2

@LuisSalvano
koleś dla mnie kupowanie mieszkania to nie S-F bo mam 2 mieszkania, działkę z domem i 2 samochody.

Dla mnie S-F jest zakup mieszkania przez nauczyciela co zarabia poniżej 5k brutto i mieszka w Wawie i do tego czytam jego opowieści o dostawcy MC czy jak kiedyś o kuzynie co zniknął bez słowa:)

Jakbyś był w swoich opowieściach wiarygodną osobą i zarabiał dużo to bym ci wierzył, ale patrzę na Twoje opowieści co pewien czas i widzę że wchodzisz w coraz większe S-F:-p

1

Transfery- ciekawe czy obecne doniesienie się tak zakonczą.
w sumie kadra wyglądałaby wtedy bardzo oki.
ter stegen
s.roberto/?de scigli -pique(s.araujo)-lenglet(umititi)-albo/firpo

busi(arhur)-de jong (pijanic)

messi(trincao)-griezmann(puig)-dembele(fati)
suarez/latauro

dużo piłkarzy musiałby odejść ale chyba czystki konieczne

ja bym sie tylko zastanwił nad tym dest i ktoś lepszy niz firpo na lewa obrone

ja już piszę któryś raz obecnie mamy kadre na 4-2-3-1 i po kupnie latauro nie widze innej opcji niż takie ustawienie

0

@Bagsik88
spokojnie:)
wiem ale napisaleś że słabo rozgrywa dlatego napsialem dajmy mu czas.

albo obok niego w 4-2-3-1:)


0

@Bagsik88
no zgadza sie ale przy 4-2-3-1 te klucozwe podanai u nich już nie beda tak istotne

dajmy czas temu de jongowi:) jeszcze jedne pełny sezon nie rozegrał:)

1

@DLFCB
i jeszcze jakby leverkusen i lipsk wygrał:)
bo jak wygra bayern to już chyba pozamiatane będzie

2

@LuisSalvano
koleś wyluzuj.

piszę tylko że wszystkie Twoje historie są mało wiarygodne, patrząc na fakty i zdroworozsądkowo.

Nie obchodzi mi ile odłożyłeś i czy cokolwiek odłożyłeś.

Luz pisz dalej o MC, kawalerkach itp jeśli to ci pomoże czuć się dobrze:-p
bez odbioru

0

@Chwytliwy
fajni piłkarze

pytanie tylko czy patrzac na to kogo chcemy kupic - Latauro czy są potrzebni?

latauro, messi, suarez, griezmann, dembele, fati czy trincao

jakbyśmy ciągle gralili 4-3-3 trochę scisk byłby i malo minut dla trincao i fatiego

patrząc kogo jeszcze chcemy kupic - pijanic

chyba bardziej bedziemy grali 4-2-3-1 na co potencjalnie mamy teraz skład

a de jong-busi-arthur-pijanic? - to chyba wystarczy na 2 pomocników

a 7 piłkarzy na pozcyje - napastników/skrzydłowych/10 to też oki

no zobaczymy obydwu lubię ale chyba do nas nie trafią patrzac na cele transferowe o jakich się mówi

0

@LuisSalvano
dobra koleś:) oszczędzajac na głupotach oszczedzasz tak na prawde grosze:) na takich pierdołach ile oszczedzisz 200-400 PLN/miesiac max, nawet oszczedzajac tak masz max 48 tys. PLN po 10 latach:-p
wiec bajerować to możesz innych ale nie mnie:-p

nieważne, czytam tak tylko o tych dostawcach mcdonaldów i musisz mieć na prawdę duże szczęście do ciekawych historii, ale wg mnei z nudów w przerwie miedzy szkoła szukasz sobie historyjek:)

bez urazy, ale tak to widzę
pozdro

0

@LuisSalvano
luz nie oceniam cię, jako nauczyciel możesz dorobić wiadomo na korkach ale to nie są kokosy
zreszta z taką pensją dużo się nie odłoży nawet przez kilka lat, zresztą nieważne nie moja bajka twoje życie

ciekawy masz tylko rozrzut tych postów od unikanie płacenia za bilety - co wydaje mi się dziadostwem w czystej postaci, po inwestowanie:-p

po prostu czytam Twoje posty i duża cześć wydaje się wydmuszką ale luz:)

1

@LuisSalvano

Ogólnie nie odnoszę sie zbytnio do finansów innych ludzi, ale tak czytam niektóre Twoje wpisy i się zastanwiam.
Pisałeś że zarabiasz poniżej 5 tys. brutto i to w Warszawie a chcesz kupować kawalerki pod inwestycje?
Serio? Albo masz bogatych rodziców co cię utrzymują, dali cie kasę albo niezłe bajki tu piszesz dla atencji?

No chyba że jesteś guru giełdy i nauczasz tylko jako hobby, ale słuchajac opowieści że podróżujesz komunikacją miejską to ciężko mu uwierzyć w niektóre twoje opowieści.

