lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
apeluje do wszystkich politycznych - przestańcie zaśmiecać proszę to forum pseudo wywodami politycznymi!!!
ileż można w kółko pisać to samo przez różne osoby
piłka, sprawy codzienne ale przekonywanie kogoś do własnej polityki i agitacje? serio nie macie nic lepszego tylko dbać o ludzi którzy maja was głęboko każdy wie gdzie
2
@Kredon
ja ostatnio tak miałem jak przypadkowo prawie uszkodziałem wejście HDMI, coś mi spadło na kabel HDMI wyrywajac do ze złącza, pozamieniałem kable i na szczeście na razie działa
1
@MichalZZZ
spoko rozumiem różnie bywa:) czasami coś nie podejdzie:) filmy i seriale to też mimo wszystko kwestia gustu, a każdy ma inny:)
0
@barteq
oki oby to był prognostyk na lepsza gre
0
@MichalZZZ
a dom z papieru oglądałeś:)?
ja najbardziej czekam chyba właśnie na ten serial
0
@Chaoss
kopciuch? czyli disel? nie benzyna:)
ale mam też disel w VW:)
1
@tobiasson92
drogi są coraz lepsze, jak ktoś popierdziela po wertepach to jego problem, mi byłoby szkoda czyjegoś życia, zdrowia i auta
jasne że przechodnie też są nieuważni i ich też trzeba by było karać za łamanie przepisów
3
@escarabajo
nie przeszadzaj, każde zaboli wydanie 1000 PLN na nic, bo tak na prawdę płacisz i nie dostaniesz nic w zamian
0
@tadzik447
no powiem ci ładny mural:)
2
@fcbarcafan19
Skoda Ocatavia IV w wersji Style:)
4
Nie ma to jak dobre wiadomości:)
Samochód zamówiony:) od sierpnia powrót na 100%:) bobas w drodze zdrowy:)
Teraz tylko czekać na lepszą jakościowo grę Barcelony:)
1
@tobiasson92
i to bardzo dobry pomysł, kto jeździ z głową nie ma się czego bać, a ameby za kółkiem zapłacą do Państwa więcej kasy, tutaj należy tylko przyklasnąć:)
0
@barteq
może zmienił kto wie:) aż tak tego nie analizowałem, zobaczymy co zespół pokaże w reszcie sezonu, a że ogólnie ustawienie zmienia pod piłkarzy chwała mu za rto że wreszcie:) taki griezmann co by o nim nie mówić to kalsa światowa i aby dawać maks musi być zmiana taktyki,
ja już pisałem kilka razy w przyszłym sezonie widzę 4-2-3-1:)
0
@Janiama
a my gramy busi-rakitic-s.roberto na espanyol co sie cofnal i wiadomo ze tak gra
równie dobrze jeśli Setein chce tak grac to można w pomocy na takich przeciwników wystawić od lewej
fati/de jong/dembele-busi/de jong-pijanic/dembele/trincao, w zależności którą flankę chciałby bardziej nękać i do tego puig potem na podmęczonego przeciwnika
mówię tu czysto hipotetycznie biorąc pod uwagę skald przyszły rok - ci co na pewno przyjdą:)
ważne że griezmann jest pomału odzyskiwany bo to za dobry piłkarz aby nie ustawić zespół pod niego, ale chyba 4-2-3-1 byłoby jeszcze lepsze i efektywniejsze:)
2
@Janiama
dlatego powinien grać od początku np puig czy firpo za albę, widać zmęczenei to fakt ale przy tak wycofanym przeciwniku musi być więcej polotu i finezji z przodu, dlatego wg mnie powinnismy zagrac z fatim i puig od pocztaku, samo ustawienie 4-3-1-2 nie jest złe ale na rywala wycofanego w pomocy musi byc ktos kreatywny i pomocnik boczny/skrzydłowy:)
ja czekam na ustawienie 4-2-3-1:)
1
@chosenone
no tak musimy się chować w jaskini:)
1
@Joe_Pesci
dokładnie i są tam pośmiewiskiem jak cała liga zreszta:)
2
@macio_944
oby to była ta wersja co ostatnio:) bo aż chciało sie ogladac:) widac moze to kwestia ustawienia, jednak prawda jest taka że ustala sie ustawienie pod pilkarzy a nie pilkarzy pod ustawienie:)
