@Barca_Big_Moment Gra psychologiczna poszła o krok dalej i oni już przed meczem każdemu wmawiają, że odrobili tę przewagę Arsenalu. Ja mam tylko nadzieję, że Arteta się nie nabierze na te gierki i nie wyjdzie przegrany, bo o to im chyba chodzi w tym nakręcaniu, że samo się wygra dzięki sędziemu albo farfoclom, błędom bramkarza itp. Ciekawe czy dziś Raya magicznie nie wypluje piłki pod nogi Mbappe...
Dobra trzeba do meczu odpalić jakąś fajną giereczkę i o 21:00 włączyć mecz, bo mam dość social mediów pełnych postów typu "DZISIAJ REAL ODROBI" "REMONTADA NA 100%" "JAK NIE REAL TO KTO?" Taka pewność Siebie tam bije od każdego fanpage czy fana, że szok, zero pokory. Dostali wciry 3-0 od jednej z lepszych ekip w Europie a podchodzą do rewanżu jakby grali z drugoligowcem. Trzymam kciuki, żeby im się to odbiło czkawką i już w 20 minucie byli głowami w szatni. Arsenal musisz!
@bartekvisca Klasyk w finale to więcej kasy dla mafii UEFA. Nic dziwnego nie będzie jak dziś będą ich przepychać za wszelką cenę. Remontada wielkiego Realu, mocna Barca w formie, finał marzeń dla sponsorów.
@Majkel34 Madryciaki są za bardzo przekonani, że oni na luzie to odrobią. Narracja w mediach też jest taka jakby 1-0 przegrali. Niezrozumiałe to jest i dostaną szybką bramkę, która rozwieje wątpliwości.
@Godlo Różnica jest taka, że kiedyś Barca dostaje 5-0 i odpada, a teraz przy 2-0 nie jesteśmy obsrani tylko wpada na 2-1 i jest względny spokój. :) A przy zaliczce 4-0 też nie ma sensu się forsować nie wiadomo jak bo sezon jest ciężki i awans jest ponad wynik w rewanżu.
0
Przed meczem było już wiadomo że będą kręcić , ale zawsze na złość przeciwnik im w tym pomaga jak może.
2
Hahahahaha jaki karny
0
Zaczyna się xd
12
Wstawaj Vini to nie Soto Grado i La Liga xd
0
Mbappe już się w kieszeni Saliby urządza
1
@Andi18 No póki co już parę razy gorąco w polu karnym, Arsenal wygląda na zesrany delikatnie, już wstrzymują wznowienie w 20 minucie.
9
Już na czas grają, nigdy się nikt nie nauczy że tu się tak nie robi? Tymbardziej po przestrzelonym karnym...
0
Tylko na Bernabeu i tylko w LM takie rzeczy, przeciwnicy zmieniają się w trampkarzy
1
Żeby to im nie dało +10 do klątwy...
3
W LaLiga takich się nie widzi :)
0
Hahahahah piękniej się nie mogło zacząć
0
Asencio faulował
1
Saka robi co chce z Alaba
0
Nie no Arsenal za mocny, ten mecz to będzie festiwal goli ale zaliczka 3-0 da im awans na luzie
1
Alaba sobie załatwił zjazd do bazy w przerwie xd
0
Wejście na czerwo juz
4
Już pełne gacie widać to xd
1
Nie było spalonego xD
0
Vasquez i Alaba, jesteśmy bezpieczni :D
0
Raya dziś wypuszcza piłkę pod nogi Mekambe albo wrzuca sobie sam do siatki. Róbcie screeny.
1
@Astad W najważniejszych serwisach/portalach mam weryfikację dwuetapową więc nawet jak ktoś złamie hasło to na nic mu to.
0
@Barca_Big_Moment Gra psychologiczna poszła o krok dalej i oni już przed meczem każdemu wmawiają, że odrobili tę przewagę Arsenalu. Ja mam tylko nadzieję, że Arteta się nie nabierze na te gierki i nie wyjdzie przegrany, bo o to im chyba chodzi w tym nakręcaniu, że samo się wygra dzięki sędziemu albo farfoclom, błędom bramkarza itp. Ciekawe czy dziś Raya magicznie nie wypluje piłki pod nogi Mbappe...
2
Dobra trzeba do meczu odpalić jakąś fajną giereczkę i o 21:00 włączyć mecz, bo mam dość social mediów pełnych postów typu "DZISIAJ REAL ODROBI" "REMONTADA NA 100%" "JAK NIE REAL TO KTO?" Taka pewność Siebie tam bije od każdego fanpage czy fana, że szok, zero pokory. Dostali wciry 3-0 od jednej z lepszych ekip w Europie a podchodzą do rewanżu jakby grali z drugoligowcem. Trzymam kciuki, żeby im się to odbiło czkawką i już w 20 minucie byli głowami w szatni. Arsenal musisz!
2
@bartekvisca Klasyk w finale to więcej kasy dla mafii UEFA. Nic dziwnego nie będzie jak dziś będą ich przepychać za wszelką cenę. Remontada wielkiego Realu, mocna Barca w formie, finał marzeń dla sponsorów.
0
@Majkel34 Madryciaki są za bardzo przekonani, że oni na luzie to odrobią. Narracja w mediach też jest taka jakby 1-0 przegrali. Niezrozumiałe to jest i dostaną szybką bramkę, która rozwieje wątpliwości.
0
@Godlo Ale gol był i nie było niepokoju. :) Nie dopisujmy na siłę czegoś czego nie było.
0
@Godlo Różnica jest taka, że kiedyś Barca dostaje 5-0 i odpada, a teraz przy 2-0 nie jesteśmy obsrani tylko wpada na 2-1 i jest względny spokój. :) A przy zaliczce 4-0 też nie ma sensu się forsować nie wiadomo jak bo sezon jest ciężki i awans jest ponad wynik w rewanżu.
1
@ShawnC Dlatego trzeba trzymać kciuki żeby się dziś wykartkowali, bo będą musieli walczyć a mają sporo zagrożeń absencją.
2
Ktoś miał nas dzisiaj w opiece. Oglądam skróty bo meczu nie oglądałem i my mogliśmy solidnie tu przegrać i odpaść.
1
Po dzisiejszych wynikach ja się serio boję jutro o wynik Arsenalu.