszyć, i widzisz wtedy różne niestworzone rzeczy w pokoju. Jakieś postacie przerażające. Ja miałem to dwa razy w życiu, za drugim razem (bo po pierwszym bardzo źle przeżytym poczytałem jak sobie z tym radzić) udało mi się poruszyć i uderzyłem z całej siły pięścią w "coś" galaretowatego i wszystko minęło, do tej pory nie mam problemu, ale to było dosyć dziwne.
2
Co ten Mallenco dzisiaj odwala na Anoeta, właśnie gwizdnął karnego z kapelusza po symulce, ogólnie prowadzi mecz bardzo słabo.
15
Najgorsze w tej całej aferze nie jest to, że on wyniósł tę reklamówkę z prezentami, bo tak robi każdy szanowany klub la liga. Najgorsze jest to, że cały ten Manzano jest szefem jakiegoś tam fan klubu Realu Madryt. Śmieszne, że tacy ludzie sędziują mecze.
0
Ostatnio napisałem o takim możliwym ustawieniu i wszyscy mnie zjedli tutaj, że to niemożliwe, ehh... Ci kibice.
1
Tez wygram dzięki takiemu wynikowi, ale obstawiam tak bo czy wygra czy przegra to ja i tak jestem szczęśliwy bo albo Real traci punkty albo ja zgarniam hajs, nie wiem co lepsze w sumie... :)
8
Real NA PEWNO straci jeszcze punkty w lidze a przed nami El Clasico, wiec wszystko w naszych nogach. :)
2
Sterling na skrzydło, a do środka Schneiderlin.
7
Bo United gra dzisiaj finał Pucharu Ligi z Southamptonem.
0
Żółta łódź podwodna ostatnio gra w kratkę. U Siebie potrafią dostać czwórkę z Romą a na wyjeździe wygrać więc to jest loteria.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
I co z tego, mogą przegrać połowę swoich meczy a i tak wszystko zależy od nas. My też w tym sezonie nie gramy jakiejś bajki.
0
Bez Pablo ten serial już nie będzie taki sam, przynajmniej dla mnie.
0
To nie chodzi o srebrne składy. Po prostu wygrałeś za dużo z rzędu a przeciwnik pewnie przegrał kilka z rzędu i gra mu "pomogła". Sprytny zabieg EA aby utrzymać nowych graczy w grze ale o tym się milczy. tzw. handicap.
17
Myszenblabla pokazuje, że gra się do końca :)
3
Ładny gol ale nie ma się co spuszczać tak jak to zrobili w Eleven. :) Racja.
0
Firentine mam 1x i poza tym taki sam kupon :D Chociaż Legia pewnie przegra.
1
o ja hahahahahhahah od razu lepszy sen po takim czymś :D
0
Właśnie zastanawiam się nad Stranger Things, polecasz? Ja od Siebie mogę polecić The 100 i Westworld.
0
Podanie do Cuadrado -> wrzutka -> wybicie przez Porto albo kiks Higuaina :D
0
Jak myślicie? Juve zdoła wygrać czy jednak zostanie 0-0?
0
Kalendarz nam sprzyja, pisałem to już w grudniu. :) Biali cieszyli się z prowadzenia w tabeli ale nie zdawali sobie sprawy, że zadyszka przyjdzie prędzej czy później, a u nich przyszła na najgorsze mecze w kalendarzu i ciężkie wyjazdy. :)
18
Przechodzi to Barcy i dlatego już nie jest na ławce trenerskiej, umowa z Barcą mu zabroniła. (hehehe)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na pewno problem z podzieleniem praw do transmisji czy coś.
1
Każdy dobrze wie, że ten mecz skończy się 3-2. Liga jest sprzedana dla Realu.
0
Zgadzam się. Kretynizmu jaki on reprezentuje nie da się słowami opisać. :D
0
Nie mówcie, że Ronaldo zrobił SIIIIII przy wyniku 2-1? No nie mówcie!
0
To drugie o czym piszesz to chyba paraliż senny, czego nie polecam NIKOMU. Leżysz, nie możesz się ruszyć, i widzisz wtedy różne niestworzone rzeczy w pokoju. Jakieś postacie przerażające. Ja miałem to dwa razy w życiu, za drugim razem (bo po pierwszym bardzo źle przeżytym poczytałem jak sobie z tym radzić) udało mi się poruszyć i uderzyłem z całej siły pięścią w "coś" galaretowatego i wszystko minęło, do tej pory nie mam problemu, ale to było dosyć dziwne.
0
Munir gra od 1 minuty.
0
Coś, co na papierze jest szalone okazuje się być dobre i na odwrót :)
11
Jakbyś tyle lat nie wygrał ligi to też byś dostał rozwolnienia z tego wszystkiego.