mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Karol145 I zawsze jak bankrutował to kredyty dostawał z ruskich banków albo sprzedawał nieruchomości ruskim funduszom i to za ceny jakich nikt by nie zapłacił.
0
@Kris_OK kto po kilku latach varu ma mieć pojęcie jak to działa, niektórzy nadal myślą, że oni tam siedzą i youtuba oglądają, a na mecz przełączają się jak jest coś na styku
0
@NeroTFP1 trenerzy w Hiszpanii nie są managerami zespołów jak w Anglii, nie mają połowy ich władzy
1
@Seledynowy najpierw taki młody musi chcieć podpisać zawodowy kontrakt czyli po ukończeniu 18 lat, przez hiszpańskie przepisy do 18 roku życia tacy zawodnicy są łatwym celem dla innych
0
@draxidox tylko, że z ich rozmów rzadko coś wychodzi, każdy ma swoje zdanie, nawet wtedy gdy wydaje im się, że się dogadali
0
@ranger3120 za to to nawet opłacałoby się zapłacić te 500 tys.
1
@Lisek w Astanie -14, ale stadion zamykany, więc warunki ok
0
@takisobiektos Klimovicova gra dla Polski właśnie przez ilość czeskich tenisistek, które prezentują jakiś przyzwoity poziom. Ona u siebie nie łapała się do programów stypendialnych i centralnego finansowania, bo jest masa lepszych od niej. U nas pewnie za rok, dwa będzie "drugą rakietą" w kraju.
0
@robsesh Co ma do spalonego to co się dzieje przed podaniem? Liczy się moment podania, przed zagraniem to Yamal mógł być na księżycu.
0
@kuz przy tej właściwej klatce spalony był bardziej wyraźny
0
@Vurt Z Atletico i z Alaves.
0
@PatrychoO wydźwięk jest taki jaki chcesz widzieć, pewne treści chyba za mocno weszły do świadomości
7
@PatrychoO tego drugiego materiału to po prostu nie zrozumiałeś albo obejrzałeś mały fragment, tam chodziło o brak prądu i ogrzewania w Kijowie po kolejnych atakach,
16
@Fog_W_1899 skoro NATO to teoria to tym bardziej powinniśmy mieć Amerykanów w d... i pogłębiać integrację z Europą. Zresztą NATO dla USA zawsze miało znaczenie tylko wtedy kiedy trzeba było działać w ich interesie.
0
@jacobFCB pisałeś to samo kilkanaście minut temu
0
@Kapitan hawk o 14:42 jeszcze nie wygrali
1
@Popitek12 przecież nie stać cię na wyjazd na mecz Al Nassr, to gdzie do Afryki
1
@Kessie no jednak nie
1
@kanver_ najpierw to chyba producenci czekolady muszą zejść z ceny
2
@Laminedependencia Żeby Deco z nim przedłużył kontrakt to jeszcze młody musiałby tego chcieć, a jak widać tej woli nie było.
0
@Aragorn33 bo oni "żywią i bronią"
3
@OskP od kilkunastu lat jak przychodzi mecz, że możemy wyjść na plus to dostajemy w czapę
0
@RosjaninBut MSZ przedmieść? Może lepiej śródmieścia.
0
@Eklerek bez przesady, wtedy internety już działały całkiem sprawnie
0
@MichalZZZ Gdzie to można obejrzeć?
2
@FCBparasiempre Co nie zmienia faktu, że obaj mają jedno nazwisko, więc powinno być wymawiana tak czy inaczej ale jednakowo.
1
@FCBparasiempre Dariusz Szpakowski.
0
@marcin62 w Szwajcarii są pozwolenia na broń i to tylko dla osób, które przeszły przeszkolenie wojskowe. Chodzenie z bronią też nie jest dozwolone bez uzasadnionej przyczyny, jak np. droga na ćwiczenia wojskowe.
0
@Fc112 Ta czwórka to jak się znalazła w Realu jak nie za miliony euro?
1
@FCBparasiempre Bracia Frank de Bur i Ronald de Ber, jak mawiał klasyk...