kuz

8

Telekomunikacja miejska sa

kuz

1

Rzucę gadkę o papieżu Polaku świętym to zagłosuje na mnie elektorat 60+ kościelny. Żałosne zagrywki.

kuz

3

Stano to tam taki głos rozsądku. Jedyny gada głosem ludzi a nie populizmami pod publikę. Podoba mi się że tam się znalazł.

kuz

3

Salah niezła szopka, pierw że odchodzi i już podjal decyzję a teraz przedłuża kontrakt :,p

kuz

4

@barcafan1789 A zobaczysz jak sędzia przekręca Inter w meczu z Realem i brzydal z Rudigerem się cieszą xd

kuz

3

Nie no, serio ktoś się spodziewał, że to będzie piękny czwartkowy wieczór dla rodzimej piłki? :D Litości...

kuz

6

De Jong forma top na najważniejsze mecze.

kuz

4

Flick się tylko upewnił że nic z Niego nie będzie, ten podsumował i potwierdził :P

kuz

0

Ansu teraz dwa samobóje xD

kuz

0

"Stop! Hes already Dead!"

kuz

0

Robciu po setkę!

kuz

0

Rozjechani, ale klasa

kuz

1

Zaraz BVB na 2-1 xd

kuz

1

Lewy jak poszedł jak przecinak hahah

kuz

0

Tu trzeba pocisnac do końca i na rewanż wyjść żeby odsapnąć trochę. :) Takie 4-0 i łatwo.

kuz

1

Ferran wejdzie i strzeli bramę , idealny mecz pod Niego

kuz

0

Lewy załadował jak Rice, w samo okno!

kuz

0

Teraz cisnąć dalej, bo jak się cofniemy to oni wcisną bramkę

kuz

0

@Patrykl145 Ronaldo by skończył karierę zanim ją zaczął gdyby ktoś tak robił xd

kuz

3

Fajnie że ktoś pomyślał o budowlańcach i cały sektor im wynajął. Ciężko chłopy pracują na budowach to chociaż meczyk sobie obejrzą. Wielki szacun.

kuz

4

Czego Wy chcecie więcej? Prowadzimy 1-0, kreujemy grę a BVB praktycznie nie istnieje poza przebłyskami. W drugiej im jeszcze ze dwie wrzucimy i elo. Zero zmęczenia i wygrana, a teraz tak trzeba bo za dużo grania jest.

kuz

0

Czemu Rapha nie strzelał?

kuz

0

Lewy dziś nic nie strzeli :P albo załaduje jakąś piękna bramkę z dupy. Taki mecz jakich ma sporo ostatnio.

kuz

4

Lewy piękne przyjęcie, ta finezja

kuz

1

Ale zepsuł to Yamal...

kuz

0

@Destroyer_of_Worlds Nagroda Puszkarza*

kuz

0

Adeyemi druga żółta , zanotujcie :)

kuz

2

Spalony będzie, po co on to ruszał...

kuz

0

Jest dobrze, bramka nas odblokuje i wsadzimy więcej :) BVB zamknięte

kuz

0

Może lepiej się obrazic i zbojkotować rewanż ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?