lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KmN
można inaczej czyli po prostu zarobić na nieruchomość samemu:)
też jest to możliwe
ja kupując mieszkanie brałem kredyt na 30 lat, po 6 latach spłaciłem całkowicie:)
z kolejną nieruchomością robię podobnie
rozumiem ludzi dla których kredyt to duży % miesięcznego budżetu ale nawet wg mnie dla takich osób lepsze coś własne nawet za te 25-30 lat niż nic za 25-30 lat
czas minie i tak, nieruchomości nie będą taniały a na koniec zawsze coś będzie co można będzie nawet zostawić wnukom, dzieciom w spadku na łatwiejszy start
0
@mordini123
a tu na ten rok
https://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_%C5%9Awiata_w_skokach_narciarskich_2023/2024
Jeszcze grubo ponad 1,5 miesiąca do startu:) oby KK zgarnął Ryoyu:) ewentualnie Tschofening, Lanzisek, Kubacki:)
0
@Deviler
ale nie za słaby jak na ligę holenderską
no proszę Cię, są niezłe nazwiska, na pewno nie na taką kaszanę jak grają
0
AFC AJAX
kolejna porazka, ostatnei 7 meczów to 3 remisy i 4 porażki, katastrofa
ja rozumiem że dyrektor sporotwy doecelowy będzie dopiero w marcu 2024 ale Steijns jest do wyrzucenai natychmiast
jak trener Ajaxu może mówić że liczy na poprawę, tu trzeba liczyć na mistrzostwo a nie tylko poprawę, bo on już nie trenuje Sparta Rotterdam
z drugiej strony masz PSV z Peter Bosz - który też mógł być trenerem Ajaxu ponownie
wstyd, wsytd i jeszcze raz wstyd
a kadra np. w takim ustawieniu, na pewno nie jest tak słaba na Holandię
Gorter
Rensch-Hato-Sutalo-Gaston Avila
Taylor- van den Boomen
Berghuis- Mikautadze-Bergwiijn
Brobbey
dostępni trenerzy np.: Hansi Flick, Lopotegui, Glasner, Biscan, Mamić,van Bronkhorst
2
GRA FC Barcelona
nie ma tragedii, wciąż nie przegraliśmy meczu, drużyna często walczy przegrywając mecz, szkoda utraty punktów ale jest kontakt z czołówką cały czas, w zeszłym roku dopiero później wskoczyliśmy na fotel lidera
zobaczymy bo w tym roku Xavi nie ma wymówek, kontuzje są owszem ale musimy nawet z kontuzjami takei mecze wygrywać
martwi łatwość z jaką tracimy bramki ostatnio, o ile ta druga oki zdarzy się to pierwsza to fatalne zachowanie obrony i bramkarza i to już w 1 minucie
no cóż liczę że po przerwie reprezentacyjnej będzie lepiej:) wróci Raphinha, potem Pedri i De jong:) i oby Lewy też już chociaż na początku listopada
0
FELIX
czemu ani whoscored ani sofascore nei zaliczyła asysty Felix przy bramce yamal?
0
Jak ktoś pisal holenderskie bydło to chyba pomylil nacje.
Ale nie Legia nieskazitelna. Oby się to wyjaśniło
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-konferencji-europy/szokujace-pismo-policji-z-holandii-zawodnicy-legii-warszawa-nie-byli-ofiarami/fnhhrhl
0
@esem91
No to jeśli to była wina legii to dlaczego mialby ktoś ich bronić? W jakiej sprawie ma ktoś kogoś bronić jeśli cos złego zrobil?
1
@Trojanek23
Wez ty się człowieku lecz. A co to policjant goszy czlowiek niz Prezes Legii?
Spoko jak ty tak porzadkujesz ludzi to nie mam pytań. Czyli rozumiem Prezes klubu moze kogoś uderzyć, zabić a i tak nie może dostać pałą?. Ciężko sobie takie cos wyobrazić?
Nie wiem czy tu coś zrobił ale wstyd to takie wpisy jak Twój. Skończy się dochodzenie oceniajmy bo na razie nic nie wiadomo
2
Pilkarze Legii od tak za niewinność zatrzymani. Po meczu gdzie lokalny zespół wygral z Legia. No nie ma to sens.
Uwielbiam narrację na domysłach. Może poczekajcie do wyników dochodzenia bo jeszcze się okaże ze wstyd moze piłkarze Legii zrobią Polsce
0
@Trojanek23
A ty co kolejny osadzasz bez dowodów?
A co to Prezes święty i go przepisy nie dotyczą. Serio sądzisz ze policja od tak zaatakowała piłkarzy i prezesa bo meczu gdzie jeszcze ich lokalny zespół wygrał?
Na ten moment nic nie wiadomo
Słowo przeciwko słowu.
0
@Arkon
oki i co są jakieś wyjaśnienia tej sprawy? bo chyba za niewinność od tak nie trafili do aresztu
0
@Arkon
a cóż takiego się stało biednej Legii? może napiszesz aby było wiadomo o co chodzi?
