kuz

3

Rożny nam zabrał gil z nosa

kuz

4

+1 do Realu po tej kolejce byśmy brali w ciemno, a Betis ma formę i to ciężki mecz. Nie narzekamy. :P Wiadomo, że +3 lepsze no ale nie można mieć wszystkiego.

kuz

1

Dobra ostatnie 10 minut, czas na dwa gole dla Barcy

kuz

0

Kto dał taka piłkę do Yamala? :O Mega

kuz

0

Uszaty to ostatnio talizman

kuz

1

@Batys Nie wiadomo kto bardziej zmęczony , kibice czy zawodnicy?

kuz

1

Ja tam wierzę we Flicka i w to, że wygramy ten mecz

kuz

1

Może zaraz Yamalowi wyjdzie ten jeden jedyny raz? :P on tak potrafi

kuz

0

@Lucyffffer1922 Siła burgerów mówisz?!

kuz

0

@Kitek1640 To że jest zmęczony sezonem i podejmuje złe decyzję przez cały mecz to hejt?

kuz

1

Dawno nie było już meczu Yamala z taką ilością złych decyzji i strat. Musi chyba odpocząć bo zajechany jest chłop.

kuz

5

Betis też się zmęczył na szczęście i to widać, coś wciśniemy

kuz

1

Rapha ratuj liderze

kuz

1

Kounde wszystko dobrze ale bramkarz jeszcze lepiej niestety

kuz

1

@partymaker Żeby też ładował 25 goli w lidze, nie to co Lewy...

kuz

4

Dawać Raphe i Fermina, rozruszają trochę chłopaków

kuz

7

Oj będą ciężary w drugiej połowie, sił będzie jeszcze mniej niż teraz, Betis się zamuruje i będzie jak z Atleti. Mecz do przepchania za wszelką cenę

kuz

2

Co jak co ale tak grający Betis wytrze Jagiellonią podłogę xd

kuz

0

Znowu Yamal, dziś mu nic nie wychodzi

kuz

0

Co ta Sydney Sweeney robi z tym Yamalem, szkoda słów.

kuz

0

@PatrykBarca Obstawiam że nie zrozumiałeś tego posta, wybaczam.

kuz

4

Yamal co Ty robisz...

kuz

5

Urus nam zawali najważniejszy mecz w sezonie i ucieknie do Juventusu w lipcu. Widzę to. :D

kuz

2

@BezglutenowyPedri strzał z 5 metrów? Nie macie wstydu? xd

kuz

5

Z Inigo tej bramki nie ma, bez dyskusji

kuz

1

Araujo zamiast skakać to się schował od piłki i przytulił do zawodnika?

kuz

0

@FcPortoFan1999 Pokazanie podobnego poziomu, czego się po prostu po Tomku nie spodziewałem

kuz

0

Betis może sobie być w formie i klepać słabe zespoły, ale to jest Barcelona - najlepsza druzyna świata w 2025.

kuz

1

No i mam o co prosiłem, dzięki Gaviria

kuz

0

@FcPortoFan1999 Nie przepraszaj bo to nie ma znaczenia, nie Jego kanał a nominuję idiotę żeby nabić mu wyświetlenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?