@Rifek Dlatego (chociaż to się nie wydarzy), po takim transferze warto postawić na szkółkę i nie zgłaszać się po żadnego zawodnika. :) Poczekać aż sami się zaoferują. A pieniądze zainwestować w spłacanie długów klubu.
@Michu94 Real jak już przegra z nami w klasyku to specjalnie nie wyjdą na mecz, żeby mieć wymówkę "przegraliśmy ligę przez ujemne punkty, wszystko przeciwko nam."
@OzzyFCB Zgwałcą ich w pierwszym meczu a potem spacerek w rewanżu. Życzę Jadze jak najlepiej, ale po tym co Betis pokazał z nami to trzeba być realistą, jak forma nie spadnie im nagle o 180 stopni to Jaga nie ma żadnych szans.
@Kgorecki2500 Kolesia nienawidzi pół Polski bo jest ukraińcem i się "panoszy", zarabia w internecie w Polsce. Wystarczy, że pocisnął innemu, którego nienawidzi druga połowa Polski i już na prezydenta go zaraz wybiorą. Nasz kraj w pigułce. :P
Arsenalowi to akurat współczuję, bo ostatnio są kręceni w lidze, która ma chyba gorszych sędziów i wałki niż La Liga, a jeszcze dzisiaj będzie walka przeciwko 12stu...
@Lionel_Messi10 Nie ma co się łudzić :) My ich musimy rozwalić w finale, innej opcji nie widzę bo na pewno się tam doczołgają. Wielka kasa dla UEFA za klasyk w finale będzie, nie odpuszczą tego.
@kpiarz Przecież u nas w kraju kto by nie wygrał to i tak połowa będzie zadowolona a druga połowa nie i będą się naparzać przez całą kadencję między sobą :D Nie wiem kogo by musieli wybrać, żeby wszystkich pogodzić.
@PaulFCB Mocno będzie działał ten 2020 i nieprzyznana ZP. Każdy będzie chciał dać Lewemu bo wtedy mu się należała i wstyd żeby taki zawodnik jej nie dostał.
@Pedri16Future Ten człowiek to jest hit. Jasno dostał do zrozumienia w styczniu, że ma szukać klubu bo sztab na Niego nie liczy, to się uparł że zostanie jeszcze i będzie ciągnął kasę. Teraz jest smutny, że nie gra. :D
@xvcWinterSoldier Kupiłbym sobie mieszkanie za 600 tys. a 400 tys. zostawił i pomyślał o jakimś własnym biznesie, żeby nie pracować u kogoś. Może nawet 200 tys. na jakąś lokatę a drugie 200 tys. na ten biznes.
Atleti robiące drugie miejsce w lidze :p Całkiem możliwe, nie mają już LM i PK, same mecze ligowe do tego do klasyku mają w miarę łatwy terminarz. Będą punktować do samego końca.
@Nightraider Uważam, że jak wygramy wszystkie mecze do klasyku ligowego to na klasyk będziemy już wychodzić jako mistrzowie :P Real gra taką padakę aktualnie, że pogubią masę punktów do tego czasu
W ten piękny dzień chciałbym przypomnieć, że Real już nie jest zależny od Siebie w lidze a my jak najbardziej. Do tego możemy nawet przegrać w klasyku a i tak będziemy dalej TOP1.
@BorzyKrzys Ale on chyba nie pokazywał fochów do Flicka tylko był w emocjach po tym co sędzia powiedział i ogólnie po meczu. Nie powinien się tak zachowywać ale Flick i Ter Stegen tylko go odciągali, do nich raczej nic nie miał.
1
@Rifek Dlatego (chociaż to się nie wydarzy), po takim transferze warto postawić na szkółkę i nie zgłaszać się po żadnego zawodnika. :) Poczekać aż sami się zaoferują. A pieniądze zainwestować w spłacanie długów klubu.
1
Pierwsze 15 minut treningu przed BVB właśnie się zaczęło, można obejrzeć.
0
@ranger3120 Odbiorą sobie w najlepszym możliwym meczu z jakąś Crveną albo innym Partizanem :D To nie ma sensu tak samo jak Real Madryt.
1
@Michu94 Real jak już przegra z nami w klasyku to specjalnie nie wyjdą na mecz, żeby mieć wymówkę "przegraliśmy ligę przez ujemne punkty, wszystko przeciwko nam."
1
@OzzyFCB Zgwałcą ich w pierwszym meczu a potem spacerek w rewanżu. Życzę Jadze jak najlepiej, ale po tym co Betis pokazał z nami to trzeba być realistą, jak forma nie spadnie im nagle o 180 stopni to Jaga nie ma żadnych szans.
