lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos
1B
2B
3B
4A
5A
6B
7A
8C
9B
10B
0
@Bykunn
ale piłka wraca:) w tym wypadku prawie piłka:) bo to podobny sport ale nie dokładnie ten:)
mimo wszystko cieszy powrót sportów mimo wieszczenia tutaj przez wielu końca sportu:)
niech żyje SPORT:)
0
@MesQueUnClub_87
super dzięki:)
0
@Bykunn
a esktraklasa:) też wraca:)
1
@AV0CAD0
zresztą zobacz jak ludzie są spragnieni futbolu:
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/bundesliga-rekord-ogladalnosci-po-wznowieniu-rozgrywek,1016511.html
także to się dzieje świat wraca do normalności:)
0
@AV0CAD0
było kilka razy info, sporo gazet o tym pisało - we włoszech, hiszpanii, anglii, polskie media też pochwyciły temat,
wg mnie są duże szanse bo kasa od sponsorów jest spora a oglądalność:) - po takiej przerwie, po takim słabym czasie dla całego świata - to może być HIT oglądalność w TV, rekord przychodów z reklam taki final four w tym roku, nawet bez publiczności
1
@Bykunn
no zobaczymy la liga też chyba ruszy:) trzymam za to kciuki, potrzeba powrotu do normalności:)
2
@MesQueUnClub_87
no czasami mega cieżko skategoryzować film:)
o filmach można by gadać godzinami:) ja też uwielbiam kino, ale mam kilka takich filmów co bardzo lubię a pewnie nie są znane szerszej publiczności:)
- kino właśnie kim ku duka, czeskie kino, kontrolerzy, dirty pretty things, hearts in atlantis, big fish, little miss sunshine, good bye lenin, stalker, itp. itd.w ogóle filmy z WFF (Warszawski Festiwal Filmowy) często są bardzo fajne
jakbyś miał do polecenia jakiś fajny film to pisz prosze:) szukam nowych inspiracji, zwłaszcza na Netflixie:)
pozdrawiam kinomaniaka:)
1
@MesQueUnClub_87
o Łowca Androidów - ten klimat i muzyka - dla mnie na spokojnie w TOP 10 tego gatunku:) i jeszcze ta końcowa scena:) coś co zapamietam na długo a dla mnie to wyznacznik TOP 10:)
0
@AV0CAD0
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary/liga-mistrzow/liga-mistrzow-jak-zostanie-dokonczony-sezon-20192020/s58pfsg
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/prezydent-olympique-lyon-jean-michel-aulas-ujawnil-date-powrotu-ligi-mistrzow-pilka-nozna,1015657.html
wiem że to wszędzie tylko pogłoski i teraz nie potrafię znaleźć lepszych źródeł ale nawet na stronei tu było głośno, że prezydent OL poznał nawet już wstępny plan swojego meczu na 7 czy 8 sierpnia:)
0
@Bykunn
to problem Francuzów:-p ja zawsze twierdziłem że to tchórzliwy naród
0
@AV0CAD0
chyba nawet tu na stronie kilka razy było, że coraz więcej źródeł o tym mówi, zresztą chyba sam ceferin mówił że dokończą w lecie:)
wracamy wreszcie do normalności:)
0
@MesQueUnClub_87
to jestem ciekaw tego akurat bo chyba w tym gatunku lubie najwięcej filmów:)
a parasite czy Trzy billboardy za Ebbing, Missouri do jakiego gatunku wrzucisz:) jesli oczywiście ci się podobały:)
1
@MesQueUnClub_87
czekam na serię o filmach obyczajowych/dramat itp.
