lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker
nie mógł wrócić kilka razy wybrał inna drogę, a niby tak kochał klub
1
@Rust_Cohle
czy brakujące ogniwo to nie wiem ale na pewno lepszy piłakrzy niż Gabriel Jesus i to jest piłakrz z nawjyższej półki jesli chodzi o 9
na pewno dużo wzmocnienie Arsenal i fajnie jakby tam trafił
0
@ObiwanKenobi
tak
0
@Pedri16Future
żona masakra, takie teksty przy dziecku i przekleństwa, patologia straszna, strasznie żal zrobiło mi się tego kolesia po tym filmie
0
@Szmulek
bo on myśli że Messi to wszystko xD
ogólnie patrząc na składy to wg mnie nie mamy gorszego składu niż PSG i to jest fakt, powiedziałbym że nawet lepszy, pytanie tylko jak zagrają, jesli tak jak ostatnei mecze z Napoli czy Atletico to powinnismy awansować jesli nie to będą ciężary
3
@P33ck
Marco Van Basten:)
0
@FcPortoFan1999
ciekawa statytyka:)
0
@JarekS
jesteś żałośnie śmieszny pesudoznawco
argumenty masz: nie masz pojęcia
spoko też mogę napisać nie masz pojęcia
nara
0
@JarekS
jak zwykle zaczynają się z Twojej strony osobiste chamskei uwagi jak ktoś ma inne zdanie
szkoda mi czasu na dyskusję z takim tryglodytą jak ty, żegnam Panie pseudo ekspercie od siedmiu boleści
1
@fart
oki, właśnie nie widziłem ostatnio go ale aż tak nie czaję o co chodzi,
szkoda bo grają na prawde nieźle w tym sezonie
0
@fart @Mistrzu888
a czemu w składzie bez Karla? jakaś dłuższa kontuzja?
czemu mieliby przehandlować KAT
interesuje się NBA ale pewnie nie tak intensywnie jak wy o co chodzi?
Gobert w ogóle u nich robi mega robotę też
dla mnie to druga ulubiona ekipa po Celtics i super byłoby ich wreszcie widzieć w finale
0
@JarekS
no nie, jakbyś dał kogoś innego na PO to nie byłoby tego samego efektu bo Kounde radzi sobie tam dobrze po prostu, nie wiadomo czy mu ta pozycja pasuje ale wyglada dobrze:)
co do rozwalnia kasy to bez tych piłkarzy na pewno nie bylibyśmy w tym miejscu co jesteśmy i to jest fakt, może trochę pochopne były zakupy Ferran i Raphinha skoro niby Xavi szukał szybkich skrzydłowych ale skoro ich zaakceptował to chyba tez pośrednio w tym uczestniczył
co więcej powiem że linia obrony Kounde- Araujo-Cubarsi- Cancelo mogłaby być w przyszłym sezonie jesli by dało radę ją utrzymać
tu na szczęscie można zrobić korektę i sprzedać np Raphinha za gruby hajs i kupic np. Nico Williams
ale to już po przyjściu nowego trenera
na pewno zabrakło w tym sezonie przygotowania fizycznego odpowiedniego i to trzeba poprawić oraz kupić na prawdę dobrego DPŚ i ta pozycja jest newralgiczna
0
NBA 2024
jak obstawiacie jest w tym roku szansa na finał dla Timberwolves?:)
na prawdę fajnie grają i super byłoby ich widziec w finale po raz pierwszy w historii, choć będzie o to ciężko bo nie byli w finale nawet z KG, ale bardzo na to liczę
Celtics- Timberwolves to wymarzony finał na ten rok:)
0
@Michael24
byłoby miło jak Barcelona tak wygrała:) na pożegnanie mile Xaviego:)
1
FC Barcelona
wyglądamy od kilku meczy dobrze, wreszcie jakiś większy ruch do piłki, wreszcie tego co brakowało czyli lepsza obrona
teraz czekam na pwrót de jong, ferran
