kuz

3

Araujo do sprzedania, gość jest nijaki, nie wygramy z nim LM. Latem Tah wskakuje za Niego i mamy mocną defensywę.

kuz

3

Haha, nawet z Flickiem takie jaja? Przecież 4-0 nie można przegrać, no nie można i tyle.

kuz

0

@Faro Może ta kosa to tylko przykrywka układów pod stołem? :P

kuz

0

@Gaucho Tak będzie, jutro zobaczymy piękny festiwal pchania rządowych do następnej rundy. Oby Arsenal nie pomagał.

kuz

0

Mam dziwne przeczucie, że PSG dzisiaj wtopi i odpadnie.

kuz

1

@Mankind Sikorski chociaż ma ogromne doświadczenie w polityce zagranicznej. Przy tym co widać na tych debatach, to byłby idealnym kandydatem.

kuz

10

Hołownia pójdzie na mecz Barcelony w koszulce? :) Ciekawe. :P
PS. Za jakich skończonych idiotów trzeba mieć swoich wyborców, żeby powiedzieć, że Duda nie obniża cen prądu bo zostawia coś dla Nawrockiego? Aaa.. sory to PiS, nie było tematu.

kuz

1

@Safrani Post brzmi jakbyście pojechali (nie napisałeś czym) specjalnie żeby sprawdzić plakaty :D

kuz

3

@Safrani Dziwne macie hobby :p

kuz

2

@MesQueUnClub96 Z Bilbao już stracą, a każda strata daje nam komfort psychiczny i ściąga presję.

kuz

4

@PJ777 Martin daje radę w obronie, trochę mniej w ataku, ale daje. Większa odpowiedzialność w ataku spadnie na Raphe po prostu, mnie go będzie w środku.

kuz

4



Ogólnie bardzo interesuję się awiacją i katastrofami lotniczymi. Śledzę masę filmów na ten temat i 10 kwietnia chcąc nie chcąc mój Youtube jest naszpikowany katastrofą smoleńską. Po obejrzeniu tego filmu oraz zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami, tych, którzy twierdzą, że to był zamach stawiam na równi z płaskoziemcami.

kuz

6

@Eklerek Ludziom już tak odpier**la, że co by dany kandydat nie zrobił to się przyczepią. To w Was jest problem, bo jaracie się jak Nawrocki czy Trzask się po nosie podrapią. Proponuję wyjść z domu na rower, trochę pożyć swoim życiem a nie tą komedią prezydencką.

kuz

0

@Patryk980422 A jak ogladasz mecze? Na niby?

kuz

0

@bartekvisca Jest. Jest z Madrytu.

kuz

0

Real z Bilbao bez Mbappe? To tylko na plus.

kuz

13

Ej a weźmy wszyscy zagłosujmy na Stanowskiego xd w sumie gdyby ktoś nie znał żadnego z kandydatów to by pomyślał , że chłop to jakiś poważny gracz na scenie politycznej przy tych populistach.

kuz

7

Nie idźmy na wybory.

Sory ale no debil do potęgi to jest.

kuz

6

Ten Jakubiak co debatę gada w sumie mądrze, da się go posłuchać, pytania są trafione, odpowiedzi też w miarę. Szkoda, że u nas mały kandydat bez pleców w partii nie ma żadnych szans na jakikolwiek dobry wynik.

kuz

8

Trzask i Nawrocki dostali jeden przykaz z góry - atakować się wzajemnie za wszelką cenę. Widać kto jest niezależny tutaj idealnie. :) Dwie marionetki walczące za Pis i Po.

kuz

0

@clyde Ja również nie nawidze ani tych ani tych, ale takiej wsi jak za PiSu teraz nie ma, jeżeli już coś propagują to chyba bardziej inteligentnie i przemyślanie.

kuz

0

@Stinger_ Bo broni mediów w których pracuje a to był trochę nietrafiony atak?

kuz

2

Nie no, ale porównanie tvpis do teraz to nietrafione. Tam było szambo bez dna dla głupich ludzi, elektoratu PiS 60+ i wyznawców Rydzyka.

kuz

4

Nie no ten to się nie kryje nawet.

kuz

5

Nawrocki to taki osiłek z IQ z blokowiska. Jak mówi - to on się męczy o wszyscy wokół też.

kuz

0

@Irmscher10 Jego ugrupowanie tworzy większość w sejmie

kuz

3

@Irmscher10 Ale ma rację, przecież jest w rządzie i ma więcej do powiedzenia a zachowuje się jakby nie miał i dopiero jak wygra to coś zrobi. Wypunktowany ładnie.

kuz

3

Ta Senyszyn to sory, ale samą aparycją i głosem się nie nadaje na prezydenta. Bez jaj.

kuz

7

Strzał w stopę w wyborach w Polsce - chęć podniesienia cen alkoholu. Już przegrał.

kuz

32

Już za chwilę, każda strona która brała udział: NASZ KANDYDAT WYGRAŁ TĘ DEBATĘ!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?