lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avada Kedavra
Niestety
2
@Mati90fcb
Chcesz się dowiedzieć to przyjedź się na jazdę próbną A nie pytasz la rambli
0
@SeeleyBooth
Ale o czym ty gadasz. Jak im się budżet nie spina. Co to za różnica dla klubu piłkarskiego czy będzie miał zysk czy stratę? Najwyżej przekroczą kowenanty bankowe ale na to można dostać waivera. A wybory da za rok. Po takim szambie na pewno nie wygrają na kolejną kadencję. Żeby nie było sam bym Artura sprzedał ale za pijanic +30 mln. Albo za coś koło 60-70 baniek. A kupił bym van den beek za niego
0
@Turio
Spoko. Sprawdź sobie najpierw nieznana bramkę Messiego w meczu z Atletico. Albo gwizdzemy tak samo albo faworyzujemy klub z Madrytu.
0
@LuisSalvano
Zapisywales się na bon jak był do 5 tyś. Turystyczny. Kilkanaście koła netto. Ale nie gadamy o mnie tylko o tym że robisz często z siebie figo fago tu.
0
@Granto
Espanyol w tym momencie spada- więc sorry ale chyba nie odpuszcza. Bilbao czy ma o coś walczyć czy nie to oni zawsze walcza- i ja w tym meczu akurat widzę stratę punktów przez real
1
@Volley
Mimo wszystko mówimy tu o 2 standardach sędziowania w tej samej sytuacji
0
@LuisSalvano
Nie no zazdrościć zarobku poniżej 5 koła brutto. Rzeczywiście jest czego zazdroscic:-p Nie czepialvym się Ciebie ale czasami odgrywają takie Kozaka tutaj że aż śmiech na sali:)
3
@Turio
Spadaj z tej strony sole. Ręka Messiego z Atletico- nieznany gol. Bliźniacze ręka Benzemy- gol uznany. To się nazywa podwójne standardy. A w ostatnim meczu wszystkie sporne decyzje na korzyść realu. Rzeczywiście nie pomogli.
0
@LuisSalvano
Spoko jak chciałeś być nauczycielem za marna pensje to gratuluje:)
0
@Kurkmen
Espanyol, bilbao i villarreal-także też mają ciężkie mecze
0
@Arkon
Polska lige:) i legie:) jak zobaczyłem jakieś urywki to mnie oczy bolaly:)
0
@Arkon
To ktoś tu ogląda tą pseudo piłkę i pseudo klub.
0
@blazeq
Niska emerytura socjalna? Z jakiej paki jak na przykład płacę na emeryturę co miesiąc 4 koła mam mieć taką samą emeryturę jak ktoś kto płaci tylko 1 tysiąc? Wtedy musiałby być dla wszystkich taka sama składka niezależnie czy zarabia ktoś 4 tysiące czy 20. Ale obniżenie podatków jak najbardziej na tak. Wydaje mi się że klin podatkowy w Polsce jest wyższy niż 35% ale może się mylę. Na moje oko bliżej jest 40%
0
@Konias4318
Bilbao i Atletico u siebie:) dla mnie to pewne 6 pkt. Villarreal rzeczywiście ciężki mecz. W ci to zawsze grało nam się ciężko ale delta z tego sezonu jest tragiczna. Będzie dobrze:)
1
@Mazi
Koleś akurat socjal typu 500 plus jest chyba w 21 na 28 krajów UE. To jak wszyscy się mylą. Zasiłku dla biednych ludzi i bezrobotnych też ci przeszkadzają. Czy te 3 tyś. PLN co mają to dla Ciebie majątek? Zazdroszcisz jej czy co. Moja żona też nie pracuje obecnie bo nie musi. Może jak się urodzi drugie dziecko już i trochę podchowa to pójdzie do pracy bo jej się nudzi w domu. W sensie chce wiekszego kontaktu z ludzmi bo mimo wszystko pracy w domu ma mnostwo. Bierzemy 500 plus bo płacę takie podatki że przy tym że nie pracuje ona i tak przekraczam drugi próg grubo dzieląc nawet dochód na 2. Nie oceniaj może więc wszystkich ludzi jedna miara. Każdy płaci podatki na 500 plus, ale też na drogi po których chodzisz, muzea do których uczęszczają itp. Prawie każde państwo UE ma coś na też wzór. Przed 500 plus rodzina z Irlandii zdziwiła się czemu w Polsce nie dostajemy nic na dziecko. Też nie lubię PIS ale akurat sądzę że taka pomóc dla osób jest ważna. Szczególnie dla tych mniej zamożnych.
