20

@MesQueUnClub_87
nie najgorzej:) dobrze że nie zaproponował 500 PLN i żebyś mu zawiózł do domu bo są takie ananasy na OLX:)

1

@FcPortoFan1999
bo trenował go trener parodysta to raz, van't ship trochę to ogarnął i wygląda to już lepiej

ale tam instytucjonalnie byly i są ogromne problemy, wymiany trenerów, dyrektorów itp.

była nadzieja że z Kroes będzie lepiej to go zawiesili, mam nadziej ze odwieszą i wróci normalność

druga kwestia nie można grac samymi chlopakami 17-21 lat, musi być wiecej zawodnikow doswidczonych i po prostu lepszych

z obecnje kadry zostawilbym - kaplan, sutalo, hato, rensch, martha, henderson, van den boomen, hlynsson, taylor, vos, manswerk, bergweijn, berghuis, broobey, akpom, rulli, tahirović

i kupił 3-4 na rorawde doświadczoncyh piłakrzy

0

@FcPortoFan1999
za duży bałagan na górze, nowo zatrudniony dyrektor zawieszony po 3 tygodniach za rzekome ukrywanie kupno akcji klubu, potem się okazuje ze przewodniczący RN zrobił to samo i zgłosił dopiero jak gazety zaczęły się interesować
no cóż członkowie RN mają być odwołani, Kroes ma wrócić i może wreszcie będzie porzadek

ale potrzebny trener z prawdziwego zdarzenia i 2-3 transfery graczy doświadczonych jak Henderson albo w idealnym wieku dla piłkarzy 25-29 lat

obecnie za dużo kontuzji, za dużo młodzieży gra a obecny trener był strażakiem chwilowym i tyle

a wszzystko zaczęło się po zwolnieniu Overmarsa i z roku na rok coraz gorzej

1

AJAX AMSTERDAM

dno, dno i jeszcze raz dno

sprawy w zarządzie muszą być uporządkowane a stare pryki w RN usunięte bo to największe szkodniki obecnej sytuacji w tym van Praag na czele - hipokryta

mam nadzieje że Alex Kroes zostanei przywrócony na stanowisko i pomału instytucjonalnie ten zespół się otrząśnie a potem czas na trenera i transfery

niestety to najgorszy sezon od lat

2

@takisobiektos
chyba w twoich snach

0

@tbas
christensen, cubarsi, araujo wystarczy:)

0

koszulki reprezentacji

popatrzyłem na tą koszulkę reprezentacji Niemiec po tej aferze z numerem 44 i oprócz numeru to koszulka genialna, bardzo ładna pod względem wyglądu i chyba o powrót do lat 90 bo coś kojarzę że wtedy Niemcy w podobnej grali

0

@Gaz
koniec konców liczą się wyniki

inaczej Tottenham byłby najlepszym klubem na świecie

1

@Recha_0684
dla mnie 50/50, w sensie niw wiedziałbym na kogo postawić na awans, może bardziej Bayern ze względu jedynie na historie pojedynków i to ze Arsenal z Porto się męczył

zobaczymy, będzie ciekawie

0

@Recha_0684
tak jak z Porto byli faworytem?

wg mnie tu akurat w tej parze nie ma faworyta, Bayern jak zagra dobrze to awansuje bo ma lepszy zespół kadrowo, ale Arsenal też może wejsc na szczyt swoich możliwości i awansować

0

@Kidd
największe kluby świata mają długi i jest to normalne zjawisko, ważne aby w końcu uporządkować pewne kwestie jak koszulki, kasa za dxwignie itp.

0

@Kidd
całościowo nie bo kryteria są jasne lub nie jasne:) % wydatków na pensje nie może przekroczyć przychodów skorygowane o straty

to że gra na Montjuic nas obciążą to jasne, ale Laporta ma teraz jasny plan do wykonania i nie wyobrażam sobie aby tego nie ogarnąć w to lato, to jest po prostu mus

tak samo jak są dobre oferty dla niektórych piłkarzy to musimy ich w końcu sprzedawać vide Raphinha aby nie powtórzył się sytuacja jak z Rakitić kiedyś

0

LAPORTA - jak dla mnie to najważniejsze lato jego kadencji, nie wyobrazam sobie aby dalej nie uporządkował tych spraw
1) nowy kontrakt koszulki - Puma
2) kasa za dzwignie
3) kwestia parnera/sponsora z Dubaju - cały czas coś się pisze ale konkretów brak
4) definitywne pozbycie się pilkarzy bez wypozyczania- Dest, Lenglet, Garcia, Fati
5) nowy trener
6) wrócenie do zasady 1:1

mam nadzieję że wreszcie grubcio weźmie siędo roboty i uporządkuje te kwestie, bo dosyć już czytania że mówi się, ze jest blisko, że mamy w planach, w końcu za słowami muszą pójść konkretne działania a wtedy zdecydowanie lepiej będzie się i zarządzało zespołem i transferami

dla mnie to kluczowe okienko dla jego kadencji, bo już powinno być widać konkretne efekty

