11 kwietnia 2025, 22:05
8
Telekomunikacja miejska sa
11 kwietnia 2025, 22:02
1
Rzucę gadkę o papieżu Polaku świętym to zagłosuje na mnie elektorat 60+ kościelny. Żałosne zagrywki.
11 kwietnia 2025, 21:55
3
Stano to tam taki głos rozsądku. Jedyny gada głosem ludzi a nie populizmami pod publikę. Podoba mi się że tam się znalazł.
11 kwietnia 2025, 09:35
Salah niezła szopka, pierw że odchodzi i już podjal decyzję a teraz przedłuża kontrakt :,p
11 kwietnia 2025, 09:18
4
@barcafan1789 A zobaczysz jak sędzia przekręca Inter w meczu z Realem i brzydal z Rudigerem się cieszą xd
10 kwietnia 2025, 21:51
Nie no, serio ktoś się spodziewał, że to będzie piękny czwartkowy wieczór dla rodzimej piłki? :D Litości...
9 kwietnia 2025, 22:55
6
De Jong forma top na najważniejsze mecze.
9 kwietnia 2025, 22:51
Flick się tylko upewnił że nic z Niego nie będzie, ten podsumował i potwierdził :P
9 kwietnia 2025, 22:42
0
Ansu teraz dwa samobóje xD
9 kwietnia 2025, 22:37
"Stop! Hes already Dead!"
9 kwietnia 2025, 22:26
Robciu po setkę!
9 kwietnia 2025, 22:25
Rozjechani, ale klasa
9 kwietnia 2025, 22:23
Zaraz BVB na 2-1 xd
9 kwietnia 2025, 22:22
Lewy jak poszedł jak przecinak hahah
9 kwietnia 2025, 22:19
Tu trzeba pocisnac do końca i na rewanż wyjść żeby odsapnąć trochę. :) Takie 4-0 i łatwo.
9 kwietnia 2025, 22:16
Ferran wejdzie i strzeli bramę , idealny mecz pod Niego
9 kwietnia 2025, 22:09
Lewy załadował jak Rice, w samo okno!
9 kwietnia 2025, 22:08
Teraz cisnąć dalej, bo jak się cofniemy to oni wcisną bramkę
9 kwietnia 2025, 22:04
@Patrykl145 Ronaldo by skończył karierę zanim ją zaczął gdyby ktoś tak robił xd
9 kwietnia 2025, 22:02
Fajnie że ktoś pomyślał o budowlańcach i cały sektor im wynajął. Ciężko chłopy pracują na budowach to chociaż meczyk sobie obejrzą. Wielki szacun.
9 kwietnia 2025, 21:52
Czego Wy chcecie więcej? Prowadzimy 1-0, kreujemy grę a BVB praktycznie nie istnieje poza przebłyskami. W drugiej im jeszcze ze dwie wrzucimy i elo. Zero zmęczenia i wygrana, a teraz tak trzeba bo za dużo grania jest.
9 kwietnia 2025, 21:41
Czemu Rapha nie strzelał?
9 kwietnia 2025, 21:40
Lewy dziś nic nie strzeli :P albo załaduje jakąś piękna bramkę z dupy. Taki mecz jakich ma sporo ostatnio.
9 kwietnia 2025, 21:34
Lewy piękne przyjęcie, ta finezja
9 kwietnia 2025, 21:30
Ale zepsuł to Yamal...
@Destroyer_of_Worlds Nagroda Puszkarza*
9 kwietnia 2025, 21:29
Adeyemi druga żółta , zanotujcie :)
9 kwietnia 2025, 21:28
2
Spalony będzie, po co on to ruszał...
9 kwietnia 2025, 21:22
Jest dobrze, bramka nas odblokuje i wsadzimy więcej :) BVB zamknięte
8 kwietnia 2025, 23:33
Może lepiej się obrazic i zbojkotować rewanż ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Telekomunikacja miejska sa
1
Rzucę gadkę o papieżu Polaku świętym to zagłosuje na mnie elektorat 60+ kościelny. Żałosne zagrywki.
3
Stano to tam taki głos rozsądku. Jedyny gada głosem ludzi a nie populizmami pod publikę. Podoba mi się że tam się znalazł.
3
Salah niezła szopka, pierw że odchodzi i już podjal decyzję a teraz przedłuża kontrakt :,p
4
@barcafan1789 A zobaczysz jak sędzia przekręca Inter w meczu z Realem i brzydal z Rudigerem się cieszą xd
3
Nie no, serio ktoś się spodziewał, że to będzie piękny czwartkowy wieczór dla rodzimej piłki? :D Litości...
6
De Jong forma top na najważniejsze mecze.
4
Flick się tylko upewnił że nic z Niego nie będzie, ten podsumował i potwierdził :P
0
Ansu teraz dwa samobóje xD
0
"Stop! Hes already Dead!"
0
Robciu po setkę!
0
Rozjechani, ale klasa
1
Zaraz BVB na 2-1 xd
1
Lewy jak poszedł jak przecinak hahah
0
Tu trzeba pocisnac do końca i na rewanż wyjść żeby odsapnąć trochę. :) Takie 4-0 i łatwo.
1
Ferran wejdzie i strzeli bramę , idealny mecz pod Niego
0
Lewy załadował jak Rice, w samo okno!
0
Teraz cisnąć dalej, bo jak się cofniemy to oni wcisną bramkę
0
@Patrykl145 Ronaldo by skończył karierę zanim ją zaczął gdyby ktoś tak robił xd
3
Fajnie że ktoś pomyślał o budowlańcach i cały sektor im wynajął. Ciężko chłopy pracują na budowach to chociaż meczyk sobie obejrzą. Wielki szacun.
4
Czego Wy chcecie więcej? Prowadzimy 1-0, kreujemy grę a BVB praktycznie nie istnieje poza przebłyskami. W drugiej im jeszcze ze dwie wrzucimy i elo. Zero zmęczenia i wygrana, a teraz tak trzeba bo za dużo grania jest.
0
Czemu Rapha nie strzelał?
0
Lewy dziś nic nie strzeli :P albo załaduje jakąś piękna bramkę z dupy. Taki mecz jakich ma sporo ostatnio.
4
Lewy piękne przyjęcie, ta finezja
1
Ale zepsuł to Yamal...
0
@Destroyer_of_Worlds Nagroda Puszkarza*
0
Adeyemi druga żółta , zanotujcie :)
2
Spalony będzie, po co on to ruszał...
0
Jest dobrze, bramka nas odblokuje i wsadzimy więcej :) BVB zamknięte
0
Może lepiej się obrazic i zbojkotować rewanż ?