@Commando Zgoda, ale jeżeli nie chce z kimś pracować to nie będzie. Fati miał odejść w styczniu a tylko opóźnił transfer do lata. Flick nie stawia na Niego i mówił mu to otwarcie.
@Commando Nie, on nie wróci. Nawet Flick to wie, bo przy tak wąskiej kadrze już by grał wcześniej a nie dostawał nic minut. Fati w Barcy jest skończony.
@ZwyklyKibicBarcy04 Widziałem, ale Jagoba zawsze potrafił poukładać swoją drużynę przeciwko nam. :) Mimo wszystko spodziewalbym się trudnego meczu, a skład fajny, bo coś nowego.
Stracimy dziś punkty xd albo w drugiej połowie będą chłopaki znowu remontować xd trochę ryzykownie Flick, myślałem, że bardziej w następnej kolejce porotuje.
@Kasy To w sumie przy holterze wskazany jest nawet taki skok emocji żeby ewentualnie wybadać zła pracę serca w stresie. Jeżeli wszystko będzie ok to po prostu będzie ok.
Jakby ktoś zapomniał, bo w Madrycie szybko się zapomina o takich rzeczach, to Real nie powinien grać z nami w finale bo zostali wręcz wepchani przez sędziego do dalszej fazy rozgrywek. :) To powinno dać jasno do zrozumienia kto jest faworytem. I nie powiem, jestem spokojny o to, że wygramy ten finał, ile można się ich obawiać. :)
Już się zaczyna presja na De Burgosa w mediach madryckich xd Twierdzą, że im więcej błędów przeciwko Realowi popełnisz tym większe szanse na ich mecz masz... Ręce opadają, i nikt mi nie powie, że to nie ma wpływu na sędziego, bo na pewno to czyta. Za to powinny być kary od federacji.
@unic Idzmy tą droga to niedługo niczego się nie dowiesz nawet z artykułu bo same clickbaity będą, żebyś tylko reklamy oglądał. Wystarczy napisać, że Marcus Thuram kontuzjowany, a normalny człowiek wejdzie żeby przeczytać jaką ma kontuzję, na jak długo wyleciał. Nie czepiam się ale kilka razy już tutaj zauważyłem podobne działanie, co nie ma kompletnie sensu bo i tak już jesteś w serwisie. Onety i inne ścieki na fejsie baiutją żeby ktoś otworzył stronę, tutaj to nie ma sensu.
@bryzabity Kliknąłbym tak czy siak, może to małe porównanie, ale obrzydliwe jest takie baitowanie ludzi szczególnie przez onety i inne portale. Pewnie przesadzam ale po prostu wszędzie to jest praktykowane.
Wywiad z Messim, ani słowa typu "jestem najlepszy", ani słowa o Jego wpływie na jakąś drużynę, ligę. Guardiola stworzył potwora bo miał Xaviego i Iniestę i tyle. Z drugiej strony jeden znany buc, który wygrał wszystko z Realem dzięki temu że tam był on, wygrał ME dzięki temu że był tam on, w Arabii jest on i długo nikt. A ludzie dalej niech się zabijają kto jest lepszy :) Mnie każdy wywiad tej dwójki umacnia tylko w przekonaniu, że Leo jest lata świetlne jeżeli chodzi o samą grę w piłkę nożną a jeszcze dalej jeżeli chodzi o charakter i podejście do tego sportu.
0
Ale pech xd ale jajca tyyy
1
Też tak macie jak oglądacie Olmo, że czujecie jakbyście oglądali jajko wśród biegnących koni? xd
1
13% posiadania a przynajmniej 3 sytuacje, u nas zero?
0
Uprzedzając komentarze że Szczęsny broni kolejna 100, po to jest bramkarz xd
0
Araujo znowu przepychany i się rękoma przytula xd
5
Rekin się nie podzielił z grubym xd
0
@Cvzx No jak, a Balde to nie biegał?
0
Już widać że Arrasate ich poukładał dobrze, łatwo dochodzą do sytuacji
4
Podobno nad murawa unosi się zapach hamburgerów
0
@Commando Zgoda, ale jeżeli nie chce z kimś pracować to nie będzie. Fati miał odejść w styczniu a tylko opóźnił transfer do lata. Flick nie stawia na Niego i mówił mu to otwarcie.