1
@lithotripter Dlatego mówię o połowie symbolicznej :p To przenośnia
6
@Kgorecki2500 Kolesia nienawidzi pół Polski bo jest ukraińcem i się "panoszy", zarabia w internecie w Polsce.
Wystarczy, że pocisnął innemu, którego nienawidzi druga połowa Polski i już na prezydenta go zaraz wybiorą.
Nasz kraj w pigułce. :P
3
Arsenalowi to akurat współczuję, bo ostatnio są kręceni w lidze, która ma chyba gorszych sędziów i wałki niż La Liga, a jeszcze dzisiaj będzie walka przeciwko 12stu...
2
@Lionel_Messi10 Nie ma co się łudzić :) My ich musimy rozwalić w finale, innej opcji nie widzę bo na pewno się tam doczołgają. Wielka kasa dla UEFA za klasyk w finale będzie, nie odpuszczą tego.
0
@kpiarz Przecież u nas w kraju kto by nie wygrał to i tak połowa będzie zadowolona a druga połowa nie i będą się naparzać przez całą kadencję między sobą :D Nie wiem kogo by musieli wybrać, żeby wszystkich pogodzić.
6
@Wiktoria13 Dodali niedawno opcje przewidywane składy, bardzo spoko
0
@Gall Oczywiście już o tym nie wspominałem, bo to jasne.
0
@1LY0 Każdy kto to przetrwał teraz docenia zarząd, drużynę i trenera.
3
@Herato To na tym polega demokracja, że może się zgłosić każdy, nie ważne czy 30 czy 50 ich będzie.
0
@PaulFCB Mocno będzie działał ten 2020 i nieprzyznana ZP. Każdy będzie chciał dać Lewemu bo wtedy mu się należała i wstyd żeby taki zawodnik jej nie dostał.
1
@Pedri16Future Ten człowiek to jest hit. Jasno dostał do zrozumienia w styczniu, że ma szukać klubu bo sztab na Niego nie liczy, to się uparł że zostanie jeszcze i będzie ciągnął kasę. Teraz jest smutny, że nie gra. :D
1
@Keson To samo można powiedzieć o Nico Williamsie, ma tylko ciut większy hype który się go dalej trzyma
1
@xvcWinterSoldier Kupiłbym sobie mieszkanie za 600 tys. a 400 tys. zostawił i pomyślał o jakimś własnym biznesie, żeby nie pracować u kogoś. Może nawet 200 tys. na jakąś lokatę a drugie 200 tys. na ten biznes.
1
@misterio Porażka i remis chyba, więc muszą punktami wyprzedzić Real edit, jednak dwa remisy 1-1, więc bilans bramkowy będzie tutaj ważny :P
1
@Pedri16Future Odpalam linka i cyk, zamykam kartę, Wam też polecam tego nawet nie oglądać :)
0
Atleti robiące drugie miejsce w lidze :p Całkiem możliwe, nie mają już LM i PK, same mecze ligowe do tego do klasyku mają w miarę łatwy terminarz. Będą punktować do samego końca.
0
@Nightraider Uważam, że jak wygramy wszystkie mecze do klasyku ligowego to na klasyk będziemy już wychodzić jako mistrzowie :P Real gra taką padakę aktualnie, że pogubią masę punktów do tego czasu
2
@mekston Dwie ostatnie kolejki mamy Villarreal i Bilabo, fajnie byłoby mieć już komfort majstra do tego czasu bo może być różnie.
2
W ten piękny dzień chciałbym przypomnieć, że Real już nie jest zależny od Siebie w lidze a my jak najbardziej. Do tego możemy nawet przegrać w klasyku a i tak będziemy dalej TOP1.
0
@BorzyKrzys Ale on chyba nie pokazywał fochów do Flicka tylko był w emocjach po tym co sędzia powiedział i ogólnie po meczu. Nie powinien się tak zachowywać ale Flick i Ter Stegen tylko go odciągali, do nich raczej nic nie miał.
50
Jeszcze niedawno -7 i liga przegrana a dziś odskakujemy na 4 pkt i rozpacz. Ludzie cieszmy się bo zależymy nadal od siebie + możemy raz przegrać.
0
Wystarczył przerzut na drugą stronę, Yamal dziś mecz imienia Dembele który przegrał na loterii
0
Manzano pięknie blokuje kontrę! Wywalczy 2 pkt dla Realu!
0
Szkoda tej akcji Kounde teraz xd
0
Yamal mecz do zapomnienia jak nic xd nie wiem czy miał gorsze