0

@partymaker
oki nie wiedziałem ale 10 by mu pasowała, tak samo jak 14 Cruyffa:)

1

numer 10 w Barcelonie

kogo widzicie z tym numerem u nas? ja jako że Gavi 6, Pedri 8 osobiście z 10 widziałbym u nas Frankie De Jong

jest odpowiednio długo u nas już, ma bardzo duży wpływ na naszą grę i zapowiada sie że przez wiele lat jeszcze u nas zostanie

nie gra on na pozycji 10 u nas ale to nasz dyrygent środka pola a z atakujących nikogo nie widzę kto by zasługiwał na ten numer na ten moment

a wy jakie macie zdanie?

2

@Pawel13sz
Roque i Felix to inna pozycja przecież

5

@SenseiFCB
nie jest to piłkarz słaby bez przesady, a w Chelsea nie był niewypałem bo grał w miarę dobrze ale cały zespół to była porażka rok temu

a w Atletico dziwisz się czemu nie gra po takim wywiadzie?

0

@takisobiektos
czy ciekawy to zobaczymy:) oby tak

był on alternatywą dla Thiago Almada którego znałem i kojarzyłem, tego Pana niestety nie kojarzę oprócz tego że grał w Metz, ale oby mu się wiodło:) a w Ajaxie na ten sezon w ogóle mnóstwo zmian i mam nadzieję że się jeszcze wzmocnią

wg transfermarket to środkowy napastnik, tylko na tę pozycję jest już Akpom i Brobbey, no chyba że on może grać gdzieś indziej

lewa strona zarezerwowana dla Bergwijn, a środek i prawa to zagadka kto z nich tam będzie grał

1

Ferran

Czy idealna dla niego rola to taki Joker? Zastanawiam się czy właśnie wychodząc na podmeczonego rywala na 25-35 minut nie daje on zespołowi najwięcej:) Forme ma dobrą i nawet od pierwszej minuty w jakimś meczu dla porównania bym mu dał ale jako joker na razie ma idealny początek sezonu. Oby tak dalej

0

@Rewolucja123
jeśli chodzi o Fati ciężko go jednoznacznie ocenić, on zagrał w tym sezonie mniej minut niż Abde, co mnie trochę dziwi, ale to Xavi widzi go na codzień i podejmuje decyzje i wydaje się że Fati go jednak nie przekonuje

wg mnie opcja wypożyczenie np. do Bayer jest do zaakceptowania, choć osobiście bym go zostawił i sprzedał Abde, który wg mnie ni jest piłkarzem na miarę Barcelony a 15-20 mln jak oferowali to przyjemna kwota

0

@ObiektywnyKibic121

ale też nie może grać od deski do deski wszystkiego, pisałem już Ci tu patrz przykład Messi i jak go Rijkard wprowadzał, pośpiech to najgorszy doradca, powinien na ten moment Yamal być zmiennikiem, ale też często być w pierwszej 11 i zrobić sporo ilość minut, ale wszystko z głową

0

@Rewolucja123
bo jeśli Xavi chce grać 4 pomocników to był idealny piłkarz i wierzyłem że tu trafi
Neymar to znowu idealny piłkarz pod 4-3-3

pytanie tylko co chce grać Xavi bo momentami mam wrażenie że on sam nie wie
kadrę jak mu ściągną Cancelo ma bardzo dobrą, jeśli dodatkowo Felix to już w ogóle, pytanie tylko czy będzie umiał ich ustawić

bo ja niestety mam coraz większe wątpliwości do niego, ale oby mu się powiodło

0

NAJBARDZIEJ NIEZROZUMIAŁE TRANSFERY Z BARCELONY

Dla mnie Ronaldo, ja nie mogę do dziś pojąć jak można było puścić piłkarza w takim wieku który w pierwszym sezonie w lidze 34 gole w 37 spotkaniach, po jednym sezonie, kurde i to jeszcze do Interu, który w Europie wtedy niewiele znaczył

a styl gry wręcz stworzony by błyszczeć w Barcelonie miał, no cóż szkoda

5

Raków:)

oby dziś pokazali jakoś i awansowali, dawno tak się nie kibicowało polskiemu klubowi w LM, ale też dawno nie było tak blisko awansu

0

@Rewolucja123
widać po klazuli w nowej umowie że może Bernardo tu trafi za rok:) a gdzie pisałem że jestem przekonany że przyjdzie Neymar? czy chciałbym takiego grajka w zespole owszem, ale nie przyszedł

0

@ObiektywnyKibic121
ze względu na wiek, nawet Messiego Rijkard w pierwszych sezonach mimo że wiadomo jaka skala talentu nie wystawiał w podstawie zawsze

to po pierwsze, po drugie Raphina to dobry piłakrz i liczę że z Cancelo z tyłu będzie grał jeszcze lepiej

a po trzecie to tylko umowne i na ten moment Ferrana bym bardziej widział w pierwszej 11 niż Lewy ze wzgledu na forme obu, ale z drugiej strony Ferran może jako joker to jego idealna rola

0

Raphinha (Yamal) -Lewy (Ferran) - Felix (Abde)

hot or not?