czy można marzyć o czymś więcej w LM, owszem, nie wiadomo jak bedzie ale ja marzę bo nie jest to coś nierealnego
Visca el Barca:)
0
Atletico -BVB
ja bym w tej parze nie stawiał Ateltico za faworyta, bo oni w tym sezonie są mocno średni i nie chodzi tylko o wczorajszy mecz ale o obraz w lidze
6
ostatnio Lewy coś mówił że zaczęli ostrze trenować i kurde widać efekty, to nie jest tak ze to są słabi pilkarze bo kadrę mamy mocną ale trzeba dobrego trenra i dobrego treningu
owszem potrzebne 2 wzmocnienia - DPŚ klasowy i Nico Williams, ale mam nadzieje ze ten sezon dogramy grajac wreszcie dobrze:)
ile my mamy młodych zdolnych- Fort, Cubarsi, Fermin, Yamal :) i wróci Gavi jeszcze na nastepny sezon:)
0
@Explode
Po pierwsze jeśli zamoetyzywalismy go przez 2 lata np. 5 lat kontraktu to spadło ca. 24 mln jeśli kupiliśmy go za 60 to w księgach jest wart teraz 36 sprzedaz za 80daje ci 44mln zysku plus luka w pensji ile 18 brutto to juzmasz 62w FFP kupując Nico za 50 ikontrakt np na 5 lat spada ci 10mln zakupu i np. 18 mln brutto kontraku czyli masz 62 -28 czyli masz jeszcze 34 w FFP na Alex Garcia. To tak w skrócie o ile mazz zasadę 1:1. Liczby przykladowe
0
@Explode
Koles ake ha doskonale to rozumiem pewnie lepiej niż ty.
0
@Explode
A wiesz ile brakuje do 1:1 zasady? No właśnie do tego sa pewne odejścia Alonso s Roberto i sprzedaż dest i lenglet.
0
@Explode
Nie koniecznie mamy przy sprzedaży wrócić do zasady 1:1
0
Za 80 mln mimo że go lubię to sprzedałbym Raphinha. Wolałbym sprzedać Ferran ale za niego nikt tyle nie da. 35 za Ferran to pewnie byłby max.
A zyskując 80 mln za Raphinha mozemy wzmocnić zespół tam gdzie potrzeba.
Czyli kupić Nico Williams i DPS moze Alex Garcia.
0
@BorzyKrzys
jeżeli naturalne to przy jej figurze miała niezłe szczęście
0
@Zoker
ja mam podobnie dla mnie to zagadka
i w tej edycji i ćwiercfianl jak i final mnie nie zdziwią
wierzę i kibicuje jednak w finał LM:) bo cień szansy jest właśnie przez drabinkę
cokolwiek będzie chce widzieć, walkę, krew i pot bez odpuszczania:)
Visca el Barca!!!
0
LE
oby Marseille - Leverkusen finał
ale pewnie Liverpool - Leverkusen
0
@Zoker
bo polowa użytkowników to debile, czemu się dziwisz
mi też marzy się finał, ale oceniam szansę 50/50 - albo się uda albo nie
w drugiej czesci drabinki powiedziałbym że nie ma szans
stąd może ten entuzjazm większości ze jakieś szanse są
1
@VegetaPolska
i tak jest zgadza się:)
0
@Zoker
z Napoli w pierwszym meczu też zagraliśmy dobrze,
chodzi o to że wszystko jest możliwe i nie widzę tu nadmiernego optymizmu tylko kazdy wykazuje raczej realizm
może być ćwierćfinał, może półfinał a może finał
drabinka jest taka że wszystko jest możliwe
0
@tomek8756
aj też:)
3
co do LOSOWANIA
PSG - Barcelona - tutaj nie ma faworyta, wszystko się może zdarzyć, trzeba przede wszystkim żółwia upilnować
Atletico- BVB - tu 50/50
City - Real, tu wg mnie City
Arsenal - Bayern, tu mimo wszystko Bayern
losowanie nie jest złe, patrzac na drabinkę nie zaskoczy mnie zakonczenie udzialu na ćwircfinale, ale równie dobrze może być półfinał jak i final
finał to marzenie po tylu latach i trzymam mocno kciuki
Visca el Barca:)