kuz

2

Co ten Mallenco dzisiaj odwala na Anoeta, właśnie gwizdnął karnego z kapelusza po symulce, ogólnie prowadzi mecz bardzo słabo.

kuz

15

Najgorsze w tej całej aferze nie jest to, że on wyniósł tę reklamówkę z prezentami, bo tak robi każdy szanowany klub la liga. Najgorsze jest to, że cały ten Manzano jest szefem jakiegoś tam fan klubu Realu Madryt. Śmieszne, że tacy ludzie sędziują mecze.

kuz

0

Ostatnio napisałem o takim możliwym ustawieniu i wszyscy mnie zjedli tutaj, że to niemożliwe, ehh... Ci kibice.

kuz

1

Tez wygram dzięki takiemu wynikowi, ale obstawiam tak bo czy wygra czy przegra to ja i tak jestem szczęśliwy bo albo Real traci punkty albo ja zgarniam hajs, nie wiem co lepsze w sumie... :)

kuz

8

Real NA PEWNO straci jeszcze punkty w lidze a przed nami El Clasico, wiec wszystko w naszych nogach. :)

kuz

2

Sterling na skrzydło, a do środka Schneiderlin.

kuz

7

Bo United gra dzisiaj finał Pucharu Ligi z Southamptonem.

kuz

0

Żółta łódź podwodna ostatnio gra w kratkę. U Siebie potrafią dostać czwórkę z Romą a na wyjeździe wygrać więc to jest loteria.

kuz

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

kuz

0

I co z tego, mogą przegrać połowę swoich meczy a i tak wszystko zależy od nas. My też w tym sezonie nie gramy jakiejś bajki.

kuz

0

Bez Pablo ten serial już nie będzie taki sam, przynajmniej dla mnie.

kuz

0

To nie chodzi o srebrne składy. Po prostu wygrałeś za dużo z rzędu a przeciwnik pewnie przegrał kilka z rzędu i gra mu "pomogła". Sprytny zabieg EA aby utrzymać nowych graczy w grze ale o tym się milczy. tzw. handicap.

kuz

17

Myszenblabla pokazuje, że gra się do końca :)

kuz

3

Ładny gol ale nie ma się co spuszczać tak jak to zrobili w Eleven. :) Racja.

kuz

0

Firentine mam 1x i poza tym taki sam kupon :D Chociaż Legia pewnie przegra.

kuz

1

o ja hahahahahhahah od razu lepszy sen po takim czymś :D

kuz

0

Właśnie zastanawiam się nad Stranger Things, polecasz? Ja od Siebie mogę polecić The 100 i Westworld.

kuz

0

Podanie do Cuadrado -> wrzutka -> wybicie przez Porto albo kiks Higuaina :D

kuz

0

Jak myślicie? Juve zdoła wygrać czy jednak zostanie 0-0?

kuz

0

Kalendarz nam sprzyja, pisałem to już w grudniu. :) Biali cieszyli się z prowadzenia w tabeli ale nie zdawali sobie sprawy, że zadyszka przyjdzie prędzej czy później, a u nich przyszła na najgorsze mecze w kalendarzu i ciężkie wyjazdy. :)

kuz

18

Przechodzi to Barcy i dlatego już nie jest na ławce trenerskiej, umowa z Barcą mu zabroniła. (hehehe)

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Na pewno problem z podzieleniem praw do transmisji czy coś.

kuz

1

Każdy dobrze wie, że ten mecz skończy się 3-2. Liga jest sprzedana dla Realu.

kuz

0

Zgadzam się. Kretynizmu jaki on reprezentuje nie da się słowami opisać. :D

kuz

0

Nie mówcie, że Ronaldo zrobił SIIIIII przy wyniku 2-1? No nie mówcie!

kuz

0

To drugie o czym piszesz to chyba paraliż senny, czego nie polecam NIKOMU. Leżysz, nie możesz się ruszyć, i widzisz wtedy różne niestworzone rzeczy w pokoju. Jakieś postacie przerażające. Ja miałem to dwa razy w życiu, za drugim razem (bo po pierwszym bardzo źle przeżytym poczytałem jak sobie z tym radzić) udało mi się poruszyć i uderzyłem z całej siły pięścią w "coś" galaretowatego i wszystko minęło, do tej pory nie mam problemu, ale to było dosyć dziwne.

kuz

0

Munir gra od 1 minuty.

kuz

0

Coś, co na papierze jest szalone okazuje się być dobre i na odwrót :)

kuz

11

Jakbyś tyle lat nie wygrał ligi to też byś dostał rozwolnienia z tego wszystkiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?