lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krystian1899
tak po prostu przerysował- źle zaparkowałeś czy ludzka złośliwość?
bez kamer chyba ciężko kogoś złapać, możesz sobie zrobić z AC jak nie szkoda ci zniżek
0
@xixi
dokładnie:)
0
@MarioVeB!
jednak sport, walka o tytuł - więc jednak wg mnie duże emocje, tytul to tytuł
a przede wszystkim nadzieja dla wszystkich, opatrunek na ranę na te dziwne czasy:)
0
@MarioVeB!
z tego że wraca normalność:) że ludzie zauważyli że wirus nie jest aż tak groźny a tylko spowodował niepotrzebne perturbacje ekonomiczne na świecie
0
@dniel
ale dobrze że mówisz jak jest, obecnie chyba jesteśmy jedynym krajem w UE, gdzie dostaje kase tylko pracodawca a pracownik praktycznie płaci za koronawirusa
brawo rzad!!
0
Ja tylko wrócę do tematu jak wielu tu zwiastowało że nie będzie dokończenia lig:)
Jak fajnie że byliście w błędzie- Niemcy niedługo kończą, Hiszpania,Włochy i Anglia ruszają:)
tylko Francuzi jak zwykle tchórze:-p
0
@ksobi
koleś a myślisz że ludzie na etacie pracują po 8h dziennie i do widzenia nic ich nie stresuje? może na taśmie produkcyjnej, weź to powiedz ludziom na stanowiskach już średniego stopnia w korporacjach to cię wyśmieją
a prawda jest taka że dzięki rządowi również takie osoby płacą za kryzys, a nie powinny bo definicja pracy na etacie jest taka że masz stały wpływ gotówki - a nie jak wymyśla rząd 80% przez 3-6 miesięcy, obniżają maksymalne odprawy do 10-krotoności min. pensji, możliwość decydowania o zaległym urlopie przez pracodawcę, itp. - tak wyglądaja te anytypracownicze tarcze koronawirusowe
z definicji to pracodawca powinien ponosić ryzyko działalności bo cały zysk idzie do niego, tu tymczasem próbuje się przenieść to na pracownika
0
@lukaszbarca15
Dokladnie:)
0
@ksobi
W taki że jesteśmy chyba jedynym krajem gdzie pracownicy realnie ponoszą koszt pandemii.
Dokładnie jak kolega niżej spróbuj coś robić bez pracownikow
1
@Olkovsky9
Nie potrafisz sobie sam sprawdzić ofert i wybrać? Nie kumam takich postów jakbyś nigdy w życiu nie korzystał z tv
0
@MESSIah16
Mam tak samo. A do tego rząd nagradza pracodawców A pracownikom nic nie daje. Tak na prawdę koszt tego zamknięcie ponoszą zwykli ludzie, tak nie powinno być.
1
@JohnConstantine1899
Dobrze prowadził A przede wszystkim mięśnie wytrzymywaly
Ja powiem więcej że widziałem u niego nawet taki stopień wpływania na wynik drużyny jak u messiego, neymar- tą akcją z villarreal jak u największych w tym sporcie. Poziom talentu mbappe na pewno. Oby w tym roku znów miał szczęście i pokazał co umie.
0
@barcelonaLM
O majątku się znalazl:) A kogo dziś nie stać na prywatną służbę zdrowia? Nawet emeryci nie mając wyjście często chodzą prywatnie.
Bo inaczej się często nie da. To nie kwestia czy kogoś stać czy nie tylko konieczności.
1
@DLFCB
Musiał chyba u buka to postawić:)
0
@MichalZZZ
Ocean i góry? Gdzie mieszkasz?
3
@Hiacynk
W 6 zapomniało się kiedy kończy się dzień momentami:) najlepsza sportowa gra ever:)
2
@PatrychoO
Ja nie jestem za PIS A mam takie same zdanie o trzaskowdkim co oni. Na pewno nie zagłosuje ani na dude ani na niego.
0
@Messinio82
2 ciężkie wyjazdy- Sevilla i villarreal reszta powinna być do przodu:)
6
@Misugi14
To zależy. Jeśli zarabiasz 20 tyś PLN + to nie powinno cię to ruszyć, jeśli natomiast 5 tyś- no to wg mnie nierozsadne ale twoja decyzja
0
@jeyx77x
zazwyczaj sa to auta od warte od 30+- -przy czym 30+ to te najmniejsze 2-3 letnie już,
takie wypożyczalnie często je wymieniają 3-4 lata i sprzedają i biorą nowe, tak przed wypożyczeniem robisz oględziny samochodu z przedstawicielem wypożyczalni, czy nie ma żadnych rys itp., podpisujesz protokół i to samo jak oddajesz samochód,
ale tak jak ci pisałem ja brałem ubezpieczenie aby się potem z nikim nie dochodzić jak np. ktoś zarysuje swoimi drzwiami auto na parkingu w galerii czy tym podobne
oczywiście przed oddaniem tankujesz auto do pełna i je myjesz- wszystko oczywiście na swój koszt:) czyli pełen koszt wypożyczenia to opłata do ubezpieczyciela, paliwo i mycie auta:)
0
@jeyx77x
ja wypożyczałem kiedyś samochód, nie rozumiem tylko określenia od 2 do 10 tys.? Przecież w wypoczywalniach są samochody nowe 2-4 lata max i wymiana wiec maja zdecydowanie większa wartość, tak odpowiadasz za rysy, ale przecież możesz sobie też dokupić ubezpieczenie co zawsze radze wypożyczając samochód
0
@patry295
tylko jakaś forma pomocy jest w większości państw UE, i jakoś nie słyszę aby tam narzekali że to coś nienormalnego
0
@patry295
co do zasady to zdanie jest nieprawdziwe
0
@maroon
ja bym powiedział że właśnie ci mniej zaradni co nie potrafili sobie w Polsce poradzić wyjechali za granice:)
0
@klemens100
mam zastrzeżenie do tej strony bo to typowy klikacz:) nic wartościowego tam nie ma
1
@ranger3120
może jakaś stara astra z prostym silnikiem albo stary golf, taka pierwsza myśl
3
@klemens100
Nie posilkowalbym się danymi z tej strony bo to zwykły klikacz
2
@mr_robot
rakitic?
0
@Danny Gaucho
czyli był:) nie mogłem znaleźć tego info na wikipedii
1
@Hiacynk
no regularny jest od killku lat +25 goli w sezonie (wszystkie rozgrywki), ale chyba nigdy nie miał sezonu wybitnego? nigdy nie miał tytułu króla strzelców co jednak pewną rysą jest, tak samo brak LM