Hołownia pójdzie na mecz Barcelony w koszulce? :) Ciekawe. :P PS. Za jakich skończonych idiotów trzeba mieć swoich wyborców, żeby powiedzieć, że Duda nie obniża cen prądu bo zostawia coś dla Nawrockiego? Aaa.. sory to PiS, nie było tematu.
@PJ777 Martin daje radę w obronie, trochę mniej w ataku, ale daje. Większa odpowiedzialność w ataku spadnie na Raphe po prostu, mnie go będzie w środku.
Ogólnie bardzo interesuję się awiacją i katastrofami lotniczymi. Śledzę masę filmów na ten temat i 10 kwietnia chcąc nie chcąc mój Youtube jest naszpikowany katastrofą smoleńską. Po obejrzeniu tego filmu oraz zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami, tych, którzy twierdzą, że to był zamach stawiam na równi z płaskoziemcami.
@Eklerek Ludziom już tak odpier**la, że co by dany kandydat nie zrobił to się przyczepią. To w Was jest problem, bo jaracie się jak Nawrocki czy Trzask się po nosie podrapią. Proponuję wyjść z domu na rower, trochę pożyć swoim życiem a nie tą komedią prezydencką.
Ej a weźmy wszyscy zagłosujmy na Stanowskiego xd w sumie gdyby ktoś nie znał żadnego z kandydatów to by pomyślał , że chłop to jakiś poważny gracz na scenie politycznej przy tych populistach.
Ten Jakubiak co debatę gada w sumie mądrze, da się go posłuchać, pytania są trafione, odpowiedzi też w miarę. Szkoda, że u nas mały kandydat bez pleców w partii nie ma żadnych szans na jakikolwiek dobry wynik.
Trzask i Nawrocki dostali jeden przykaz z góry - atakować się wzajemnie za wszelką cenę. Widać kto jest niezależny tutaj idealnie. :) Dwie marionetki walczące za Pis i Po.
@clyde Ja również nie nawidze ani tych ani tych, ale takiej wsi jak za PiSu teraz nie ma, jeżeli już coś propagują to chyba bardziej inteligentnie i przemyślanie.
@Irmscher10 Ale ma rację, przecież jest w rządzie i ma więcej do powiedzenia a zachowuje się jakby nie miał i dopiero jak wygra to coś zrobi. Wypunktowany ładnie.
3
Araujo do sprzedania, gość jest nijaki, nie wygramy z nim LM. Latem Tah wskakuje za Niego i mamy mocną defensywę.
3
Haha, nawet z Flickiem takie jaja? Przecież 4-0 nie można przegrać, no nie można i tyle.
0
@Faro Może ta kosa to tylko przykrywka układów pod stołem? :P
0
@Gaucho Tak będzie, jutro zobaczymy piękny festiwal pchania rządowych do następnej rundy. Oby Arsenal nie pomagał.
0
Mam dziwne przeczucie, że PSG dzisiaj wtopi i odpadnie.
1
@Mankind Sikorski chociaż ma ogromne doświadczenie w polityce zagranicznej. Przy tym co widać na tych debatach, to byłby idealnym kandydatem.
10
Hołownia pójdzie na mecz Barcelony w koszulce? :) Ciekawe. :P
PS. Za jakich skończonych idiotów trzeba mieć swoich wyborców, żeby powiedzieć, że Duda nie obniża cen prądu bo zostawia coś dla Nawrockiego? Aaa.. sory to PiS, nie było tematu.
1
@Safrani Post brzmi jakbyście pojechali (nie napisałeś czym) specjalnie żeby sprawdzić plakaty :D
3
@Safrani Dziwne macie hobby :p
2
@MesQueUnClub96 Z Bilbao już stracą, a każda strata daje nam komfort psychiczny i ściąga presję.
4
@PJ777 Martin daje radę w obronie, trochę mniej w ataku, ale daje. Większa odpowiedzialność w ataku spadnie na Raphe po prostu, mnie go będzie w środku.
4
Ogólnie bardzo interesuję się awiacją i katastrofami lotniczymi. Śledzę masę filmów na ten temat i 10 kwietnia chcąc nie chcąc mój Youtube jest naszpikowany katastrofą smoleńską. Po obejrzeniu tego filmu oraz zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami, tych, którzy twierdzą, że to był zamach stawiam na równi z płaskoziemcami.
6
@Eklerek Ludziom już tak odpier**la, że co by dany kandydat nie zrobił to się przyczepią. To w Was jest problem, bo jaracie się jak Nawrocki czy Trzask się po nosie podrapią. Proponuję wyjść z domu na rower, trochę pożyć swoim życiem a nie tą komedią prezydencką.
0
@Patryk980422 A jak ogladasz mecze? Na niby?
0
@bartekvisca Jest. Jest z Madrytu.
0
Real z Bilbao bez Mbappe? To tylko na plus.
13
Ej a weźmy wszyscy zagłosujmy na Stanowskiego xd w sumie gdyby ktoś nie znał żadnego z kandydatów to by pomyślał , że chłop to jakiś poważny gracz na scenie politycznej przy tych populistach.
7
Nie idźmy na wybory.
Sory ale no debil do potęgi to jest.
6
Ten Jakubiak co debatę gada w sumie mądrze, da się go posłuchać, pytania są trafione, odpowiedzi też w miarę. Szkoda, że u nas mały kandydat bez pleców w partii nie ma żadnych szans na jakikolwiek dobry wynik.
8
Trzask i Nawrocki dostali jeden przykaz z góry - atakować się wzajemnie za wszelką cenę. Widać kto jest niezależny tutaj idealnie. :) Dwie marionetki walczące za Pis i Po.
0
@clyde Ja również nie nawidze ani tych ani tych, ale takiej wsi jak za PiSu teraz nie ma, jeżeli już coś propagują to chyba bardziej inteligentnie i przemyślanie.
0
@Stinger_ Bo broni mediów w których pracuje a to był trochę nietrafiony atak?
2
Nie no, ale porównanie tvpis do teraz to nietrafione. Tam było szambo bez dna dla głupich ludzi, elektoratu PiS 60+ i wyznawców Rydzyka.
4
Nie no ten to się nie kryje nawet.
5
Nawrocki to taki osiłek z IQ z blokowiska. Jak mówi - to on się męczy o wszyscy wokół też.
0
@Irmscher10 Jego ugrupowanie tworzy większość w sejmie
3
@Irmscher10 Ale ma rację, przecież jest w rządzie i ma więcej do powiedzenia a zachowuje się jakby nie miał i dopiero jak wygra to coś zrobi. Wypunktowany ładnie.
3
Ta Senyszyn to sory, ale samą aparycją i głosem się nie nadaje na prezydenta. Bez jaj.
7
Strzał w stopę w wyborach w Polsce - chęć podniesienia cen alkoholu. Już przegrał.
32
Już za chwilę, każda strona która brała udział: NASZ KANDYDAT WYGRAŁ TĘ DEBATĘ!