0

@MarcepanowyKsiaze

jakoś Lech w zeszłym roku był w 1/4 LK wiec inne kluby też coś potrafią a Raków w eliminacjach LM zagrał tak jak Legia od kilku lat nie potrafiła

tak bo w LK grają przeciętne kluby, jeśli myślisz inaczej to oszukujesz chyba sam siebie

Lille, Brugia, Victoria Pilzno, Aston AZ Alkmaar, Fiorentina, Eintracht, Fenerbahce

to nie są jakieś tuzy europejskie, to nie jest nawet TOP 30 w Europie w ostatnich latach a to najbardziej znane klubu w LK:) także koleś się nie ośmieszaj

to rozgrywki dla przeciętnych klubów aby i kibice tych słabszych klubów mogli się czymś emocjonować, ale zasadniczo nikogo poza nimi to nie interesuje i taka prawda:)

2

@Popitek12
ty tak serio? wg mnie kobiecie imponuje to jaki jesteś a nie to ile lasek poprzednio miałeś


2

@Khajio
Taki wyczynami jak odpadnięciem z kelnerami z Luxemburga:) no tak poziom godny reprezentacjii:)

0

@MarcepanowyKsiaze
Dostając niesamowity wpierdziel:)
Z BVB 14-4:) brawo
Z Napoli nie lepiej.
A teraz graja w rozgrywkach 3 kategorii co interesuje tylko kibiców przeciętnych zespołów:) na prawdę jest się czym szczycić. To już Raków godniej reprezentuje Polskę bo gra przynajmniej w LE.

No i wpierdziel od kelnerów z Luxemburga nie da się zapomniec:)

0

@MarcepanowyKsiaze
Tak godnie ze przegrywają z luxenburgiem czy dostają wpierdziel id BVB czy Napoli:)
zejdz na ziemię chlopie

1

@Bobo25
mam podobnie:) mecze Barcelony oglądam (jak tylko mogę la liga i LM, puchar) i Ajaxu w europejskich pucharach

a tak to też oglądałem wczoraj Bayern Manu i po pierwszej połowie wyłączyłem, w ogóle mnie to nie ekscytowało, nawet późniejszy wynik 4-3 nie zrobił na mnie wrażenia

co ciekawe teraz te pozostałe mecze patrzę tylko wyniki na sofascore i tyle aby wiedzieć mniej więcej co się dzieje

albo to starość (u mnie za 4 lata 40) albo piłka była kiedyś bardziej romantyczna

0

@kubix05
oj Arsenal nie wygra rozgrywek, bez przesady

0

@insp1re
nie do następnego sezonu tylko do zimy 2023/2024 a i tak może się to zmienić

1

LIGA MISTRZÓW GRUPA D

Wiele się mówi o ciężkiej grupie F i pełna zgoda, ale dla mnie w tym roku równie ciekawa wydaje się Grupa D

Inter - wiadomo finalista LM, pod Simone Inzaghi grają na prawdę fajnie
Benfica - bardzo solidny zespół, ostatnio 1/4 LM, ten sezon też fajnie zaczęli
Sociedad - fajnie budowany zespół, sezon nie zaczęli jakoś genialnie ale potencjał jest spory
RB Salzburg - zawsze solidny fajnie grający zespół

walka w tej grupie też będzie zacięta

1

@Bobo25
Szachtar - wiadomo cień dawnego klubu
Royal - wg mnie ciekawy projekt z van bommelem za sterami i overmars jako dyrektor sportowy, wg mnie nie słabszy zespół niż Szachtar czy chociażby Crvena Zvezda, Celtic czy Young Boys

choć obydwa należa zdecydowanie do jednych z najsłabszych w LM w tym sezonie

Porto - wg mnie TOP 16 w Europie obecnie, ostatnie lata to 1/4 LM, 1/8 LE i 1/8 LM

oczywiście w takiej grupie tylko 1 miejsce dla Barcelony

co do grup to równie słaba jest G, gdzie tylko City i dalej nic i Grupa E - choć tu nie ma jednego faworyta ale same zespoły nie aż tak mocne

0

@BordowyPtak
nie dziwi, trochę jedynie dziwiło mnie że kilka osób uważało że Royal jest najsłabszy w naszej grupie, a według mnie wcale nie jest

1

SZACHTAR DONIECK

czy tylko ja mam wrażenie że ten zespół od czasu wojny strasznie podupadł, zresztą jak cała liga ukraińska

patrzę teraz na ich kadrę i znam tam max 2 nazwiska

wg mnie jest to najsłabszy zespół w naszej grupie i będzie walczył z Royal o 3 miejsce a wy jakie macie zdanie

@FcPortoFan1999 - pewnie oglądałeś wczoraj mecz wiec może coś więcej wiesz jak wygląda ich gra bo kadrowo podupadli strasznie

0

@BoRoWieC
3 piłakrzy na prawe skrzydlo- Yamal, Ferran, Raphinha

aby nie hamować Yamal jednego z nich trzeba będzie jednak sądzę sprzedać po sezonie

1

@Kidd

tak bo uważam że Cancelo na pewno się sprawdzi bo takiego PO nie mieliśmy dawno

Felix to też wg mnie idealne rozwiązanie na lewą stronę

i to nie ocena po 2 meczach tylko uważam że Cancelo to był mus

Felix mniej wierzyłem ale widać że grać potrafi

0

@Rewolucja123
cena zaporowa? mówiło się przed wypożyczeniem o 35-40 mln EUR
nawet może być i 45

uważam nawet że przy wypożyczeniu było to obgadane
City go nie chce, Barcelona i Cancelo chcą aby grał w Barcelonie

uważam że on na pewno zostanie

co więcej sądzę że sprzedadzą Fati i pewnie Raphina aby i Felixa zostawić jak tak dalej będzie grał

