W tym momencie straciłem trochę szacunku do Tomka Cwiakaly. Nominował Galę do jakiegoś odcinka piłkarskiego, tym samym dając temu atencjuszowi to na czym mu zależy, promując głupotę. Szkoda, że tacy ludzie wypisywaniem takich głupot nie są olewani a wręcz wyciągani w mediach. Tak, boli mnie to.
Valencia i tak to przegra ale to nie zmienia faktu , że Real mimo ciągnięcia za uszy przez sędziów w każdych rozgrywkach przepycha ledwo co te mecze. Żałosny sezon mają.
@Bartula Prosta noga nie trafiającą w piłkę, na złamanie nogi, do tego powstrzymuje kontrę więc faul taktyczny + brutalny, do wybronienia decyzja z czerwoną na miękko
0
Ciężki mecz, jak nas dopadnie takie zmęczenie w drugiej połowie to będzie jeszcze trudniej, lepiej szybko tu prowadzić a będzie ciężko.
10
W tym momencie straciłem trochę szacunku do Tomka Cwiakaly. Nominował Galę do jakiegoś odcinka piłkarskiego, tym samym dając temu atencjuszowi to na czym mu zależy, promując głupotę. Szkoda, że tacy ludzie wypisywaniem takich głupot nie są olewani a wręcz wyciągani w mediach. Tak, boli mnie to.
4
Panie bożu daj wygraną z Betisem dziś!
1
Sędzia czeka aż wyrównają ?
2
Koniecznie trzeba ograć Betis
3
Gol z dupy za 3...2...1...
10
Valencia i tak to przegra ale to nie zmienia faktu , że Real mimo ciągnięcia za uszy przez sędziów w każdych rozgrywkach przepycha ledwo co te mecze. Żałosny sezon mają.
0
Mister złota piłka w formie widzę, 10x bardziej żałosny niż wcześniej
1
@esem91 Browarkiem
3
@macio_944 Jesteś na weselu? :P
11
@dawidos678 no to wychodzi, że w finale Barca 5-0
0
Haha ten Wojtula to luźny gość jest
0
W ewentualnej dogrywce zdechniemy
3
Ale gała od Raphy, a Yamal samolubnie...
0
Mocno zmęczenie wyszło w tej drugiej połowie. Od groma gramy ostatnio.
0
@fejkenq jak nie wsadzi to awansujemy mordo niech to Ci wystarczy, żebraku xD
3
Atleti NA PEWNO wsadzi, trzeba wepchnąć kolanem tę bramkę i tyle
0
Te zmiany to zmieniły nas w Xaviniete
0
Tak zwane męczycho się zrobiło ...
0
Po przerwie jakby nam zabrali polot, zaczęliśmy topornie grać i tej magii już brak, jakby na przetrzymanie wyniku
0
@Bartula Prosta noga nie trafiającą w piłkę, na złamanie nogi, do tego powstrzymuje kontrę więc faul taktyczny + brutalny, do wybronienia decyzja z czerwoną na miękko
2
I tu czerwo powinni sprawdzać...
4
Hahaha Molina pięknie się melduje z żółtą od razu, przekopali dziś naszych że hohho
0
Dwóch pivotow Pedri z przodu?
0
Sorloth nam wcisnie, siedliśmy bardzo, potrzeba bramki na już
1
Rapha dziś bezjajeczny, zaraz ładuje brameczke
1
Simeone: wyjdziemy ofensywnie
Tymczasem nie kojarzę choćby jednej groźnej sytuacji a nawet strzału xd
0
@MesQueUnClub96 Został mu tylko charakterystyczny głos i nic więcej
0
Nie no stempel jak byk i kartka słuszna
1
My jesteśmy piłkarsko o klasę lepsi od nich, zasługujemy na ten finał i Simeone na pewno to wie, bo ma klasę co pokazał w wywiadach