0

@AmigoBlancos
1B
2B
3B
4A
5A
6B
7A
8C
9B
10B


0

@Bykunn
ale piłka wraca:) w tym wypadku prawie piłka:) bo to podobny sport ale nie dokładnie ten:)

mimo wszystko cieszy powrót sportów mimo wieszczenia tutaj przez wielu końca sportu:)

niech żyje SPORT:)

0

@MesQueUnClub_87
super dzięki:)

0

@Bykunn
a esktraklasa:) też wraca:)

1

@AV0CAD0
zresztą zobacz jak ludzie są spragnieni futbolu:
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/bundesliga-rekord-ogladalnosci-po-wznowieniu-rozgrywek,1016511.html

także to się dzieje świat wraca do normalności:)

0

@AV0CAD0
było kilka razy info, sporo gazet o tym pisało - we włoszech, hiszpanii, anglii, polskie media też pochwyciły temat,
wg mnie są duże szanse bo kasa od sponsorów jest spora a oglądalność:) - po takiej przerwie, po takim słabym czasie dla całego świata - to może być HIT oglądalność w TV, rekord przychodów z reklam taki final four w tym roku, nawet bez publiczności

1

@Bykunn
no zobaczymy la liga też chyba ruszy:) trzymam za to kciuki, potrzeba powrotu do normalności:)

2

@MesQueUnClub_87
no czasami mega cieżko skategoryzować film:)

o filmach można by gadać godzinami:) ja też uwielbiam kino, ale mam kilka takich filmów co bardzo lubię a pewnie nie są znane szerszej publiczności:)
- kino właśnie kim ku duka, czeskie kino, kontrolerzy, dirty pretty things, hearts in atlantis, big fish, little miss sunshine, good bye lenin, stalker, itp. itd.w ogóle filmy z WFF (Warszawski Festiwal Filmowy) często są bardzo fajne

jakbyś miał do polecenia jakiś fajny film to pisz prosze:) szukam nowych inspiracji, zwłaszcza na Netflixie:)

pozdrawiam kinomaniaka:)

1

@MesQueUnClub_87
o Łowca Androidów - ten klimat i muzyka - dla mnie na spokojnie w TOP 10 tego gatunku:) i jeszcze ta końcowa scena:) coś co zapamietam na długo a dla mnie to wyznacznik TOP 10:)

0

@AV0CAD0
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary/liga-mistrzow/liga-mistrzow-jak-zostanie-dokonczony-sezon-20192020/s58pfsg

https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/prezydent-olympique-lyon-jean-michel-aulas-ujawnil-date-powrotu-ligi-mistrzow-pilka-nozna,1015657.html

wiem że to wszędzie tylko pogłoski i teraz nie potrafię znaleźć lepszych źródeł ale nawet na stronei tu było głośno, że prezydent OL poznał nawet już wstępny plan swojego meczu na 7 czy 8 sierpnia:)

0

@Bykunn
to problem Francuzów:-p ja zawsze twierdziłem że to tchórzliwy naród

0

@AV0CAD0
chyba nawet tu na stronie kilka razy było, że coraz więcej źródeł o tym mówi, zresztą chyba sam ceferin mówił że dokończą w lecie:)

wracamy wreszcie do normalności:)

0

@MesQueUnClub_87
to jestem ciekaw tego akurat bo chyba w tym gatunku lubie najwięcej filmów:)
a parasite czy Trzy billboardy za Ebbing, Missouri do jakiego gatunku wrzucisz:) jesli oczywiście ci się podobały:)

1

@MesQueUnClub_87
czekam na serię o filmach obyczajowych/dramat itp.

w sensie szukam nazwy dla gatunku takich filmów jak kontrolerzy, niezniszczalni, pusty dom, wiosna lato, jesień, zima i wiosna itp., big fish :)

5

@AV0CAD0
Podobno sierpień, dokończę 1/8 A potem pojedyncze mecze i finał Four

5

@FCMichalo
Jak firmy loty już pomału uruchamiają to dlaczego piłkarze mieliby nie latać, wszystko wraca do normalnosci

3

@Bykunn
W sierpniu ma wrocic:) ćwierćfinał 1 mecz A od półfinału finał Four w Stambule
Coraz więcej źródeł o tym mówi więc raczej dokoncza:)