1
@Jakchcesz
obecnie 4-3-1-2 to jedyne rozwiązanie:) przy obecnym składzie, gdzie nawet jak przeciwnik sie zamuruje może wejść fati/dembele na lewą/prawa pomoc:)
3
@sokot
i tak było, ciekawe jak teraz zareagują piłkarze, Baromeu out w kazdym wypadku
2
@DaPi
no właśnie wydaje się że napastnik na coś więcej niż Arsenal z całym szacunkiem do tego klubu, ale Juve, Inter, Barcelona, Real, City, Liverpool, Bayern - w którymś z tych klubów mógł wg mnie i powinien się znaleźć po Borusii, teraz chyba już za późno na taki transfer
0
@Ghotti
no może trochę tego będzie, ale nie przeszkadza mi to:) byle mi sie podobał:)
może nie co drugi bo sporo jest innych samochodów- Fordy, Ople, bardzo dużo klasy wyższej też na ulicach już jest i sporo starego szrotu
dobra spadam bo sporo pracy:) daj znać jak bedziesz podsumowywał późneij koszty budowy całego domu:)
0
@Ghotti
tylko ta IV a poprzednia generacja to nieba a ziemia:) zresztą naszpikowałem ją do granic możliwości i jest wg mnie po prostu piękna:)
a to rzeczywiście się nie opłaca wynajmować
0
@Ghotti
no może tak zrobię:) znaczy się wychodek:) jak dawniej było:) pamiętam te klimaty
0
@Ghotti
nowa jest tak naszpikowana że nie narzekam na nic:) ze 122 zeszli do 112 tys. PLN
mam kosę, ale daję ją teściowi im bardziej potrzebna a przez te 2 lata mogę komuś zapłacić za skoszenie bo generalnie mam mało czasu a to zajmuje i jednak wole z rodziną go spedzić:) bo jak jezdze to już po pół godzinnie córka sie nudzi i kiedy skończe:)
0
@Ghotti
no wiesz zakładam że budowany tradycyjna metodą dom też mogą spierdzielić coś budowlańcy, zastanaiam się i rozważam taką opcję bo to szybka budowa domu i jedna ekipa na czym mi zależy, a z jakiej firmy brali? to nie będe na pewno brał z tej firmy:)
tak Ocatavia IV w wersji Style + kilka rzeczy dorzuciłem
generalnie tak samo jak przy budowie domu kilka ofert trzeba było sprawdzić różnica w cenei była między 1 600 PLN a to już sporo aby wybrać sie do innego miasta niedaleko:)
zreszta ostatnio sprawdzałem oferty na koszenie działki- przedział od 150 PLN do 500 PLN, na prostej rzeczy takie różnice:) masakra
0
@Ghotti
no warto kilka firm porównać cenowo:) ja czekam na podłaczenie mediów w tym roku, a potem już z górki, będę chciał chyba jedna ekipe od wszystkiego i zastanwiam się nad domami szkieletowymi - tymi co się szybko stawia:)
ale czekam upragnienie do tego momentu podłaczenia i projektu - już wybrany ale jeszcze przeróbki:)
na razie muszę sie pochwalic ciesze się zamówieniem nowego auta pod nowego członka rodziny:)
0
@Ghotti
siemka:) widzę plany ruszają:) jak w ogóle planujesz- jedna ekipa od wszystkiego czy kilka ekip?
0
@mkord
szczerze nie wnikam kto płaci za to, generalnie jest głową państwa więc spełnia też swoje obowiązki
zresztą to jaki mamy poziom polityki w kraju najlepiej obrazuje ostatnia debata, gdzie jeden i drugi jak uparte osły nie chcieli się spotakać
dziwi mnie że tak wiele ludzi sie tym ekscytuje skoro kandydaci najwyraźniej mają wyborców w pompie skoro nie mogą sie nawet spotkać na rozmowę, ale jak widać reprezentują większość społeczeństwa na którą szkoda słów, ja tam trzymam się od tego cyrku z daleka tylko momentami śmieszą mnie tu wpisy polityczne na la rambli
0
@Kubox
a za czyje pieniadze ma jeżdzić prezydent po kraju?