5 kwietnia 2025, 22:45
3
Rożny nam zabrał gil z nosa
5 kwietnia 2025, 22:43
4
+1 do Realu po tej kolejce byśmy brali w ciemno, a Betis ma formę i to ciężki mecz. Nie narzekamy. :P Wiadomo, że +3 lepsze no ale nie można mieć wszystkiego.
5 kwietnia 2025, 22:39
1
Dobra ostatnie 10 minut, czas na dwa gole dla Barcy
5 kwietnia 2025, 22:36
0
Kto dał taka piłkę do Yamala? :O Mega
5 kwietnia 2025, 22:34
Uszaty to ostatnio talizman
@Batys Nie wiadomo kto bardziej zmęczony , kibice czy zawodnicy?
5 kwietnia 2025, 22:33
Ja tam wierzę we Flicka i w to, że wygramy ten mecz
5 kwietnia 2025, 22:29
Może zaraz Yamalowi wyjdzie ten jeden jedyny raz? :P on tak potrafi
5 kwietnia 2025, 22:28
@Lucyffffer1922 Siła burgerów mówisz?!
5 kwietnia 2025, 22:27
@Kitek1640 To że jest zmęczony sezonem i podejmuje złe decyzję przez cały mecz to hejt?
5 kwietnia 2025, 22:23
Dawno nie było już meczu Yamala z taką ilością złych decyzji i strat. Musi chyba odpocząć bo zajechany jest chłop.
5 kwietnia 2025, 22:21
5
Betis też się zmęczył na szczęście i to widać, coś wciśniemy
5 kwietnia 2025, 22:17
Rapha ratuj liderze
5 kwietnia 2025, 22:15
Kounde wszystko dobrze ale bramkarz jeszcze lepiej niestety
5 kwietnia 2025, 22:12
@partymaker Żeby też ładował 25 goli w lidze, nie to co Lewy...
5 kwietnia 2025, 22:11
Dawać Raphe i Fermina, rozruszają trochę chłopaków
5 kwietnia 2025, 21:49
7
Oj będą ciężary w drugiej połowie, sił będzie jeszcze mniej niż teraz, Betis się zamuruje i będzie jak z Atleti. Mecz do przepchania za wszelką cenę
5 kwietnia 2025, 21:37
2
Co jak co ale tak grający Betis wytrze Jagiellonią podłogę xd
5 kwietnia 2025, 21:30
Znowu Yamal, dziś mu nic nie wychodzi
5 kwietnia 2025, 21:28
Co ta Sydney Sweeney robi z tym Yamalem, szkoda słów.
5 kwietnia 2025, 21:25
@PatrykBarca Obstawiam że nie zrozumiałeś tego posta, wybaczam.
Yamal co Ty robisz...
5 kwietnia 2025, 21:23
Urus nam zawali najważniejszy mecz w sezonie i ucieknie do Juventusu w lipcu. Widzę to. :D
5 kwietnia 2025, 21:19
@BezglutenowyPedri strzał z 5 metrów? Nie macie wstydu? xd
5 kwietnia 2025, 21:18
Z Inigo tej bramki nie ma, bez dyskusji
5 kwietnia 2025, 21:17
Araujo zamiast skakać to się schował od piłki i przytulił do zawodnika?
5 kwietnia 2025, 21:11
@FcPortoFan1999 Pokazanie podobnego poziomu, czego się po prostu po Tomku nie spodziewałem
5 kwietnia 2025, 21:10
Betis może sobie być w formie i klepać słabe zespoły, ale to jest Barcelona - najlepsza druzyna świata w 2025.
5 kwietnia 2025, 21:09
No i mam o co prosiłem, dzięki Gaviria
5 kwietnia 2025, 21:05
@FcPortoFan1999 Nie przepraszaj bo to nie ma znaczenia, nie Jego kanał a nominuję idiotę żeby nabić mu wyświetlenia.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Rożny nam zabrał gil z nosa
4
+1 do Realu po tej kolejce byśmy brali w ciemno, a Betis ma formę i to ciężki mecz. Nie narzekamy. :P Wiadomo, że +3 lepsze no ale nie można mieć wszystkiego.
1
Dobra ostatnie 10 minut, czas na dwa gole dla Barcy
0
Kto dał taka piłkę do Yamala? :O Mega
0
Uszaty to ostatnio talizman
1
@Batys Nie wiadomo kto bardziej zmęczony , kibice czy zawodnicy?
1
Ja tam wierzę we Flicka i w to, że wygramy ten mecz
1
Może zaraz Yamalowi wyjdzie ten jeden jedyny raz? :P on tak potrafi
0
@Lucyffffer1922 Siła burgerów mówisz?!
0
@Kitek1640 To że jest zmęczony sezonem i podejmuje złe decyzję przez cały mecz to hejt?
1
Dawno nie było już meczu Yamala z taką ilością złych decyzji i strat. Musi chyba odpocząć bo zajechany jest chłop.
5
Betis też się zmęczył na szczęście i to widać, coś wciśniemy
1
Rapha ratuj liderze
1
Kounde wszystko dobrze ale bramkarz jeszcze lepiej niestety
1
@partymaker Żeby też ładował 25 goli w lidze, nie to co Lewy...
4
Dawać Raphe i Fermina, rozruszają trochę chłopaków
7
Oj będą ciężary w drugiej połowie, sił będzie jeszcze mniej niż teraz, Betis się zamuruje i będzie jak z Atleti. Mecz do przepchania za wszelką cenę
2
Co jak co ale tak grający Betis wytrze Jagiellonią podłogę xd
0
Znowu Yamal, dziś mu nic nie wychodzi
0
Co ta Sydney Sweeney robi z tym Yamalem, szkoda słów.
0
@PatrykBarca Obstawiam że nie zrozumiałeś tego posta, wybaczam.
4
Yamal co Ty robisz...
5
Urus nam zawali najważniejszy mecz w sezonie i ucieknie do Juventusu w lipcu. Widzę to. :D
2
@BezglutenowyPedri strzał z 5 metrów? Nie macie wstydu? xd
5
Z Inigo tej bramki nie ma, bez dyskusji
1
Araujo zamiast skakać to się schował od piłki i przytulił do zawodnika?
0
@FcPortoFan1999 Pokazanie podobnego poziomu, czego się po prostu po Tomku nie spodziewałem
0
Betis może sobie być w formie i klepać słabe zespoły, ale to jest Barcelona - najlepsza druzyna świata w 2025.
1
No i mam o co prosiłem, dzięki Gaviria
0
@FcPortoFan1999 Nie przepraszaj bo to nie ma znaczenia, nie Jego kanał a nominuję idiotę żeby nabić mu wyświetlenia.