2

@michal26 Nie tylko tam mieli tę funkcję testowania. Ciekawa jest geneza nazwy kredens i do czego służył pierwotnie ten mebel

3

@DiSBlaDE Minusowanie komentarzy i po zdobyciu określonego limitu minusów ukrywanie komentarza tak jak w przypadku opcji ignoruj - że trzeba kliknąć aby go wyświetlić. Limit należy ustalić w drodze testów - nie za duży nie za mały - taki w sam raz.
Aha i jeszcze aplikacja która wysyłałaby powiadomienia gdy ktoś oznaczy,odpowie itd.

1

@luna666moon Potraktuj to jako odskocznię. Gdybym miał na okrągło oglądać same mecze reprezentacji to też pewnie by mnie znużyły, a tak to przerwy na piłkę klubową sprawiają że jednak czeka się na te mecze reprezentacji.

1

@Jacek770 Dokładnie. Argentyna też to pokazała.

4

@Antimadridista_WR Poczekaj co będzie gdy się dowiedzą, że kandydaci na prezydenta srają w kiblu tak samo jak zwykli śmiertelnicy.

0

@lithotripter Dlatego masz wybór. I tak nie będziesz na niego głosował.

0

@michal26 Generalnie przełyka się wiele rzeczy. Nikt nie ma chyba takiej opcji która pasuje mu w 100 %. Chyba że ktoś jest fanatykiem co ślepo podąża za swoim guru. To co podałem to mój główny zarzut, ale jest tego więcej. Jakoś nie ufam temu człowiekowi, pomimo że zgadzam się z wieloma rzeczami które mówi. Choć może finalnie w drugiej turze i tak oddam na niego głos gdy będę głosował przeciwko trzaskowskiemu. Zobaczymy.

0

@Kinginiesta Wina kalifornijskie im pozostaną. Albo z Mołdawii, Gruzji, Armenii

1

@michal26 W pierwszej turze raczej na nikogo nie zagłosuję. Moze ewentualnie na Stanowskiego. Jedyny kandydat który jest mi najbliższy to Mentzen. Ale głównie sojusz a AfD przekreśla go w moich oczach. No i generalnie ta jego gadka mnie nie przekonuje. Co do drugiej tury to raczej oddam głos przeciwko trzaskowskiemu. Jakie zalety u niego widzę? Myślę,że prezencja i obycie - na takie stanowisko reprezentacyjne zdecydowanie ma odpowiednie cechy charakteru. Poza tym doświadczenie na stanowisku jakie sprawuje pewnie tez się przyda - umiejętność dobrania sobie ludzi, zarządzania nimi - nie znam co prawda realiów pracy w jego urzędzie,ale nawet jesli cos działa nie tak,to jest szansa,że pozwoliło mu to wyciągnąć wnioski.

0

@Mitch_Atleta Dokładnie to mnie boli. Wręcz obrzydza mi to futbol.

0

@NeroTFP1 Wzbudziłoby u mnie większy niesmak niż kolejna wygrana realu vardryt.

0

@jacobFCB Się nie wykłócam tylko czasem już po prostu nużą te ciągłe docinki w stronę tego dzbana. No i w tym przypadku jak dla mnie nic takiego strasznego nie zrobił. Jak odwali większą manianę to może też się przyłączę do rzucania kamieniami

0

@goldmetaxa Zrobią to aby niemieccy ludobójcy nie byli samotni.

0

@MateuszQ Czemu do Londynu?

0

@jacobFCB Piszesz tak jakby ci zdobywcy Złotych Piłek to byli jacyś najświętsi nad świętymi pośród nas nikczemnych śmiertelników. A ten tu opisywany to na razie się o ZP tylko otarł medialnie.

0

@Damiain Ech. No nie każdy jest swięty,a ten o którym mówimy ma wyjątkowo krótki lont. Tyle,że jak w wielu sytuacjach można i trzeba go krytykować, tak tutaj nie widzę takiego powodu. Kibol go zaczepiał i dostal odpowiedź. Jak dla mnie nic przesadnie kontrowersyjnego tez mu nie pokazał. Cantona kiedyś skopał kibola, Boruc pokazał tatuaż - to były przegięcia.

4

@pollack Przeciez to nie jest ustawa. To raz. A dwa - to nie jest obrona tylko wytknięcie manipulacji.

0

@Damiain Na przytoczonym filmiku odpowiada konkretnym kibicom i do tej sytuacji się odnoszę.

0

@betonito Ciekawe kim Ty jesteś dla Marciniaka,skoro on jest dla Ciebie zerem.

0

@jacobFCB No i co w tym żałosnego? Że sprowokowany odpowiedział? Ciekawe co sam bys zrobił w takiej sytuacji?

3

@Damiain Tu chyba nie chodzi o pomoc,tylko o zabezpieczenie granicy aby mieli trudniej wejść. Nawet same zabezpieczenie przed presja migracyjną to juz wiele. Tyle,że wymienieni europosłowie wbrew atakom byli ZA.

0

@jacobFCB Piszesz o tym kibolu który go zaczepia?

0

Ale z tym karnym to dajcie spokój. Kto to widział. Nie przypominam sobie podobnie kuriozalnej sytuacji.

5

@Safrani Przecież głosowali za tą konkretną poprawką,która dotyczy bezpośrednio Tarczy Wschód.

0

Czemu La Rambla nadal nie działa na telefonie?

0

@Mitch_Atleta Godzę się z tym - ale mogę wyrazić swoje rozgoryczenie wiec to robię. A Ty chłopcze pogódź się z tym, że nie możesz mi tego zabronić.

1

@Safrani Tak - wiem, że nie ma takiej podstawy. Opisuję tylko swoje odczucia wobec tej sytuacji. To jest żałosne, że jedyne co może zrobić urząd to wyrazić ubolewanie. Gdyby obywatel tak się zachował wobec urzędu po swoim niezamierzonym błędzie to wiadomo jak by się to skończyło.

3

@gumaz "- Mogę tylko ubolewać w imieniu mojego poprzednika i urzędników, którzy wydawali tego typu decyzje – dodaje prezydent Paweł Maj." - nie kurna - twoim psim obowiązkiem jest wynagrodzić co do ostatniego grosza szkody wywołane przez błędne decyzje urzędników.

0

@turhiay Aj tam - już nie chodzi mi o -jakieś przepychania. Nie chcę tu brnąć w jakieś teorie spiskowe. Ech - i to jeszcze w karnych szmaciarze przeszli.

2

Walić futbol. Dlaczego taki rakowy klub przechodzi dalej. Nosz kurna dlaczego? Oby Aston Villa wybiła im futbol z głowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?