0

@Rewolucja123
Laporta ma wiele do zrobienia teraz:
1) kwestia tego kontraktu z Puma
2) kwestia tej kasy za dzwignie
3) kwestia tego nowego partnera/sponsora z Dubaju
4) definitywna sprzedaż Dest, Lenglet, Garcia, Fati

to jak to wygląda nie wiem ale odesli ostatnio od nas - Busi, Pique, Alba i to oni podobno byli problemem w FPP a nadal jakiś problem jest, wiec coś tu chyba nie gra ze strony la ligi, bo co by nie mowic zrobilismy na prawde dużo aby to naprawic

0

@RoberDzik
Oj chyba grubi poleciałeś. Do zasady 1:1 nie brakuje az tak dużo i podobno potrzebna 1 duza sprzedaż albo w końcu ten temat z dźwignią załatwić do końca właściwie.
Poza tym FFP i limity nijak maja się do płynności klubu. To inne rzeczy.

0

załóżmy że Xavi wygrywa mecz z Realem i ostatecznie przegrywa mistrzostwo o np. 3 pkt

w LM pokonujemy PSG, BVB po ladnej grze i w finale przegrywamy po niezłej grze z City 2-1

zarządowi udaje się wywalczyć zasade 1:1, Raphinha sprzedany do Arabow za 100 mln

przychodzi Nico Williams i Zubimendi, Cancelo udaje się wykupić

chcialibyście wtedy takich transferów i zeby Xavi został?

0

Joao Felix

i jak go tu oceniać- asysta przepiękna wręcz jak w stylu Messiego, na prawdę można na to patrzeć kilka razy
a potem taki kiks gdzie piłkarz tej klasy musi trafić taką pilkę do bramki

on chyba czasamk zbyt nonszalancko podchodzi do rzeczy bo takto byłby to zdecydowanie lepszy piłkarz

0

Nieuznany gol Raphinha

ja nie wiem jak można bylo nie uznać tego gola i zgadzam się tu z Lahoz -żenada
był na spalonym ale poza akcją, a momencie jak pilka do niego trafiła z 2o sekund później już dawno nie byl na spalonym

0

@Czajka90
nie ma się co dziwić pomógł, ale zespół z nim mimo wszystko nie osiągnął poziomu który może osiągnąć

po prostu całościowo ocena -4, 3+ jako trenera, ale w porównaniu z tym co sie działo na początku sezonu to i tak nieba a ziemi i za wyprowadzenie z tego bagna wielkie dzieki mu się należą i tyle

1

@Kidd
mercedes ładny, citroen dla mnie brzydki starsznie ale oki

wspołcześnie też mogą być samochody ładne i fajne

0

@abram3k
zdecydowanie tak Nico i DPŚ

trzeba by poświecić Raphinha i pewnie Kounde aby to wyszło ale wg mnie warto i trzeba

do tego wykupic Cancelo i jest oki

1

@draxidox
chciałeś powiedzieć bogatszy:)

0

@Zoker
też mnie dziwi info o zablokowanych kontach?
przecież on nie ukradł żadnych pieniedzy a nie nie siedzi za szemrane interesy
to czemu niby mieliby mu zablokować kase? to się kupy nie trzyma

0

@Bykunn
to zależy co dla Ciebi znaczą śmieszne ja płące grube siano za to

jesli dla Ciebie dostępnoś cznaczy się - czekanie rok, po tym jak konieczne od razu to gratuluje

0

ROZRZUTNOŚĆ CZY OSZCZĘDZANIE

tak patrząc na tą sytuacje z Dani Alves, jak to jest zarobił tyle milionów a nie miał 1 mln EUR na kaucje i musiał mu Depay pożyczać? serio przecież on grał na najwyższym poziomie, wiaodmo 10 lat temu nie tyle zarabiali piłkarze ale mimo wzystko i pewnie przez te x lat i tak zarobił z 50 mln EUR, nie mógł z tego odłozyć z 5-10 mln?

a wy jakim typem człowieka jesteście, postaw się zastaw się i 120% pensji idzie na wydatki:) czy jednak oszczędzacie?

0

@Bykunn
ale o łaskę robią że ratują życie za pieniądze pacjentów?
chcesz isc do specjalisty to czekasz - 2,3 miesiace czasem pół roku a czasem półtorej, to jak tu dostepnosc jest?

co ty pierdzielisz xD

0

@Forsyth
to podzielmy te 195 po równo

1

SKŁADKA ZDROWOTNA

to powinna być jedna i stała kwota dla każdego, a nie tak że ktoś płaci 300 PLN a ktoś 1000 a ktoś inny jeszcze 2000 PLN

jak już się płaci za coś do czegoś się nie ma dostępu niech to będzie uczciwe i stała kwota dla każdego a nie w zalezności od dochodu czy od tego czy jesteś przedsiębiorcom tzw czy nie

1

@tristan87
zeanda patrzysz to co gra ter stegen, de jong, cancelo- widzisz spadek i oagrnia cię śmiech na takie wyceny z dupy

1

SKOKI - Planica

Ryoyu wygrywa kwalifikacje do jutrzejszego konkursu:) oby tak samo jutro

Żyła drugi, Huber trzeci, zaraz potem Zajc i sensacyjnie Marusiak na 5 miejscu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?