0

@priest9999
jedynie pewnie czekają na płatność za sprzedaż Barca Studios bo podobno platność była na 2 raty podzielona i przez to La Liga na razie zawiesiła ten przychód, ale dogadać się już powinni bo płatność niby ma być do 20 sierpnia

0

@Striker
ile to już trwa? sorki ale kilka tygodni rozmawiają o warunkach?

0

Carrasco

czy bylibyście za jego przyjściem?

0

@JarekS
którzy niby byli za półdarmo albo darmo?

Cancelo to wiadomo mus i mam nadzieję że jak najszybciej dopną ten transfer

0

S.Roberto dopóki nie kupią Cancelo a na środku Christesen i Kounde
Inigo dobrze jakby już na Villarreal był gotowy

PO to jest mus i nie wiem na co czekamy

1

Cancelo

dlatego potrzebny jest od zaraz aby Araujo czy Kounde grali na ŚO tylko
liczę tylko na przyjście Cancelo i Lo Celso już

0

@JohnB
też myślałem o Carrasco na lewą flankę bo same opcje Fati i Abde mnie nie przekonują

0

@FCB24
bo to jest dobry piłkarz:)

0

TRANSFERY

na pewno Cancelo, ale kogo jeszcze widzielibyście u nas?

prawa strona wydaje mi się oki z Raphinha i Yamal zwłaszcza jak Cancelo przyjdzie, ale lewa Fati, Abde - ja nie jestem przekonany do nich

pytanie też bo może Xavi będzie chciał grać 4 pomocników wtedy Lo Celso?

0

@!34RC3!_0N4
jak nie chce, sam sobie wybrał piłkarzy, a o zgrozo gdyby spełnili jego życzenia dziś w kadrze mielibyśmy Moratę czy Olmo

1

@Rewolucja123
a to wszystko piłkarze których chciał Xavi

0

@kuz
to została ci kasa po ślubie:)? lepiej nie wpłacaj

0

@Medium
to ile mamy to wiem, chciałbym zobaczyć ile goli ma Real, czy Betis, Valencia itd. i ile jest takich zespołów jak my 0 goli

1

@Ojciec5tkidzieci
wchodzę dziś na Sofascore i tragedia

jak można bylo odpaść z Panthinaikos, w głowie mi się to nie mieści

2

nawiązując do postu @Kidd ma ktoś może statystykę ile goli strzeliły zespoły La Liga w poprzednim sezonie 2022/2023 w lidze bezpośrednio z rzutów wolnych

ciekaw jestem jak wyglądamy na tle reszty zespołów

1

@Kidd
trochę żenujące że przy tylu niby dobrych piłkarzach technicznych nie potrafimy zdobyć jednej bramki z rzutu wolnego przez cały sezon

z chęcią zobaczyłbym tą statystykę na tle reszty la ligi w zeszłym sezonie i które miejsce mamy

1

@Rl9k1nG
Gowno.

0

@Kamiloza91
Bo Fati się nie łamał

1

@Gaz
Oby przyszedł takiej magii potrzeba na Camp No a nie Olmo Morata czy kogo tam jeszcze Xavi chcial

0

Neymar bedzie Blaugrana:) dla takich piłkarzy iglada się piłkę:) magik

0

@Kuba_1
Bo mozenue bedzie potrzebne:)

0

@Trojanek23
Oby Laporta mu powiedzial albo go bierasz albo kończysz trenować. No ale jakby mu dawali Olmo to byłyby happy

0

Ter Stegen
Cancelo Kounde Araujo Balde
De jong Gundogan Pedri
Raphinha Lewy Neymar

Tak to widzę i obyy tak było już niedługo:)
Visca el Barca:)

1

@FutbolFan
Oby:)

0

@Turio
Oj bredzisz

5

Xavi to jest jednak nieogar. Najlepiej niech kupi Foyth Olmo i inne wynalazki co chciał to zobaczymy co będzie grał. Oby nie zablokował Neymar bo potrzeba dobra pilka w Barcelonie jak dawniej

0

@LS
ja mam wrażenie że on mówi jedno a robi drugie i coraz bardziej mam przekonanie ze nie ogarnia

0

@MOLESTA
przecież cena za udział wyszła taka sama

0

@kiper09
a co ty myślisz że zrobią to w pół godziny? raczej w godzinach późno wieczornych, aby nie robić poruszenia

0

@doc
lepsze źródło w te okienko pisało że wszyscy będą zaresjtrowani
zobacyzmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?