lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@priest9999
jedynie pewnie czekają na płatność za sprzedaż Barca Studios bo podobno platność była na 2 raty podzielona i przez to La Liga na razie zawiesiła ten przychód, ale dogadać się już powinni bo płatność niby ma być do 20 sierpnia
0
@Striker
ile to już trwa? sorki ale kilka tygodni rozmawiają o warunkach?
0
Carrasco
czy bylibyście za jego przyjściem?
0
@JarekS
którzy niby byli za półdarmo albo darmo?
Cancelo to wiadomo mus i mam nadzieję że jak najszybciej dopną ten transfer
0
S.Roberto dopóki nie kupią Cancelo a na środku Christesen i Kounde
Inigo dobrze jakby już na Villarreal był gotowy
PO to jest mus i nie wiem na co czekamy
1
Cancelo
dlatego potrzebny jest od zaraz aby Araujo czy Kounde grali na ŚO tylko
liczę tylko na przyjście Cancelo i Lo Celso już
0
@JohnB
też myślałem o Carrasco na lewą flankę bo same opcje Fati i Abde mnie nie przekonują
0
@FCB24
bo to jest dobry piłkarz:)
0
TRANSFERY
na pewno Cancelo, ale kogo jeszcze widzielibyście u nas?
prawa strona wydaje mi się oki z Raphinha i Yamal zwłaszcza jak Cancelo przyjdzie, ale lewa Fati, Abde - ja nie jestem przekonany do nich
pytanie też bo może Xavi będzie chciał grać 4 pomocników wtedy Lo Celso?
0
@!34RC3!_0N4
jak nie chce, sam sobie wybrał piłkarzy, a o zgrozo gdyby spełnili jego życzenia dziś w kadrze mielibyśmy Moratę czy Olmo
1
@Rewolucja123
a to wszystko piłkarze których chciał Xavi
0
@kuz
to została ci kasa po ślubie:)? lepiej nie wpłacaj
0
@Medium
to ile mamy to wiem, chciałbym zobaczyć ile goli ma Real, czy Betis, Valencia itd. i ile jest takich zespołów jak my 0 goli
1
@Ojciec5tkidzieci
wchodzę dziś na Sofascore i tragedia
jak można bylo odpaść z Panthinaikos, w głowie mi się to nie mieści
2
nawiązując do postu @Kidd ma ktoś może statystykę ile goli strzeliły zespoły La Liga w poprzednim sezonie 2022/2023 w lidze bezpośrednio z rzutów wolnych
ciekaw jestem jak wyglądamy na tle reszty zespołów
1
@Kidd
trochę żenujące że przy tylu niby dobrych piłkarzach technicznych nie potrafimy zdobyć jednej bramki z rzutu wolnego przez cały sezon
z chęcią zobaczyłbym tą statystykę na tle reszty la ligi w zeszłym sezonie i które miejsce mamy
1
@Rl9k1nG
Gowno.
0
@Kamiloza91
Bo Fati się nie łamał
1
@Gaz
Oby przyszedł takiej magii potrzeba na Camp No a nie Olmo Morata czy kogo tam jeszcze Xavi chcial
0
Neymar bedzie Blaugrana:) dla takich piłkarzy iglada się piłkę:) magik
0
@Kuba_1
Bo mozenue bedzie potrzebne:)
0
@Trojanek23
Oby Laporta mu powiedzial albo go bierasz albo kończysz trenować. No ale jakby mu dawali Olmo to byłyby happy
0
Ter Stegen
Cancelo Kounde Araujo Balde
De jong Gundogan Pedri
Raphinha Lewy Neymar
Tak to widzę i obyy tak było już niedługo:)
Visca el Barca:)
1
@FutbolFan
Oby:)
0
@Turio
Oj bredzisz
5
Xavi to jest jednak nieogar. Najlepiej niech kupi Foyth Olmo i inne wynalazki co chciał to zobaczymy co będzie grał. Oby nie zablokował Neymar bo potrzeba dobra pilka w Barcelonie jak dawniej
0
@LS
ja mam wrażenie że on mówi jedno a robi drugie i coraz bardziej mam przekonanie ze nie ogarnia
0
@MOLESTA
przecież cena za udział wyszła taka sama
0
@kiper09
a co ty myślisz że zrobią to w pół godziny? raczej w godzinach późno wieczornych, aby nie robić poruszenia
0
@doc
lepsze źródło w te okienko pisało że wszyscy będą zaresjtrowani
zobacyzmy