w sensie szukam nazwy dla gatunku takich filmów jak kontrolerzy, niezniszczalni, pusty dom, wiosna lato, jesień, zima i wiosna itp., big fish :)
5
@AV0CAD0
Podobno sierpień, dokończę 1/8 A potem pojedyncze mecze i finał Four
5
@FCMichalo
Jak firmy loty już pomału uruchamiają to dlaczego piłkarze mieliby nie latać, wszystko wraca do normalnosci
3
@Bykunn
W sierpniu ma wrocic:) ćwierćfinał 1 mecz A od półfinału finał Four w Stambule
Coraz więcej źródeł o tym mówi więc raczej dokoncza:)
0
@Transu96
Liga francuska nie gra, pozostałe ligi mają grac
1
@Bobo25
ja robiłem to w marcu to masakra z tą stroną- ciągłe błędy w logowaniu mimo spisywania danych z zeznań, no ale cóż, nidgy więcej teraz będę robił to w tym pitax, wygodnie, dostaje UPO, wszystko jest prawidłowo robione
mi niestety nie przysługuje ulga na dziecko, dopiero teraz od drugiego dziecka będę miał ulgę na oba:) wreszcie coś dostanę od Państwa:)
tak to chyba aplikacją rządowa te eDeklaracje, także powinno dobrze wyliczyć:)
1
To jak Panowie też nie możecie się już doczekać LaLigi i LM:)
O ile bez Suareza nie dawałem nam dużych szans na końcowy tryumf tak teraz uważam że te szanse wzrosły:) będzie ciężko ale szanse są:)
Dla mnie ważne że nie będzie to Liverpool, real (chyba City nie straci przewagi) i raczej PSG (ciężko im będzie bez rytmu meczowego).
No zobaczymy - nigdy okres wakacyjny nie był tak ciekawy pod względem piłki klubowej:)
a już jutro znów Bundesliga:)
0
@Bobo25
wydaje mi się że na pewno poinformują, przynajmniej powinni, bo nawet za 1 PLN będą ścigać:-p
ja zawsze rozliczam się sam pomimo że nie mam ulg (jedynie internet:-p) i nawet z żoną mijam drugi próg to uważam że lepiej samemu to zrobić tak aby właśnie wiedzieć ile wyszło i wybrać na kogo oddaje się 1% podatku, jak oni cię rozliczą to dają na to co w zeszłym roku - wiadomo nie jest to wielki problem, ale ja np. lubię co roku zmieniać instytucję - raz dzieci, raz zwierzęta - w końcu każdy potrzebuje pomocy nawet jeśli to tylko są grosze ale zawsze się uzbiera
w ogóle ja w tym roku próbowałem przez stronę rządową - to jakiś koszmar, ciągle jakiś błąd, mimo że dane wpisywałem poprawne bo miałem je na dokumentach i w 2 osoby sprawdzaliśmy
polecam tą stronę pitax - szybko, łatwo i przychodzi ci UPO (Urzędowe Potwierdzenie Odbioru)
1
@Jaca27
sami rozlicza, chyba że masz jakieś ulgi itp. albo z żoną chcesz to lepiej samemu
ja miałem ten problem co ty to rozliczyłem się ze strony pitax
2
@Kapitan hawk
h. c. w. d.. :)
2
@Chwytliwy
Daj spokój z tym Zieliński. Na prawdę mogę wymienić 15-20 pomocników których bardziej cenie niż jego. Piłkarz dobry ale do tego Napoli. Nic więcej. Koło potencjału arthur nawet nie stał.
Btw. Czy to nie o nim był kawał że się obudzi i mu się coś przestawia w glowie:)?
0
@Ghotti
dokładnie:)
0
@Bagsik88
szczerze uwazałem go za duzy talent ale też to zauważyłem
mimo wszystko pedri ma 17 lat, poczekałbym z nim jeszcze rok, a teraz puig, ale to wszystko zdecyduja trenerzy
zwlaszcza za przy 4-2-3-1 puig i tak duzo nie pogra
0
@Kengo
spoko ale poczekajmy z oceną jeszcze:)
0
@Bagsik88
pedri oki
tylko trincao, fati, może z pedrim poczekać jeszcze rok:)
a puig wóz albo przewóz:)
0
@LuisSalvano
nie musisz mi nic udowadniać,
spoko ja ci wyśle zdjęcia ja kiedyś chcesz:)
żebyś mnie nie zrozumiał, tak tylko Cię zaobserwowałem i jesteś pocieszną osobą:)
czekam na kolejną historyjkę:-p (może teraz czas na Ubera, albo wakacyjną przygodę:))
0
@Bagsik88
a po co wiecej pomocników w takim ustawieniu?
założyłem szanse z modych dla Fatiego, trincao i puig
pedri obstawiam że jeszcze rok a dla puig to byłaby ostatnia szansa