1
@Boro79
dla mnie ten komentarz był obrzydliwy
a jak któryś z nich palnął na koniec Barcelona wygrała szkoda to kur..było już przegięcie
0
@bari_94
wyniki
jak chcesz go zwolnić jak np przy słabej grze wygrałby np. Mistrzostwo Hiszpanii i LM, to co wtedy też byś go zwolnił?
też uważam że Xavi ma wiele wad ale trzeba poczekać bo na razie wyniki go bronią, gra czasami też
1
Porto-Barcelona
i potem żenujący komentarzy Polsat mówią jak to Barcelona fauluje i gra jak Getafe jak sędzia nawet takich fauli na Barcelonie nie odgwizdywał
i się potem dziwić że statystyka 5-18 w faulach
0
@Bobo25
czemu 1 polowa dobra, w drugiej gorzej, ale na dobrą sprawę Porto stworzyło sobie tylko jedną setkę Pepe, gdzie nawet piłki nie uderzył, więc pod kątem obrony to było nienajgorzej
to co mnie zawiodło to dużo niedokładności w strefie środkowej Romeu był elektryczny strasznie, dostał piłkę ktoś doskoczył i strata, Felix wg mnie też powinien dłużej grać
to że komentatorzy się podniecali przy każdej akcji Porto nie znaczy że to były groźne akcje
0
Romeu - o ile z De Jongiem u boku jakoś wyglądał o tyle teraz sam wygląda niestety średnio, no cóż na 4-5 piłkarza albo grajac 4 pomocników jest oki, ale jako podstawowy pomocnik w formacji 4-3-3 to za mało
pedri-gudnogan-de jong i za ławski gavi, romeu, fermin lopez tak powinna wyglądać nasza pomoc
2
@Comentateiro
jak sędzia nie gwizdał fauli na graczach Barcelony to tak to wygląda
6
POZIOM KOMENTOWANIA POLSAT SPORT PREMIUM - DNO
nie wiem czy już oddaliśmy honorowy Porto te 3 pkt wh komennatorów i uczciwie czy jeszcze nie
ja wszystko rozumiem ale takiej stronniczości w komentowaniu dawno nie widziałem
strzał Varely z oddległości w okolice 2-3 piętra a przy strzale komentator wręcz unosi się mówiąc Varela jakby to miał być gol
VAR karny - jak byk widać że gracz Porto przyjmuje ręką a ci mają wątpliwości, no boże
czy ten tekst na koniec Barcelona wygrała szkoda - noż kur..nóż się w kieszeni otwiera
powiem tak druga połowa Barcelony słabsza ale Porto nic sobie wielkiego nie stworzyło poza setką Pepe - który ostatecznie nie oddał strzału nawet
3 PKT odhaczone, gra całkiem po kolejne zwycięstwa teraz
0
@konrad1661 @jacobFCB
najpierw się douczcie jak się liczy rekordy a potem komentujcie bo takie komentarze jak wasze to dno wiedzy piłakrskie
odnośnie - jak się liczy serię meczów np. w piłce nożnej -uwaga zatwierdzoen przez FIFA
https://pl.jugomobile.com/jaka-jest-najdluzsza-seria-bez-porazki-miedzynarodowej-pilce-noznej-szczegoly/
jak się liczy np, statystyki goli w reprezentacji na przykładzie Messi
https://en.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi
Panowie żenada jednym słowem z Waszej strony
0
@kewin tamto tez to by oficjalne mecze.
Towarzyskie ale oficjalne.
No szanujmy się to jakby w piłce liczyć komuś serie ale bez czegoś bo narracja nie pasuje:)
0
@Encore
Naciągane bo memoriału Huberta Wagnera juz tu nie ma:)
1
@pt9
to żart czy jesteś samochodowym flejtuchem?:)
3
@Mixtape
Napoli w tym sezonie jest średnie, nie ma Spalletiego i od razu widać gorszą grę, inaczej powiem Napoli powróciło do normy czyli nie wiadomo czy zagrają w LM w następnym sezonie
1
@Tasde
i jak flota to nie mogą wam pozwolić gdzie indziej tankować tylko na Orlen i lepiej stanąć?
0
@RomanHoffer
to zainwestuj w skarpety i majtki na początek:) nie kręcą cię laski seksowne nogi pupcie i piersi? to nawet jeśli nie pod kątem fizycznym to zawsze lepiej chyba z kimś żyć, dzielić pasje, smutki, radości, razem żyć i podróżować
mam wrażenie że jesteś przygnębiony życiem a to niedobrze, mam nadzieję że ci się ułoży zaczniesz się cieszyć życiem i żyć:) pozdrawiam głowa do góry
0
@RomanHoffer
a gdzie sprzedawałeś mieszkanie? zakładam że na jakiejś wsi w Małopolsce skoro ci się marzy mieszkanie w Krakowie
z tego co cię tu kojarzę jesteś sam? może ułoży ci się tak życie że poznasz jakąś laskę i razem uda Wam się kupić mieszkanie
ja kiedyś kupowałem częściowo na kredyt na 25 lat mieszkanie a po 6 już kredytu nie było:) także tak też się da a wartość mieszkania i tak wzrosła
może poszukaj innej pracy aby więcej zarabiać albo jeśli nie da się na miejscu pomyśl o zmianie lokalizacji
trzymam kciuki
0
@Emhyr
Dokładnie w punkt. Ja tez nie wiem z czego to umniejszanie zawsze Barcelonie i gloryfikowanie Realu. A czy Orłowski i Krecidlo to kibice Barcelony. Niby kiedyś tak powiedzieli ale szczerze wątpię. Albo to ci z tych ludzi co nie trawie i wiecznie narzekają.
0
@Fake69
Z Betisu jakos to ci nie przeszkadzało a zmieniła się tylko osoba Alonso.
Skoncz pierdzielić