0

@Transu96
Liga francuska nie gra, pozostałe ligi mają grac

1

@Bobo25

ja robiłem to w marcu to masakra z tą stroną- ciągłe błędy w logowaniu mimo spisywania danych z zeznań, no ale cóż, nidgy więcej teraz będę robił to w tym pitax, wygodnie, dostaje UPO, wszystko jest prawidłowo robione

mi niestety nie przysługuje ulga na dziecko, dopiero teraz od drugiego dziecka będę miał ulgę na oba:) wreszcie coś dostanę od Państwa:)

tak to chyba aplikacją rządowa te eDeklaracje, także powinno dobrze wyliczyć:)

1

To jak Panowie też nie możecie się już doczekać LaLigi i LM:)

O ile bez Suareza nie dawałem nam dużych szans na końcowy tryumf tak teraz uważam że te szanse wzrosły:) będzie ciężko ale szanse są:)

Dla mnie ważne że nie będzie to Liverpool, real (chyba City nie straci przewagi) i raczej PSG (ciężko im będzie bez rytmu meczowego).

No zobaczymy - nigdy okres wakacyjny nie był tak ciekawy pod względem piłki klubowej:)

a już jutro znów Bundesliga:)

0

@Bobo25
wydaje mi się że na pewno poinformują, przynajmniej powinni, bo nawet za 1 PLN będą ścigać:-p

ja zawsze rozliczam się sam pomimo że nie mam ulg (jedynie internet:-p) i nawet z żoną mijam drugi próg to uważam że lepiej samemu to zrobić tak aby właśnie wiedzieć ile wyszło i wybrać na kogo oddaje się 1% podatku, jak oni cię rozliczą to dają na to co w zeszłym roku - wiadomo nie jest to wielki problem, ale ja np. lubię co roku zmieniać instytucję - raz dzieci, raz zwierzęta - w końcu każdy potrzebuje pomocy nawet jeśli to tylko są grosze ale zawsze się uzbiera

w ogóle ja w tym roku próbowałem przez stronę rządową - to jakiś koszmar, ciągle jakiś błąd, mimo że dane wpisywałem poprawne bo miałem je na dokumentach i w 2 osoby sprawdzaliśmy

polecam tą stronę pitax - szybko, łatwo i przychodzi ci UPO (Urzędowe Potwierdzenie Odbioru)


1

@Jaca27
sami rozlicza, chyba że masz jakieś ulgi itp. albo z żoną chcesz to lepiej samemu
ja miałem ten problem co ty to rozliczyłem się ze strony pitax

2

@Kapitan hawk
h. c. w. d.. :)

2

@Chwytliwy
Daj spokój z tym Zieliński. Na prawdę mogę wymienić 15-20 pomocników których bardziej cenie niż jego. Piłkarz dobry ale do tego Napoli. Nic więcej. Koło potencjału arthur nawet nie stał.
Btw. Czy to nie o nim był kawał że się obudzi i mu się coś przestawia w glowie:)?

0

@Ghotti
dokładnie:)

0

@Bagsik88
szczerze uwazałem go za duzy talent ale też to zauważyłem

mimo wszystko pedri ma 17 lat, poczekałbym z nim jeszcze rok, a teraz puig, ale to wszystko zdecyduja trenerzy

zwlaszcza za przy 4-2-3-1 puig i tak duzo nie pogra

0

@Kengo
spoko ale poczekajmy z oceną jeszcze:)

0

@Bagsik88
pedri oki

tylko trincao, fati, może z pedrim poczekać jeszcze rok:)
a puig wóz albo przewóz:)

0

@LuisSalvano
nie musisz mi nic udowadniać,

spoko ja ci wyśle zdjęcia ja kiedyś chcesz:)

żebyś mnie nie zrozumiał, tak tylko Cię zaobserwowałem i jesteś pocieszną osobą:)

czekam na kolejną historyjkę:-p (może teraz czas na Ubera, albo wakacyjną przygodę:))

0

@Bagsik88
a po co wiecej pomocników w takim ustawieniu?

założyłem szanse z modych dla Fatiego, trincao i puig

pedri obstawiam że jeszcze rok a dla puig to byłaby ostatnia szansa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?