1
@Commando Nie, on nie wróci. Nawet Flick to wie, bo przy tak wąskiej kadrze już by grał wcześniej a nie dostawał nic minut. Fati w Barcy jest skończony.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Widziałem, ale Jagoba zawsze potrafił poukładać swoją drużynę przeciwko nam. :) Mimo wszystko spodziewalbym się trudnego meczu, a skład fajny, bo coś nowego.
1
Stracimy dziś punkty xd albo w drugiej połowie będą chłopaki znowu remontować xd trochę ryzykownie Flick, myślałem, że bardziej w następnej kolejce porotuje.
0
Dziś chcemy żeby Rapha i Kounde się wykartkowali na Valladollid? Czy raczej wtedy odpoczną i wykartkuja się z Realem?
1
@Kasy To w sumie przy holterze wskazany jest nawet taki skok emocji żeby ewentualnie wybadać zła pracę serca w stresie. Jeżeli wszystko będzie ok to po prostu będzie ok.
14
Jakby ktoś zapomniał, bo w Madrycie szybko się zapomina o takich rzeczach, to Real nie powinien grać z nami w finale bo zostali wręcz wepchani przez sędziego do dalszej fazy rozgrywek. :) To powinno dać jasno do zrozumienia kto jest faworytem. I nie powiem, jestem spokojny o to, że wygramy ten finał, ile można się ich obawiać. :)
30
@sergio5 Jak się na siłę chce to zawsze się coś dopasuje pod takie rzeczy :) to niesamowite jak ludzie wymyślają sensację na siłę!
0
Już się zaczyna presja na De Burgosa w mediach madryckich xd Twierdzą, że im więcej błędów przeciwko Realowi popełnisz tym większe szanse na ich mecz masz... Ręce opadają, i nikt mi nie powie, że to nie ma wpływu na sędziego, bo na pewno to czyta. Za to powinny być kary od federacji.
0
Robercik w Bayernie też wypadł w takim momencie i Bayern odpadł z LM. Oby i u nas tak nie było.
16
Miałem nie pić w święta, ale jak redakcja namawia imieniem Robercika no to nie mam wyjścia...
2
@Filipem Rzadko słyszy się obrazki, ale patrząc na ten słyszę trzask w pewnej części Madrytu oraz w domach kibiców Realu.
2
@norbo80 To nie Olmo. Każdy może mieć ptaszek po zapłaceniu za premium.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@unic Idzmy tą droga to niedługo niczego się nie dowiesz nawet z artykułu bo same clickbaity będą, żebyś tylko reklamy oglądał. Wystarczy napisać, że Marcus Thuram kontuzjowany, a normalny człowiek wejdzie żeby przeczytać jaką ma kontuzję, na jak długo wyleciał. Nie czepiam się ale kilka razy już tutaj zauważyłem podobne działanie, co nie ma kompletnie sensu bo i tak już jesteś w serwisie. Onety i inne ścieki na fejsie baiutją żeby ktoś otworzył stronę, tutaj to nie ma sensu.
2
@bryzabity Kliknąłbym tak czy siak, może to małe porównanie, ale obrzydliwe jest takie baitowanie ludzi szczególnie przez onety i inne portale. Pewnie przesadzam ale po prostu wszędzie to jest praktykowane.
13
Pod spodem clickbait rodem z onet sport. Nie idzmy tą drogą redakcjo.
28
Ale piękny clickbait :P Nie można od razu napisać, że chodzi o Thurama?
3
@D10SLEO Prezesi będą na pewno nasyceni :)
3
@Gaucho Raphinha - albo robi z tego przepiękną bramkę, albo partoli książkowo. Nic pomiędzy. :D
60
Wywiad z Messim, ani słowa typu "jestem najlepszy", ani słowa o Jego wpływie na jakąś drużynę, ligę. Guardiola stworzył potwora bo miał Xaviego i Iniestę i tyle.
Z drugiej strony jeden znany buc, który wygrał wszystko z Realem dzięki temu że tam był on, wygrał ME dzięki temu że był tam on, w Arabii jest on i długo nikt.
A ludzie dalej niech się zabijają kto jest lepszy :) Mnie każdy wywiad tej dwójki umacnia tylko w przekonaniu, że Leo jest lata świetlne jeżeli chodzi o samą grę w piłkę nożną a jeszcze dalej jeżeli chodzi o charakter i podejście do tego sportu.