kuz

0

Powiedzcie Pedriemu że oni te 4-2 odrobili i było 4-4...

kuz

0

Dobra rozchylac nogi materace xD

kuz

0

Zapowiada się typowy mecz na jedną akcję przeciwnika :D obyśmy wdupili bramę jak najszybciej

kuz

0

Po co on to ruszał :O

kuz

6

Oglądałem w aucie początek jak wracałem i powiem tak, my już byśmy grali w 10.

kuz

1

@Faro Pyta się go czy czasem by go nie wykąpał xD

kuz

1

@1LY0 Lekko? Przemilczę. :P

kuz

5

Za dobrze nam idzie ostatnio, kluczowy moment sezonu w formie, to trzeba wyjechać z grubymi działami i finansami, ale tutaj akurat można było się spodziewać, bo zasypali g*wno śniegiem który się roztopił.

kuz

4

-Graj taką padakę, że przez to musisz grać pierdyliard dogrywek
-Rób aferę, że nie wyjdziesz na boisko bo musisz za często grać
Nie wybieraj jednego bo to Real Madryt

kuz

15

@DolMac "fart kiedyś się skończy" od 8 sezonów albo i więcej słyszę xd

kuz

28

@Pedri16Future Chyba przekręcona Celta Vigo, wał nad wały

kuz

1

Serio zostawić go samego tak? :D Tragedia, FC WRZUTKENS

kuz

2

To co, podwójne dotknięcie w karnych? xD Niech lepiej piłkarze RSSS stawiają nogę metr od drugiej, tak na wszelki wypadek.

kuz

2

Czerwo się należało, ale Realowi nie należał się półfinał, pełna zgoda?

kuz

1

38 dogrywek w sezonie a chłopy dalej będą przepychać mecze kolanami xD + z pomocą kolegów w żółtych trykotach

kuz

1

Wróciłem na ostatnie 10 minut, miałem banan na gębie bo patrzę a tu 1-2, hehe, szybka weryfikacja :P

kuz

0

Skąd to zwątpienie? Pierwszy raz oglądacie Real? Nie pamiętacie jak ich przepchnęli ostatnio w Pucharze? :)

kuz

0

@Pawlak1992 Mój ulubiony zawodnik to Raul bomajac chyba 8 lat dostałem Jego koszulkę i latałem w niej na treningi. Mecze zacząłem oglądać później i oglądałem wszystko po trochu, nie miałem ulubionej drużyny, latałem w każdych barwach jakie udało się dorwać w szmateksie osiedlowym do 5 zł. Moja ulubiona koszulka to jebitnie żółta BVB, bez nazwiska, sponsor chyba continental. To były czasy. :)

kuz

0

Dziwnie ten Simeone nam ostatnio po same kule bierze :D co mu się stało?

kuz

2

Witam, dzień dobry w tym najbardziej bezbekowym dniem roku, gdzie żałosny żart przegania kolejny. :) PS. Real Madryt nie ma nic wspólnego z oszustwem.

kuz

4

Wał jak 150 z tym karnym na Ferminie, a rozeszło się już po kościach, żadnej afery. Może powinniśmy zacząć robić szum wokół takich akcji? W bani się nie mieści że mogą sobie obciąć nagranie ot tak, sprawić że Fermin faulował plecami zawodnika Girony...

kuz

46

Jak masz wytyczne z góry to po co wchodzić w szczegóły, zapomnieli tylko, że się nagrywa, ale wiedzą, że konsekwencji i tak nikt nie wyciągnie.

kuz

6

@kanver_ No nie wiem, Suarez strzelał ładniejsze gole, miał całkiem inny (bardziej widowiskowy) styl. Lewy to lis pola karnego, Suarez potrafił kreować i strzelać.

kuz

6

@maikeru Sory ale nawet w jakimś FM ta jedenastka:
1. nie ma racji bytu
2. jest ujowa jak sam Skervenseen

kuz

0

@Karzel A Real potrafił sobie z Niego zrezygnować ot tak :p To jest właśnie ich super zarządzanie.

kuz

1

Gdyby klasyk miał się odbyć w następnej kolejce, to Real zostałby rozwalcowany jeszcze gorzej niż na jesieni. Przecież my gramy o trzy klasy lepiej od nich.

kuz

3

@BorzyKrzys Narządy na czarnym rynku nie biorą się znikąd, a ufo raczej ludzi nie porywa. Ot zagadka zaginięć.

kuz

2

Jakieś zwarcie na kamerze czy to mój telewizor?

kuz

0

@Kazragore Była , cała noga na spalonym

kuz

3

Sędzia dumny, Jego starania nie poszły na marne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?