2
@Konias4318
Bez przesady 8bmeczow do końca A real gra m.in. jeszcze w bilbao. Real który w tym sezonie równie często co my traci punkty. Wszystko jeszcze mozliwe
1
@LuisSalvano
Ale tam chyba trzeba zapłacić za to
0
@fart
Nie przesadzajmy- Messi, griezmann, suarez, dembele, fati- powiedz mi który zespół na świecie ma lepszy atak? No właśnie. To tylko kwestia ustawienia i trenera. Nie powiesz mi że griezmann mistrz świata jest słaby czy suarez
0
Ale mnie Messi dziś wkurzal- tyle stare po niepotrzebnych dryblingach, w obronie wyglądamy Oki A to dobry sygnał ale atak- słabo
Ja ogólnie dawno już pisze że w 4-3-3 będziemy wyglądać słabo, nie mamy pomocnika jak Iniesta co dryblingiem zrobi różnice, było wziasc Bruno fernandes to poszedł to manu, a jeszcze wcześniej Bernard silva
Mając takich pomocników musimy grać 4-2-3-1 z griezmann na 10 zaraz za suarezem, mamy do tego piłkarzy i nawet skrzydlowych- fati, dembele
A ciężko grać ładnie ofensywnie z pomocnikami typu rakitic, Busi, vidal, de jong, arthur- żaden z nich to nie profil ofensywnego środkowego pomocnika i jeszcze grając w ataku bez dynamicznego skrzydlowego
4-3-3 zdawało egzamin jak mieliśmy Iniesta i skrzydłowego typu neymar
Taki pomocnik co powinien z dostępnych przyjść to ten z LO haour czy jakoś tak mam problem z tego nazwiskiem albo havertz
Albo 4-2-3-1 gdzie będzie 4 ofensywnych pilkarzy:)
0
@Misanthrope
mnie też, nie wiem czym tu się podniecać, nie wiem czy niektórzy tu kibicują Bayernowi i Lewemu czy Barcelonie
jeśli pierwsza opcja to proponuje udać się na inna stronę i wypad stąd
0
@MichalZZZ
Haha niezle:)
0
@sebasek99
No uk rzeczywiscie świetnie przeżył pandemie. Polewka masakryczna z Ciebie.
1
@sebasek99
No rzeczywiście super stoją. Powiedz to rodzina ofiar kilku ataków terrorystycznych w tym kraju.
0
@RichardWinters
Barcelona co chwilę wygrywa mistrzostwo czy puchar króla, czy zachodzi sezon w sezon daleko w LM. Wygrali LM 5 lat temu.
A co Totenham wygrał w tym czasie? Nic. To taki klub mam trochę niby mówią że dobry A jednak nie do końca patrząc na trofea:) w tym czasie leicester był już nawet mistrzem tej mocnej ligi angielskiej:)
0
@RichardWinters
A od kiedy Tottenham to mocna drużyna? Ta drużyna co odpadła właśnie z hukiem z LM z Lipskiem? Serio zespół który raz w swojej historii był w finale LM A mistrzostwo czy puchar Anglii widzieli ostatnio- no właśnie kiedy?
6
@Viscael11Barca
Ostatnio mam wrażenie że moderacja albo przysypia albo specjalnie pozwala trollem robić ruch na stronie.
Pozdro:)
6
@Viscael11Barca
O ty PISowcu:) i o ty bezrobotny:)
Przejrzał cię damiano:)
3
@damiano996
Napisałem to w sposób przesmiewczy, z przekora w Twoim stylu. Ale chyba nie zalaples tego. Co mnie nie dziwi.
Ja nie muszę się chwalić, albo zalic. Mam to w nosie co myślą o mnie inni. Cenie sobie jedynie szczerość i szacunek wobec ludzi. Lubię ludzi pozytywnych. I takich też szukam na forum tutaj w rozmowach. Nie lubię natomiast narzucania komuś jaki ma byc- zwłaszcza w kontekście tzw. Poprawności politycznej. Mogę nie lubić jakiejś grupy ludzi, nietolerowac ich zachowań ale nie sądzę żeby mnie to robiło rasista czy homofobem. Nie jest moim celem szydera z kogoś, czy zrobienie komuś krzywdy z tej grupy. Ale też nie dam sobie wmówić że kogoś lubię albo respektuje bo tak jest poprawnie.
1
@damiano996
Spoko. Jak chcesz mogę Ci wysłać profil na linkedin:)
Ja nie mam nic do ukrycia. A widać ty potrafisz tylko łatwo oceniać Polaków.
Napisałeś coś o zaproszeniu do firmy, pracy. A ja ci napisałem że chyba zaprosić do pracy to możesz ale jakbyś był właścicielem firmy. A z tego co piszesz nie jesteś. Ale widzę że łączenie faktów to za ciężki orzech do zgryzienia dla Ciebie.