kuz

0

Przed meczem było już wiadomo że będą kręcić , ale zawsze na złość przeciwnik im w tym pomaga jak może.

kuz

2

Hahahahaha jaki karny

kuz

0

Zaczyna się xd

kuz

12

Wstawaj Vini to nie Soto Grado i La Liga xd

kuz

0

Mbappe już się w kieszeni Saliby urządza

kuz

1

@Andi18 No póki co już parę razy gorąco w polu karnym, Arsenal wygląda na zesrany delikatnie, już wstrzymują wznowienie w 20 minucie.

kuz

9

Już na czas grają, nigdy się nikt nie nauczy że tu się tak nie robi? Tymbardziej po przestrzelonym karnym...

kuz

0

Tylko na Bernabeu i tylko w LM takie rzeczy, przeciwnicy zmieniają się w trampkarzy

kuz

1

Żeby to im nie dało +10 do klątwy...

kuz

3

W LaLiga takich się nie widzi :)

kuz

0

Hahahahah piękniej się nie mogło zacząć

kuz

0

Asencio faulował

kuz

1

Saka robi co chce z Alaba

kuz

0

Nie no Arsenal za mocny, ten mecz to będzie festiwal goli ale zaliczka 3-0 da im awans na luzie

kuz

1

Alaba sobie załatwił zjazd do bazy w przerwie xd

kuz

0

Wejście na czerwo juz

kuz

4

Już pełne gacie widać to xd

kuz

1

Nie było spalonego xD

kuz

0

Vasquez i Alaba, jesteśmy bezpieczni :D

kuz

0

Raya dziś wypuszcza piłkę pod nogi Mekambe albo wrzuca sobie sam do siatki. Róbcie screeny.

kuz

1

@Astad W najważniejszych serwisach/portalach mam weryfikację dwuetapową więc nawet jak ktoś złamie hasło to na nic mu to.

kuz

0

@Barca_Big_Moment Gra psychologiczna poszła o krok dalej i oni już przed meczem każdemu wmawiają, że odrobili tę przewagę Arsenalu. Ja mam tylko nadzieję, że Arteta się nie nabierze na te gierki i nie wyjdzie przegrany, bo o to im chyba chodzi w tym nakręcaniu, że samo się wygra dzięki sędziemu albo farfoclom, błędom bramkarza itp. Ciekawe czy dziś Raya magicznie nie wypluje piłki pod nogi Mbappe...

kuz

2

Dobra trzeba do meczu odpalić jakąś fajną giereczkę i o 21:00 włączyć mecz, bo mam dość social mediów pełnych postów typu "DZISIAJ REAL ODROBI" "REMONTADA NA 100%" "JAK NIE REAL TO KTO?" Taka pewność Siebie tam bije od każdego fanpage czy fana, że szok, zero pokory. Dostali wciry 3-0 od jednej z lepszych ekip w Europie a podchodzą do rewanżu jakby grali z drugoligowcem. Trzymam kciuki, żeby im się to odbiło czkawką i już w 20 minucie byli głowami w szatni. Arsenal musisz!

kuz

2

@bartekvisca Klasyk w finale to więcej kasy dla mafii UEFA. Nic dziwnego nie będzie jak dziś będą ich przepychać za wszelką cenę. Remontada wielkiego Realu, mocna Barca w formie, finał marzeń dla sponsorów.

kuz

0

@Majkel34 Madryciaki są za bardzo przekonani, że oni na luzie to odrobią. Narracja w mediach też jest taka jakby 1-0 przegrali. Niezrozumiałe to jest i dostaną szybką bramkę, która rozwieje wątpliwości.

kuz

0

@Godlo Ale gol był i nie było niepokoju. :) Nie dopisujmy na siłę czegoś czego nie było.

kuz

0

@Godlo Różnica jest taka, że kiedyś Barca dostaje 5-0 i odpada, a teraz przy 2-0 nie jesteśmy obsrani tylko wpada na 2-1 i jest względny spokój. :) A przy zaliczce 4-0 też nie ma sensu się forsować nie wiadomo jak bo sezon jest ciężki i awans jest ponad wynik w rewanżu.

kuz

1

@ShawnC Dlatego trzeba trzymać kciuki żeby się dziś wykartkowali, bo będą musieli walczyć a mają sporo zagrożeń absencją.

kuz

2

Ktoś miał nas dzisiaj w opiece. Oglądam skróty bo meczu nie oglądałem i my mogliśmy solidnie tu przegrać i odpaść.

kuz

1

Po dzisiejszych wynikach ja się serio boję jutro o wynik Arsenalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?