0

Bravo Xavi

Chce wzmacniać zespół a blokuje odejścia piłkarzy dla których to za wysoki poziom jak Garcia czy Abde, no całkiem się to nie kłóci:)

gdzie przed Garcia jest Araujo, Koudne, Chrostensen i Inigo
a Abde tez jest 6 do gry, nieźle

0

@SuperPatsonFCB
no nie jak odrzucasz intratne dla klubu i jego samego propozycje aby potem max. go wypożyczyć tylko bo ma się takie widzimi się to działanie na szkodę klubu

mówi że nie zalezy mu na kasie, ale od Totków nie chciał mniejszej kasy niż ma w Barcelonie, Arabusy dały więcej to odrzucił, to albo zalezy mu na kasie albo nie

a teraz będzie żebrał wypożyczenie byle odejść, wg mnie klub powinien na cały rok posadzić go na ławce rezerwowych aby zrozumiał lekcję i za rok nikt go już nie bedzie chciał, nawet jak zarobi kasę to 2 lata na ławce i po karierze będzie miał

w takich kwestiach trzeba być elastycznym a Francuz taki w ogóle nie jest, sądzę że jakby bardzo chciał odejść to już by odszedł

0

@tbas
i tak i nie Lenglet nie ułatwia odejścia

była fajna oferta z Arabii to odrzucił mimo iż i dla niego i dla Barcelony była bardzo atrakcyjna

mimo wszystko Barcelona powinna trochę bardziej twardo z nim grać bo to działa na niekorzyść klubu

0

@tbas
ter stegen
Cancelo-kounde-araujo-balde
de jong-gundogan-pedri
raphinha-lewy-fati

ławka: inigo martinez, christensen, gavi, romeu, fermin lopez, yamal, ferran

do tego zimą przychodzi Viotr Roque

wreszcie jak ktoś wchodzi z ławki to może zrobić różnice gdzie tu widzisz słabszą ławkę?

0

@Peciak
depay przeciętniak
griezmann nie pasujący
poza tym 2 dwóch nie było praktycznie w poprzednim sezonie w kadrze, nie wiem po co więc o nich wspominać

busi oki
alba- rezerwowy
dembele- polowy sezonu go nie było

no nie Gundo i Cancelo to są duże nazwiska i z miejsca jednak wzmocnienie

tak naprawdę wypadlo 2 z podstawy czyli Busi i Dembele i 2 ich zastąpiło

przy czym Cancelo grać bedzie tam gdzie mielismy braki cały sezon, za Dembele może grać i Raphinha i Yamal, a Busi jakoś zastąpi Romeu, którego co prawda nie chciałem ale jednak daje radę na razie

a Gundogan daje opcje w pomocy, co idelanei widać teraz nie ma Pedri i ma kto grać:)

kadra na pewno nie jest słabsza niż w poprzednim sezonie zakładając przyjście Cancelo

wydaje sie nawet że kadra jest bardziej kompletna niż w zeszłym sezonie

0

@LS
można kombinować Fati, Ferran, może ktoś przyjdzie jak Felix

Abde tutaj nie pogra i jego pobyt jest zbędny, widać że Ferran jest w gazie więc też powinien jak najwięcej grać, a może Xavi będzie grał na 4 pomocników to wtedy już w ogóle zbędny jest

0

Lenglet i Alonso oby out

Abde też chyba jeśli pojawi się oferta 15-20 mln powinien odejść

jest kim grać, tylko oby Cancelo przyszedł:)

a S.Roberto oby ostatni rok u nas, chyba że pogodzi się aby grać ca. 200-400 minut w sezonie

1

@bartekvisca
jest Gundo może grać Gavi moze Fermin coś pogra, tylko Xavi musi zaczac grać 3 pomocników a nie 4

0

@Rust_Cohle
no tak bo Barcelona po fazie grupowej LM bedzie w 1/8 LM a Liverpool jeszcze 2 tyodnie zostanei bez Salah i o LM pomarzy za kilka dobrych lat

0

@Firestone
bez sensu statystyka, Barcelona ostatnie mecze 4 czy 5 w lidze grała już mając wywalone bo mistrzostwo było zapewnione

równie dobrze do badania można wziąć 30 ostatnich meczów poprzedniego sezonu

dane pokazane tylko aby zmanipulować, to że Atletico się poprawiło to fakt ale nie oznacza to że są najlepszym zespołem w Hiszpanii w ostatnim czasie bo nawet będąc już w formie z Barceloną przegrali:)

0

@talizmo
Ciezkie wyjazd Almeria i Vigo? xD
To które to te łatwe? Pogon Szczecin:)?

1

@ini_barca
Tylko rywale słabi na początek. Siciedad i Atletico juz niedługo i tam będzie ciekawiej

0

Pedri

i tak to jest dlatego trzeba mieć szeroką kadrę

Xaviemu teraz nie pozostaje nic jak granie 4-3-3, bo ma 4 pomocników + Fermin Lopez i nadmiar napastników

dobrze że przyszedł Gundogan, damy radę:)

Romeu-De jong
Gundo

Gavi i Fermin Lopez w obwodzie

35

@FioletoweOczy a w czym tu ośmieszenie? bo nie rozumiem

nie chca go puszczać aby zgrał sie z Barceloną to chyba normalne

0

@FcPortoFan1999
zeszły rok miał słabszy a i tak 3 zwycięstwa PŚ wpadły, srebro MŚ i TOP5 w generalce:)

liczę że mu się uda, bo to sympatyczny skoczek w porównaniu do Granerund

u niego jak ma formę to trzyma ją długo o to się nie martwię byle ją złapał

0

@FcPortoFan1999
niby tak, ale wierzę że Japończykowi się uda bo to talent jeden z największych co już zresztą udowodnił, pytanie tylko czy będzie dalej trenował w lato bo jeśli tak to szanse są duże:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?