Już można chyba wysnuć wniosek, że Real wciśnie dwie bramki nic wielkiego nie grając i tak się skończy , bardzo słaby mecz obie ekipy bez żadnego pomysłu .
@Quahoo Mam tak samo. 70 zł kosztuje jedna pizza XXL, jako dorosły pracujący człowiek wracasz odpalasz i się nie martwisz. Ciężko zrozumieć ale to trzeba być zlotówą chyba.
0
Spokojnie wylosują najlepszego sędziego na rewanż, wszystkie działa wytoczą, będzie gorąco
1
@Culer9002 Jednego idiote z Twittera mniej?
2
Haha jeszcze się wykartkowal idiota xD wzmocnienie na rewanż
0
To ile Real Madryt wygrał trypletow w swojej historii?
1
Ale będzie drukarnia na Bernabeu xD czujecie że oni będą musieli im wydrukować minimum 3 bramkową przewagę?
2
SPO KOJ NIE, tu 3-3 się jeszcze może skończyć, za długo to gówno oglądam
1
Robić im PSV hahaha
1
@KamQiX Messi z Live był bardziej precyzyjny
0
W meczach Realu się czeka do czasu aż sa w szatni, spo koj nie
2
Cisną ich czyli zaraz gol na 1-1
4
Coirtois jest po**bany
0
Jaki kurs na wygraną Realu? Wchodzicie?
0
Teraz nie odpuszczać zadnej piłki i zdusić ich do samego końca, chciałby człowiek żeby tak było
2
@Faro On nie wie co tam robi ten Merino
0
Inter nic nie gra i prowadzi? Dlaczego mnie to nie dziwi? Paskudny klub.
0
Już można chyba wysnuć wniosek, że Real wciśnie dwie bramki nic wielkiego nie grając i tak się skończy , bardzo słaby mecz obie ekipy bez żadnego pomysłu .
1
Nie chce wpaść standardowo
3
@Quahoo Mam tak samo. 70 zł kosztuje jedna pizza XXL, jako dorosły pracujący człowiek wracasz odpalasz i się nie martwisz. Ciężko zrozumieć ale to trzeba być zlotówą chyba.
4
Mam podejrzenia że ten komentator na plakaty Realu w domu
29
Asencio zaraz laskę zrobi ten komentator.
0
@Konus69 A potem pisać na bambie że strumyk padł i prosić o linka? 70 zł to taka fortuna, że wolę sobie oszczędzić.
2
@etobzyk Płacimy miesięcznie 69 zł za canal Plus i wszystko działa bez zarzutu
1
Modric sam się przewraca a ten przerywa dobrą akcję.
0
Doświadczenie Realu Madryt że zrobili akcje po akcji przeciwnika. Nikt tak nie potrafi.
2
Ten już mlaszcze tę gumę...
0
@turhiay Ta, Villa hahaha, przecież Real ich rozjedzie w tunelu już.
0
@Derean już się przyzwyczaja
0
Saliba obronił xd
0
Już się zaczyna sraczka i dawanie prezentów.
0
Drukarka rozgrzaną, zaczynamy drukowanie pod rządowych!!!