lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25
ale nie roszady gdzie wymieniasz pół pierwszej jedenastki
Tadić, Timber, Alvarez, Kudus, Klassen, Jorge Sanchez
tak nie da się funkcjonować, owszem sprzedawali sporo ale nie tyle na raz a od czasów odejścia Overmarsa tak to właśnie wygląda niestety
do tego trener amator
sprzedałbyś połowę z wymienionych i od razu inaczej by to wyglądało
zresztą gdyby to zmierzało w dobrym kierunku to Tadić by został, ale po odejściu Overmarsa w klubie jest burdel
0
@kamiVeB
ale Gavi n skrzydle? gdzie mamy Felixa? przecież to byłaby głupota
0
@kamiVeB
no nie bardzo realne, bo po pierwsze na PO będzie grał Cancelo, po drugie pokazali Araujo kontuzjowanego ale pominęli Pediego już:) także nie wiem skad wzięli taka odjechana podstawowa jedenastkę
1
@pioz123
na razie mnie pozytywnie zaskakuje, choć czekam na mecze z lepszymi drużynami, ale tak lekko mnie zweryfikował:)
cieszy ze wreszcie na PO gra prawdziwy PO a na skrzydle Felix:) i że Ferran swoje też zagrał bo widać że jest w formie
nie wiem jak xavi ustawi pomoc jak Pedri będzie zdrowy, ale mam nadziej że będziemy grać 4-3-3 i bedzie rotować i skończy z tym chorym graniem Gavim na skrzydle tudzież jako 4 pomocnik
1
PRZEGLĄD SPORTOWY I ICH SKARB KIBICA TO ŻENADA
kiedyś te skarby kibica LM to była gratka, dziś mam wrażenie że to istna amatorka
wchodzę na pierwszą jedenastkę naszego klubu wg Przeglądu a tam Araujo na PO i Gavi na lewym skrzydle:)
jedno wielkie xD, może po sobotnim meczu ogarną że mamy Cancelo i Felix w kadrze:)
4
AFC AJAX
jeśli ktoś chce znać przepis na rozwalanie dobrze działającej do niedawna maszynki to proszę spojrzeć na Ajax
odszedł Overmars i wszystko się posypało
po zeszłym sezonie obecnie w pierwszym składzie mamy Hato, Berghuis, Bergwiijn, Brobbey, co oznacza ca. 7 piłkarzy nowych, nie wspominajac że z pozostałych ostało się Taylor, Rensch i tyle
dodając do tego trenera amatora jakim jest Steijns, mamy istną katastrofę na początku nowego sezonu
gdzie uwaga konkurencja wzięła np. Bosza na trenera
przecież to istna amatorka
po drugiej stronie mamy na przykład taką Benfice też z ligi drugiego kalibru, ale bez takich mega roszad z dobrym trenerem na ławce i spokojnym wymienianiem ogniw
no cóż liczę że szybko przyjdzie dobry trener i ogarnie ten chaos w Ajaxie, aby chociaż jakoś przyzwoicie grali
a najbliższe mecze z OM i Feyenoord, z taką formą to będą kompromitacje
4
Felix, Cancelo - sądzę że to były transfery których nam brakowało, duża jakość
do tego Gundogan, Inigo i o dziwo Romeu który na razie mnie zaskakuje pozytywnie
teraz dobrze zacząć LM:) jestem dobrej myśli że ten zespół będzie jeszcze mocniejszy niż rok temu:)
4
Rozumiem pierwszy mecz 2 dni po ogłoszeniu ale jak w kolejnym meczu Cancelo Nie będzie podstawiwym zawodnikiem i Felix tez to Xavi niech juz lepiej idzie tenowac w Katarze. Mając taki atak i granie 4 pomocników z Gavi Na skrzydle to czysta głupota.
Raphinha Lewy Felix po lewej i można grać.
Oby juz od następnego meczu
0
Komentarz usunięty
1
@Kessie
Mega 5+
0
@FcPortoFan1999
Porównaj kadrę Atletico a Barcelony.
No jednak ogromna różnica
0
@yoli
Garcia przeciętniak. Nara
0
@VENOMStyle
Nie do końca. Jest też takie cos jak umowa slowna i ona tez obowiązuje. A nie wpisali przez FFP.
0
@VENOMStyle
To zależy z kim gadasz. City to poważny klub i ludzie
0
@MarcelNJ11
Czyli sklad jest mocny.
0
@pioz123
Raczej nie będzie bo kogo uaszdisz na ławka Gundogan czy Pedri? Teraz tak ale jak Pedri będzie zdrowy to wątpię
0
@MarcelNJ11
To co nie graja w tym sezonie czy jak?
0
@VENOMStyle
To ze czegosnie wpisali w umowę nie znaczy ze się niedogadali
3
No i co niedowiarki:)
Ter stegen
Cancelo-kounde araujo-balde
Gundogan- de jong
Pedri
Raphinha- Lewy- Felix
Lawka: pena, inigo, Christensen, Romeu, gavi, fermin, Ferran, yamal.
A w obwodzie S.roberto, Alonso, Faye.
To kadra spokojnie na 1/4 a nawet 1/2 LM.
W tym roku trzeba pokazać moc.
A Portugalczycy oby się sprawdzili i na stałe u nas:) jest moc:)
0
Wymarzona grupa dla Raków:)
Ja chciałbym Ajax, Olympique Marsylia i Brighton.
2 zasłużone kluby i do dokladki ciekawy projekt pod dowództwem de zerbi.
Jak juz grac to z wielkimi markami a nie średniakami.
A wy jakbyście chcieli?
0
@Rivaldinho11
raphinha, yamal, felix, ferran czyli 4 na 2 pozycje to chyba oki?
0
@whoocash19841
Ale jestes śmieszny
Boki zrywać
1
@mrboom
nie koniecznie
może wtedy byłaby zasada FFP 1:1 i byłoby dużo łatwiej, a teraz byłby w składzie pewnie Brozović a Cancelo byłby dawno klepnięty
nie mówię o wydawaniu 80-100 na transfery ale 20-50 pewnie wtedy spokojnie można byloby wydać, zauważ że na transferach w tym sezonie zarobiliśmy ca. 90 mln (demeble, griezmann, trincao itp.), przy zasadzie 1:1 dałoby to duże pole manewru, bo nie kasa jest problemem ale FFP La Ligi
więcej transferów by nam nie było potrzeba a za rok poszłoby się po jakiegoś kozaka na LS
0
@doc
i nabyciem Cancelo:)
0
@mrboom
zależy od grupy ale 4-1-1 czy 4-2-0 sądzę ze moze być nawet bardziej realne:) do tego jest jeszcze pula marketingowa za LM wiec awans z grupy to grubo ponad 50 mln EUR
i teraz popatrz awansując w zeszłym roku z grupy miałbyś co najmniej 20-25 mln EUR więcej teraz i to tylko przy 1/8 finału
to dużo zmienia wbrew pozorom
1
@pioz123
wg mnie pasuje ale tu mamy odmienne zdanie:)
na pewno nie dałbym jeszcze tego numeru Yamal bo za młody czy Felix jak by przyszedł bo za wcześnie
1
@WiernyKibicToJa @escarabajo
dzieki:)
1
OKIENKO TRANSFEROWE 2023 - zamnięcie
nie wiem czy wielu osób tu wie ale okienko nie zamyka się dziś tylko jutro 1 września do końca dnia
także jeszcze ca. 37,5h doniesień transferowych:)
https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster
0
o której dziś losowanie LM?
LE i Rakowa jutro ale orientuje sie ktoś o której też?
0
@pioz123
a de jong nie zapracował:)?