kuz

0

Ciężki mecz, jak nas dopadnie takie zmęczenie w drugiej połowie to będzie jeszcze trudniej, lepiej szybko tu prowadzić a będzie ciężko.

kuz

10

W tym momencie straciłem trochę szacunku do Tomka Cwiakaly. Nominował Galę do jakiegoś odcinka piłkarskiego, tym samym dając temu atencjuszowi to na czym mu zależy, promując głupotę. Szkoda, że tacy ludzie wypisywaniem takich głupot nie są olewani a wręcz wyciągani w mediach. Tak, boli mnie to.

kuz

4

Panie bożu daj wygraną z Betisem dziś!

kuz

1

Sędzia czeka aż wyrównają ?

kuz

2

Koniecznie trzeba ograć Betis

kuz

3

Gol z dupy za 3...2...1...

kuz

10

Valencia i tak to przegra ale to nie zmienia faktu , że Real mimo ciągnięcia za uszy przez sędziów w każdych rozgrywkach przepycha ledwo co te mecze. Żałosny sezon mają.

kuz

0

Mister złota piłka w formie widzę, 10x bardziej żałosny niż wcześniej

kuz

1

@esem91 Browarkiem

kuz

3

@macio_944 Jesteś na weselu? :P

kuz

11

@dawidos678 no to wychodzi, że w finale Barca 5-0

kuz

0

Haha ten Wojtula to luźny gość jest

kuz

0

W ewentualnej dogrywce zdechniemy

kuz

3

Ale gała od Raphy, a Yamal samolubnie...

kuz

0

Mocno zmęczenie wyszło w tej drugiej połowie. Od groma gramy ostatnio.

kuz

0

@fejkenq jak nie wsadzi to awansujemy mordo niech to Ci wystarczy, żebraku xD

kuz

3

Atleti NA PEWNO wsadzi, trzeba wepchnąć kolanem tę bramkę i tyle

kuz

0

Te zmiany to zmieniły nas w Xaviniete

kuz

0

Tak zwane męczycho się zrobiło ...

kuz

0

Po przerwie jakby nam zabrali polot, zaczęliśmy topornie grać i tej magii już brak, jakby na przetrzymanie wyniku

kuz

0

@Bartula Prosta noga nie trafiającą w piłkę, na złamanie nogi, do tego powstrzymuje kontrę więc faul taktyczny + brutalny, do wybronienia decyzja z czerwoną na miękko

kuz

2

I tu czerwo powinni sprawdzać...

kuz

4

Hahaha Molina pięknie się melduje z żółtą od razu, przekopali dziś naszych że hohho

kuz

0

Dwóch pivotow Pedri z przodu?

kuz

0

Sorloth nam wcisnie, siedliśmy bardzo, potrzeba bramki na już

kuz

1

Rapha dziś bezjajeczny, zaraz ładuje brameczke

kuz

1

Simeone: wyjdziemy ofensywnie
Tymczasem nie kojarzę choćby jednej groźnej sytuacji a nawet strzału xd

kuz

0

@MesQueUnClub96 Został mu tylko charakterystyczny głos i nic więcej

kuz

0

Nie no stempel jak byk i kartka słuszna

kuz

1

My jesteśmy piłkarsko o klasę lepsi od nich, zasługujemy na ten finał i Simeone na pewno to wie, bo ma klasę co pokazał w wywiadach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?