0

ktoś tu niedawno pisał że szkoda że tylko wypożyczenia

a ja uważam że Cancelo na pewno kupi Barcelona po sezonie

Felix jeśli będzie tak grał dalej to też pewnie coś wymyślą aby został

obstawiam w lato sprzedaż Dest, Lengelt, Fati oraz kogoś z dwójki Raphinha/Ferran aby właśnie 2 portugalczyków nabyć na stale

na prawym skrzydle jest tłok - Yamal, Ferran, Raphinha i aby nie chamować rozwoju Yamal i kupić Felixa obstawiam że jeden z 2 ostatnio wymienionych zostanie sprzedany po sezonie

0

@Rewolucja123
a po co mają kupować kogoś podobnego jak kupią Cancelo?

jakoś jestem spokojny że go kupią, z felixem jak będzie tak gral dalej też coś wyczarują

0

@escarabajo
umiejętnościami jest lepszy niż wszyscy wyżej wymienieni i z tym nie ma co dyskutować bo takie są fakty

ja tam go lubię ale każdy ma inaczej

1

EUROPEJSKIE PUCHARY

jakkolwiek polskie kluby nie wypadną to i tak będzie to ciekawa historia, dobrze że trafili na znane marki niż no name i jakieś zespoły z Norwegii, Szwecji itp.

Raków - Atalanta, Sporting Lizbona
Legia - Aston Villa, AZ

uważam nawet że szanse na walkę o 2 miejsce w swoich grupach mają oba kluby, teoretycznie słabsi ale powalczyć mogą


0

@dAvi_2
A KTO NORMALNY OBSTAWIAŁ ŻE ZAGRA?

1

@escarabajo
jeden z najelszych strzelców Barcelony w historii, chyba 3 miejsce bodajże nie jest u ciebie TOP3?

Przecież jego gra to była poezja, nie dość że świetny napastnik to jeszcze potrafił strzelać przepiękne bramki i ciągnąć grę jak prawdziwy lider

1

@Rust_Cohle
100% zgoda początek sezonu, trzeba wejść w LM na pełnej zwłaszcza tak jak pisałeś po ostatnich 2 latach, a im lepiej wejdziesz w LM tym rywale w grupie będą się bardziej bali i tym łatwiej się będzie grało

1 miejsce tej grupie to obowiązek i to z 15-18 punktami

0

@BoRoWieC
muani i ramos to piłkarze drugiej kategorii, nikt się o nich w Europie nie bił, dembele człowiek rollcaster, albo gra dobrze albo bardzo słabo

nie ma nawet co porównywać do klasy Neymar i Messi

ugarte przyszedł ale odeśli Veratti, Paredes

i w pomocy grają Soler, Vitinha, jakiś zaire-emery? no proszę cię
nawet jak to będzie pomoc ugarte, soler, vitinha to przy najmocniejszych klubach wygląda to marnie, a coś czuję że i o mistrzostwo Francji będzie im ciężko w tym roku

2

@BoRoWieC
które formacje wzmocnili?
atak bez Neymara i Messiego?
czy pomoc bez Verrati?

ty tak serio?

0

@Rust_Cohle
wiesz ja ich postawiłem w gronie TOP 8 ale jako ten najsłabszy zespół z tego grona

wahałem się między nimi a Milan a ostatecznie wymieniłem ich
choć chyba trochę bliżej im do zespołów pokroju BVB, Milan, Napoli (choć tu z innym trenerem obstawiam że będą słabsi), Newcastle niż top 6

wg mnie z tego co wymieniłem LM trafi do kogoś z grona City, Bayern, Barcelona, Inter, Real, Arsenal

wymieniłem jeszcze Atletico i PSG bo TOP 8 to taka najlepsza ósemka, ćwierćfinaliści, ale te 2 ostatnie zespoły wg mnie nie mają szans na wygranie LM

PSG na pewno straciło dużo na jakości a pomoc jest wręcz słaba

0

@Rust_Cohle
miło widzieć że Barcelona jest widziana w gronie ścisłych faworytów, ale z Cancelo i Felix kadra na prawdę jest konkretna:)

ja się wahałem między Milan a PSG, PSG ma słabą pomoc, ale mimo wszystko przez Mbappe lekko wyżej ich postawiłem

0

@TheNekro94
Real bez napastnika przed Interem czy nami?

oki:)

0

FAWORYCI LM 2023/2024

Jak widzicie faworytów w tegorocznej edycji? wymieńcie 8 TOP zespołów wg Was w podziale na 3 poziomy tego jak to są mocne zespoły, ja od siebie

1. City, Bayern
2. Inter, Real, Barcelona, Arsenal
3. Atletico, PSG

i taka jest moja prawda futbolu

0

@4Fabregas4
wymień te drużyny?

bo kadrowo na ten moment jest 6 podobnych zespołów
City, Bayern, Inter, Real, Barcelona, Arsenal

reszta słabsza o jakich wiec 12 zespołach mówisz, nie ośmieszaj się proszę

0

@kamiVeB
a napastników nie mamy jakościowych?
lewy, felix, ferran, yamal, raphinha

grając tylko 2 napastników to byłaby zgroza

a pomocników też mamy tylko 5 - pedri, de jnong, gundogan, gavi, romeu - grajac więc 4 to bylby kryminał

ja nie sadzę abyśmy zagrali 4 pomocników w takich meczach i jeszcze Araujo na PO bo to byloby samobójstwo, w sensie granie na 0-0 a może się uda, jeśli już wuiec w tajkim meczu grałby Koudne czy Araujo na PO to musi grać 3 napastników i głęboko w to wierzę że tak będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?