kuz

0

Może remontada przeszła na Jagiellonie? :D

kuz

5

@krol211 A może czekają jak daleko zajdą w tym sezonie i jakie nagrody pieniężne przytuli klub? Bo od tego zależne jest nasze okienko? :) Ja tam nie czytam w kwietniu plotek transferowych bo nie ma sensu.

kuz

0

A można by było ściągnąć Williamsa i w końcu zaskakiwać zarówno z lewej jak i prawej strony, otworzyłyby się wtedy ogromne możliwości taktyczne dla Flicka... Oby to były plotki bo potrzebujemy skrzydłowego i zmiennika Lewego na już.

kuz

8

Jaga lepsza od Betisu, kto by się spodziewał :) Piękny rok naszej piłki

kuz

0

Jaga może niespodziankę tutaj sprawić :)

kuz

31

Ale co się Vini 10x bardziej cieszył przy wyniku 1-4 to Jego xd

kuz

1

Konferencja Verrattiego -> powrót Neymara -> remontada z Arsenalem

in that order

kuz

1

@qbsonFCBarca Na netflixa ostatnio dodali wszystkie sezony z Walentowiczem :P

kuz

0

@LeoMessiiBarcaPepa Skoro my stykowo z nimi graliśmy kiedy Barca była najgorszą Barcą od lat to teraz powinno być dużo lepiej. Jeżeli Pedri, Yamal, Rapha i Lewy zagrają swój mecz to łatwo pójdzie z nimi.

kuz

1

@kamilop No właśnie wczoraj pomimo intensywnego meczu nikt nie dostał żółtej, nad czym ubolewam najbardziej!

kuz

0

@MesQueUnClub_87 Te też miałem :d i to głównie + masa amerykańskiego punk rocka.

kuz

0

@Zip Posłuchaj zespołu, nie kieruj się stereotypami i ogólną opinią a może zmienisz zdanie. Ja jestem gitarowy, od dziecka rock, metal, popem raczej rzadko się zachwycam, a tutaj gitary w aranżacjach robią całą robotę. @MesQueUnClub_87 No i git, nie każdy musi wszystkiego słuchać :) Ja za dzieciaka miałem jakieś pierwsze płyty i jakieś tam wspomnienia z ich twórczością mam.

kuz

0

@Luciano99 Znając Michała to pewnie zagrał kiedyś jakąś firmówkę dla supermarketu Real :D

kuz

1

Byłem na kilku koncertach Ich Troje, i mogę śmiało powiedzieć, że jestem fanem czerwonego :P Jak to muzycznie siedzi to nie mam pytań, świetne aranżacje, kultowe utwory, piękne!



kuz

34

@Fantastyczny Chłopiec To, że my awansowaliśmy do półfinału a Real nie daje nam takiego kopa motywacyjnego, że wytrzemy nimi podłogę w finale pucharu a to nas turbo doładuje na mecze z Interem i pozostałą ligę. Tak myślimy, nie odwrotnie.

kuz

13

Kurcze oglądam godzinę zero z Nawrockim i koleś wydaje się być na prawdę w porządku. Co potrafi zrobić z człowiekiem polityczny wyścig szczurów oraz nacisk partii to jest jakiś żart. Wypowiedzieć się potrafi, ma dystans, nawet fajnie się go słucha.
Na spotach wychodził na kompletnego idiotę co tylko biega i chodzi na siłkę... Szkoda, że oni nie mogą być sobą ciągle, tylko u takiego Stanowskiego, bo na debatach gdyby tak samo się wypowiadał to na pewno by zaplusował bardziej. Dodaje poniżej linka dla zainteresowanych, nawet jeżeli jest to na pokaz, to zdecydowanie lepiej mieć taki PR niż to co widzimy na spotach i oficjalnych debatach.


kuz

9

@blakkudium Girasy lekko

kuz

1

Gdybyśmy zrobili trzeci tryplet w historii to jesteśmy razem z Realem najlepszymi drużynami w historii tego sportu i nie ma co dyskutować. Oni mają 3x LM co też jest mega wyczynem (nie ważne jak), a my byśmy mieli jako jedyny 3x potrójną koronę. Piękna jest hiszpańska piłka i jestem dumny z tego, że w niej się zakochałem od początku.

kuz

1

Trzeba Interu pozbawić nadziei na Montjuic i tyle.

kuz

3

@PatrychoO Negreira wybierał Arsenal jak grał w fifę z ziomkami

kuz

0

@Swistus172 Może się skupiać na czym chce ale z tą formą nic im to nie da.

kuz

5

@Who_you_mam A na imię im Wojtek i Robercik, pokonają drużynę Kuby i wzniosą puchar.

kuz

0

@macio_944 My też będziemy mieli KMŚ, mają nas zaprosić zamiast meksykańskiego klubu.

kuz

0

Lautaro bardziej się ta piłka odbiła od uda/kolana niż od ręki. Ręka niczego tu nie zmieniła moim zdaniem, czepianie się na siłę. :P Dobrze, że Bayern odpadł. Smutny Tomek Młynarz to zawsze dobra wiadomość. Teraz golimy Inter za te wałki w poprzednich edycjach i będzie gicio.

kuz

0

Remontada w szatni będzie bo poniszcza z nerwów wszystko xd

kuz

8

@poskus Jak profesor

kuz

0

Bayern mógłby wsadzić xd

kuz

0

Obstawiłem over 3,5, szkoda że nie można awansu Realu,wygrałbym sporo xd

kuz

0

Na sts nie można obstawić awansu Realu, dlaczego?

kuz

1

Cyrograf odpalony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?