lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ukasz
to nie tyle forma z lata ale powrót do starego trenera + wreszcie jakiś trening a nie chlanie w lato:)
0
SKOKI
Ryoyu chyba będzie w formie:)
tutaj zdeklasował niezłego w to lato Nikaido
oby po 3 KK w tym roku:)
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/33894/r-kobayashi-i-maruyama-najlepsi-w-zao/
choć prawdziwe skakanie dopiero zimą
0
@szymonekk
dokładnie w punkt:)
2
@insp1re
mnie nie zawsze Xavi i jego sposób gry przekonuje ale ok, LM w tym roku zweryfikuje
przede wszystkim Xavi musi powiedzieć żeby Lewy grał bliżej pola a nie cofał się, komu pomocnicy mają podawać skoro napastnik się cofa. to raz 2 Xavi powinein dawać grać tym co są w formie a Ferran wyrażnie jest wiec powienien grac wiecej
dobrze ze chociaż Yamalowi dał pograć
0
@szymonekk
sytuacje były, musimy mieć lepszą skuteczność i muszą grać ci są w formie jak Ferran, Lewy cofajacy się to nie jest dobra opcja obecnie, odzyska formę to oki, ale labo Xavi mu powie zeby tak nie grał i się posłucha albo ławka i ochlonie
0
@Zoker
ja nie mam problemu z bawieniem się w przewidywania ustawienia/wariancji potencjału itp. czy dyskusje co lepsze tylko Ty
0
@Zoker
rozpisuje potencjalne opcje na podstawie doniesień transferowych i jakby to mogło wyglądać i tyle
jak będzie to się dowiemy na koniec okienka
widzę masz jakieś problemy, musisz mieć straszne życie skoro takie rzeczy cię poruszają
1
Największy zonk tej strony
nie można grać na 4 pomocników,
ale uwaga Real tak gra i wygrywa:)
trzeba mieć szybkich skrzydłowych, ale City wygrywające LM grało na skrzydle Bernardo Silva i Grealish:)
można grać i 4 pomocników i skrzydlami tylko trener musi mieć jasną wizję gry i ją przekazywać zespołowi
u Xaviego niestety ostatnio tego nie widać, oby się odnalazł bo kadrę ma dobrą a jak ktoś pisze LE to tylko się ośmiesza
0
@VamosRakieta
ale majać Cancelo i Balde po bokach można grac na 4 pomocników
jakoś Real gra 4 pomocników i im to nie przeszkadza wygrywać
0
@Zoker
koleś masz jakiś problem?
Cancelo to chyba od dłuższego czasu jest wiązany z nami, to samo lo celso
a Vitor Roque już jest naszym pilkarzem a Abde jest po prostu zbedny, bo to nie ten poziom i mało będzie gral
0
Ter Stegen (Pena)
Cancelo (Kounde) - Kounde (Christensen)- Araujo (Inigo) - Balde (Cancelo)
Romeu (S.roberto)
Pedri (Lo Celso)- de jong (Gavi) -Gundogan (Fati)
Raphinha (Yamal) - Lewy (Ferran)
potrzeba tylko 2 zawodników: Cancelo i Lo Celso i kadra będzie kompletna, Freseneda na ławkę może jeszcze by się przydał, ale to raczej nie realne
Lenglet i Alonso ze wzgledu na małą grę powinni odejść, Abde to samo
i może Xavi powineien dać grać tym co są w formie czy Ferran więcej minut a zimą Vitor Roque:)
0
Abde - sprzedaż za 20 mln EUR, jesli rzeczywiście tak jest to nie ma się co zastanwiać
podpisać Cancelo i Lo Celso i można zamykać kadrę a zimą Vitor Roque:)
0
FC Barcelona forma
gdzieś tu niżej przewinęła sie statystyka że Barclona ma ca. Expected Goles 5- i to najwyższy wynik w lidze a bramek tylko 2
Real z drugiej strony expected goals chyba 3,1 a 5 bramek strzelonych
skuteczność musimy poprawić to fakt:)
0
@P33ck
powiem ci że chyba rzeczywiście najbardziej wyrównana liga, ja nie mam faworyta
opowiem trochę inaczej o klubach a potem typ choć nie jestem expertem i dla mnei w tej lidze to wróżenie
Inter - niby oki ale bez Onana, Brozović czy Skriniar i Lukaku dla mnie się osłabili trochę
Thuram fajny nabytek, Sommer może da radę ale dla mnie za mało
trener dobry, więc na pudle będą
Juve - tu dla mnie kadra już w ogóle mocno średnia, TOP4 pewnie będzie lae nic więcej
Milan - niby stracili Tonali ale dzięki temu mają wreszcie większą głębie składu- ten Nigeryjczyk o ciężkim nazwisku:), Pulisic, Reijnerds, Loftus check, okafor
Roma - dla mnie osobiście też ciekawy jestem bardzo gry tego zespołu
Paredes, Renato, Aouar, Ndicka - bardzo ciekawe wzmocnienia zespołu
patrząc na to że nikt kluczowy nie odszedł oprócz Matić to dla mnie duża niespodzianka moze być w tym roku
Napoli- niby tylko Kim ale też Spaletti chyba robił robotę, ciekaw jestem czy Gruzin dociągnie kolejny rok z dobrymi statystykami
obstawiam
1. Milan
2. Inter
3. Napoli
4. Juve
5. Roma
0
Cancelo zaklepać i można kończyć okienko:) kadra wtedy bylaby Oki. A wy styczniu Vitor Roque:)
0
@PatrykBarca
Zobaczymy. Nie placz tylko kibicuj
0
@Antimadridista_WR
Kerem zdecydowanie tak. Sądzę że kwita rzedu 25-30 mln i moglby przyjść :)
Sangare niby lokalny rywal ale tez sadze ze ca 30 mln i PSV by sprzedało:)
Zreszta nie tak dawno Berghuis przeszedł z Feyenoord czyli większego rywala:) także się da.
