lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87
Bo nie podał pzp A tam jeszcze PSG wygralo
0
@katalonia15
Ze szkolenia to dupa będziesz A nie analityk. Trade ewentualnie ale nie samodzielny tylko wykonywał polecenia bezmyślnie. A jakie masz wykształcenie i w jakiej firmie takie kwiatki?
0
@katalonia15
Do tego potrzebne jest odpowiednie wykształcenie, więc jak masz to powinieneś wiedzieć z czym to się je:)
1
@ViscaBarca123
a kogo byś stawiał wyżej puig czy collado?
na 2 chyba u nas nie ma miejsca, a są w takim wieku że jeden z nich już musi coś grać w pierwszym zespole, chyba ze to nie ten potencjał obu zawodników
0
@Chakalaka
Czemu bo jest numery i używa mózgu. Co nie można powiedzieć o 90% użytkowników tej strony
1
@Kapitan hawk
Skąd ty masz takie sorki z du..typy:) w życiu bym czegoś takiego nie wymyślił A tobie weszlo
2
@Europejczyk1980
spoko fajnie że ktoś tu to wrzucił, czyli jednak użytkownik co wrzucił tamto poszedł w niezłe zakalmanie
0
@DLFCB
Z tym dobrze wyjść to różnie bywa. Jak na przykład masz nowy samochód to mógłbyś się nieźle wkurwic:-p
4
@matirix20
nie ma czegoś takiego jak godna pensja, wszystko zależy w jakim czasie, im dłużej będziesz pracował i się rozwijał tym więcej będziesz oczekiwał ze względu na doświadczenie i swoje potrzeby
inaczej bedziesz patrzył też jak co miesiac będziesz potrzebowal na wynajem.kredyt na mieszkanie a inaczej jak nie masz takich obciazeń
0
@Allbi
to samo pisali przy tarczy 3.0, pożyjemy zobaczymy co będzie
0
@DonVincenzo
a ile osób straciło przez to prace - samobójstwa, depresja, dramty rodzinne, ilu osobom chorym na coś innego nie pomogli przez ogólnie panujacą panikę?
no właśnie, wg mnie nie warto było zamykać- patrzac że we Francji miał kto to w grudniu, to co do marca wszyscy żyli normlanie?
1
@MesQueUnClub_87
ze swojej strony polecam - nie lubię poniedziałków, Edi, plac zbawiciela, pod mocnym aniołem i sztuczki:)
0
@Bykunn
za takie rzeczy normalnie mi płacą, więc sorry ale nie poświecę swojego czasu aby coś komuś niedouczonemu w temacie udowodnić - chyba że mi zapłacisz, stawka jaką mam - 350 PLN/h; a jak chcesz się taniej douczyć to radzę wejść na tuturiale na youtubie
0
@Bykunn
Da się jak najbardziej w Excelu ale trzeba chcieć i umieć. A ty widzę dalej bronisz manipulacji.
Masakra
0
@Bykunn
Bredzisz, jak najbardziej można zrobić taki czytelny wykres
0
@Bykunn
Nigdy na jednym wykresie nie pokazuje się tych samych danych w 2 skalach. To karygodne błąd.
Dodatkowo bez podpisania którą skala kogo dotyczy. Po trzecie ludzie to wzrokowy i prowadzi taki obraz w błąd.
Wybierz sobie co chcesz z tych błędów:) A jak nie złapiesz o co chodzi to szkoda gadać bo to znaczy że za bystry nie jestes
0
@Bykunn
Haha
Spoko nieźle ci w TVN wyprali mózg. Podświadomie propaganda jak ch... i podstawowy błąd graficzny tvn
0
@RadekACCA
daj spokój ten koleś jest ślepy, albo zamykja oczy jak patrzy
0
@blaugrana_36
Bo Francuzi to tchórze
1
@pax
koleś przecież te nagrania były potem w TV:) nie wierzę że w dzisiejszych czasach tak ciężko sobie odszukać źródło,
ale chyba jak coś kole w poprzednio władzę to się tego nie widzi:-p
1
@MesQueUnClub_87
u mnie pierogi, spaghetti i kurczak w sosie z ryżem to też top topów:)
do tego barszcze - biały i czerwony:)
0
@Chakalaka
a który podsłuch jest legalny w śledztwie dziennikarskim:) jeszcze jak podsłuchuje się wtedy władzę?
0
@pax
jak nie brał jak zabrał laptopy siła
3
@DLFCB
fajna ciekawostka:) dzięki za info
1
@Azi
o widze typowe podejście polskie - czepianie się:)
brawo ty
bez odbioru
0
@capoN
a uszczelnienie VAT ci cos mówi
0
@Azi
PRZY 4-2-3-1 potrzeba tylko 4 pomocników
4
@Chakalaka
tak konkretny jak w Wawie z reprywatyzacją:-p
trzeba być naiwnym aby mu wierzyć
0
@Rudi35
no chyba tak:)
4
O gustach się nie dyskutuje ale jak czytam że ktoś woli EURO 24 zespoły - to chyba jest tak młody i nigdy nie ogladał prawdziwego euro jak te z 2000, 2004, 2008, 2012 już nie mówię o wcześniejszych, gdzie było elitarnych 16 zespołów, czuło się klimat, moc tych zespołów, zrąbiesz jedne mecz w grupie i już możesz nie wyjść, to były turnieje bo ten ostatni 2016 to żenada