0

@Hiacynk
a ja myslałem ze dziś mecze:) trudno jeszcze jeden dzień:)

0

@YoNoEntiendoNada
po pierwsze - film to wywiad z naukowcem
po drugie - ta mniej inteligentna czesc społeczeństw to łyka wszystko jak pelikan co im TV powie
po trzecie - jak sie tak boisz wirusa to może zarygluj się w bunkrze
po czwarte - tak przejawiasz typowe zachowanie cebularza czepiając się wszystkiego, weź może głęboki oddech i zacznij czerpać radość z życia a nie czepiaj się wszystkiego

ja tu nie oceniam ani filmu ani naukowca, wrzuciłem tylko aby był drugi pogląd na tę sprawę, szczególnie że ostatnie dowody wskazują że było to znami już od dawna - grudzień 2019 we Francji, i jakoś do marca wszyscy żyli z tym normalnie, ale rozumiem że oficjalne źródło to dla ciebie również słabe źródło:-p

0

@YoNoEntiendoNada
koleś wstawiłem badania lekarza:) a co za znaczenie ma że wordpress?

dopisałem do posta odpowiedź w czym problem?

widze typowy z Ciebie cebularz co wszystkiego się czepia

0

@lucca87
no gdzie ci wszyscy krzykacze koronawirusowi:) gdzie ten koniec świata?:)

2

COVID - info, ja tu tylko to tak zostawię, czekam na opinię:)

https://covid1984pl.wordpress.com/2020/05/13/bacco/

6

@Armandi
brawo, fajnie że jest tu kilka normalnych osób z jakimiś wartościami:)
lobby gender, lgbt spowoduje ze niedługo normalność będzie czuła się nienormalnie.
paranoja

0

@pt9
dla mnie iPad Air jest spoko, sam miałem i mile wspominam, teraz mam surface i to dopiero jest badziewie, ciagle aktualizacje i muli, ipad mi nigdy nie mulil

0

@LuisSalvano
to nieszczęście z uśmiechem:) bo z jednej strony jak masz np. 4 900 to sie lapiesz, a jak masz 5 100 to sie nie łapiesz:) tylko 200 PLN różnicy:) ogólnie warto spróbowac ale program chyba niepotrzebny i zbedny wg mnie:) ale skoro dali to bierz

0

@LuisSalvano
To masz to szczęście albo nieszczescie:) warto skorzystac:)

0

@Mns21
To samo mówiono przed atletico:)

1

@abram3k
Szczególnie ci z Liverpoolu tak samo jak siedli na atletico:)

0

@LuisSalvano
A złapiesz się?:)

0

@cinek090
Ja tez:)

4

@Zoker
widzę że dużo osób wypowiada się o byciu tolerancyjnym i jakie to fajne i modne jest

ja powiem inaczej - nie jestem tolerancyjny, przynajmniej tak mogę powiedzieć skoro przeszkadzają mi lub obawiam się pewnych grup
1) muzułmanie - zawsze mam wobec nich i bede miał obawy i cieszę się że nie przyjmowaliśmy uchodźców, za dużo złego robią radykalni muzułmanie w Europie, gdzie tak naprawdę są gośćmi
2) homoseksualizm - nie będę tolerancyjny wobec wyśmiewania symboli religijnych- jak to miało już miejsce kilka razy przez te grupy, jak również nie uważam za słuszne opiekę nad dziecmi przez takie pary, niech sobie bede zyją i tyle
3) gender- tak na prawde kij wie o co im chodzi, jakieś 3 płci, bez definiowania, jakaś maskara, dla mnie ci ludzie mają problem z głową

może mie ktoś nazwać nietoleracyjnym, ale nie do końca akceptuje tych grup społecznych, szczególnie tej pierwsze jktóra krzywdzi tyle osób, nie będę wytykał wyznawców tej grupy na ulicy palcami itp. ale będę podchodził z rezerwą/nieufnością do nich i tyle

1

@PRINSU
jak włączysz PeoPay ikonka w lewym górnym rogu:)

1

@SkN
brawo:) oby więcej takich rozsądnych osób

0

Komentarz usunięty

5

@Bykunn
koleś szkoda czasu na Ciebie,

Torretto cię zgasił jak peta, a ty dalej próbujesz się mglić

rozumiem że jakby nagi koleś dotykał Twoje dzieci też by ci to nie przeszkadzało? bo jesteś tolerancyjny

a pytanie jak najbardziej zasadne bo homoseksualizm nie prowadzi do rozwoju gatunku, dlatego z definicji nie jest to coś naturalnego i normalnego

masakra z Tobą

bez odbioru

1

@Bykunn
pytanie jest jak najbardziej sensowne tylko niewygodne dla Ciebie:) po psuje ci światopogląd:) ale cóż tak bywa:) nie zawsze ma się najlepsze argumenty:)

natura też nie pozbyła się ludzi a jednak szkodliwie na nią działamy:)

6

@Bykunn
nie kojarze zwierzat homoseksualnych, ale spoko

ja zadałem ci proste pytanie co jeśli wszyscy byliby homoseksualni? do czego by to doprowadziło?
homosekualizm nie prowadzi do rozwoju gatunku (wzrostu populacji), wiec raczej nie jest niczym naturalnym, ale spoko widze tego nie ogarniasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?