Na transfrach zarobili w tym roku Ajax ca. 100 mln Timberlake Basten Alvaro daramy a jeszcze Kubuś ma odejść.
Także wydać te 60 mln na konkretnych 2 zawodników to nie powinien być problem. Dzis przeszedł Anton Gaai. Utalentowany 20 letni Dunczyk. Czyli ok ale wiekja niewiadoma. Ma przyjsc Sutalo i tu Oki. Mówi się tez o Gaston Avila.
Oki ale ktos do pomocy i to poziom jak pisałem to powinien być mus:)
0
@HERORICH2
jak on już przyjdzie do Barcelony to raczej na jej zasadach i pewnie żadnej opłaty za wypożyczenie nie będzie albo będzie symboliczna np. 200 tys. EUR
Atletico jest pod dużą ścianą tu
1
@kynio302
przyjemny ubiór:)
0
@Antimadridista_WR
kiedyś były plotki o Kerem Aktürkoglu, sądzę że byłaby to super opcja, to samo Sangare
ale zarząd zamiast wyłożyć grube EUR, które mają to skąpi, a tu trzeba awansować do LM bo to jest mnóstwo kasy i wtedy biznes sam się nakręca, no cóż zobaczymy
1
@PatrykBarca
ty się otrząśnij, wszyscy będę zarejestrowani, płaczesz i panikujesz jak rok temu a co roku jest to samo
1
@Antimadridista_WR
powiem tak, zgadzam się, to już nie ekipa na 1/8 LM tylko na faze grupową
tak powiedziałbym że jest oki, szkoda bardzo odejścia Tadić ale z drugiej strony go rozumiem, ten Akpom skoro był królem strzelców na zapleczu Premiership powinien dać radę,
taylor dla mnie piłkarz dobry ale bez fajerwerków, van den boomen w lidze francuksiej się sprawdził wiec powinno być OK, tahirović to talent ale tak jak mówisz dla mnie za malo
powinni za wszelką cene sciaganc Sangare z PSV, albo tego typu piłakrzy
z drugiej strony niedawno był tu Alvarez? czy przed Ajaxem był znanym piłakrzem? no nie, to samo Antony, zobaczymy co z tego wyjdzie
obrona to Hato fajny nowy talent, Sutalo jak przyjdzie to jest jednak etatowy reprezentant Chrowacji, ale boki też muszą wzmocnić
0
AFC AJAX
Chuba Akpom, czyli król strzelców Championships jest już na pokładzie
Sutalo i Taglafico w kolejce
niestety kontuzji doznał Rulli więc obecnie chyba
Gorter/Ramaj
Rensch- Sutalo?/Medic- Hato- Taglafico?/Wijndal
van den boomen- tahirovic
taylor (klaasen)
Berghuis - Akpom/Broobey-Bergwijn (Carles Borges)
widać że brakuje pomocników trochę ale oby po mistrzostwo Holandii:)
0
to co kadra 2023/24??
Ter Stegen
Cancelo - kounde/christensen - araujo/inigo - balde
pedri/lo celso - romeu - de jong - gundogan/gavi
felix/raphinha - lewy/ferran
w obwodzie: s.roberto, alonso, fermin lopez, yamal, fati?
0
@mateusz395
z Chelsea też się zabawili? co zapłacili 11 za pół roku?
0
Chuba Akpom w Ajaxie:)
hor or not?
Sutalo też już blisko i podejście pod Taglafico:)
wreszcie jakieś wzmocnienia:)
0
@blakkudium
tyle to może Atletico chcieć, mam nadzieję jednak że jak już to powiedzą za free albo narka
0
Cancelo + Carrasco +Vitor Roque IN
Dest, Lenglet, Ferran OUT Fati?
jesteście na TAK czy NIE?
0
@Prorokk
dokładnie porażki Legii zawsze z propsem:)
0
@Emhyr
na lewej stronie zrobiłby więcej niż Fati i Abde razem wzięci
też mnie to dziwi