mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bzyczekk i ani wtedy ani teraz karnego nie widział, wtedy to var dał d...
1
@Michall99 Pecha? Przecież to jest pokaz nieudolności w obronie i ataku.
0
@JohnKennedy są tysiące takich drużyn
2
@AssisMoreira znaki drogowe też takie nie polskie
1
@comtedurgell różni się i to bardzo, ma korzyść bloku
0
@Kitek1640 właśnie dałeś mu powód do kolejnych pięciu
0
@SelloutCrowd tak, tak, to spisek korporacji
1
@PIWOSZ89 znam wersję że chciał być piękny jak kwiat, reszta się zgadza
3
@Eklerek w poprzedniej kolejce strzelił 2 gole, odsunięcie go w tym momencie od składu byłoby co najmniej głupie,
PS
Właśnie dołożył asystę:)
0
@mateusz33 tam to dopiero by cenę przywalili :)
1
@SelloutCrowd w cenie za pakiet do lm dołożyli ligę angielską, bez zwiększenia ceny, czego chcesz więcej?
0
@escarabajo ja tam widziałbym ich na prawej stronie :)
0
@JohnKennedy bronią gorzej niż Lech wczoraj...
2
@FcPortoFan1999 cały plan Marshalla się o to opierał, miał doprowadzić do szybkiej odbudowy zachodniej Europy jako przeciwwagi dla ZSRRi każdy to wie,co nie zmienia faktu, że bez tego Niemcy (zresztą Francja i trochę mniej Anglia) byłby w czarnej d...,
Przede wszystkim ten plan miał też ratować rozchulany amerykański przemysł, który potrzebował rynków zbytu. Jakby na to nie patrzeć, efekt był taki, że niemiecka gospodarka stanęła bardzo szybko na nogi, a gdyby nie to to taki twór jak UE by pewnie nie powstał.
0
@FcPortoFan1999 a jak miałyby się podnieść jak po wojnie 80% ich przemysłu było w gruzach, brakowało ludzi do pracy, i mieli do płacenia reparacje dla połowy Europy?
1
@LeszekFCB oni zbudowali swoje państwo na pieniądzach z USA, po wojnie niewiele tam zostało i gdyby nie plan Marshalla to Niemcy nigdy by się nie podniosły
0
@Uukasz_93 jakby tak zgłębić temat to się okazuje, że w Polsce są montowane głównie duńskie, brytyjskie, holenderskie i chińskie turbiny...
0
@RichardWinters to ma większy rozmach niż jakakolwiek impreza piłkarska
0
@FCB24 typ zatrzymał strzał w światło bramki ręką...
1
@fart Vinagre im dalej od naszej bramki tym bezpieczniej:)
0
@Seledynowy przy takich dziurach w ustawieniu to nie był taki wielki wyczyn
0
To podanie nie miało prawa przejść...
1
@fart Wszołek będzie na wahadle i trzech ŚO.
0
@insp1re to by jeszcze trzeba było zrównać start wszystkich lig w Europie
0
@Hshdhrhdh te ustawienie raczej nie będzie tak wyglądało...
0
@Andi18 sprawa tego meczu jest już chyba zamknięta, więc tamci kary nie dostaną
0
@pluszek Tak, tak niemieckich. Jakbyś się choć trochę zainteresował tematem to byś wiedział, że większość naszych wiatraków jest produkowana przez firmy brytyjskie, holenderskie, duńskie czy nawet hiszpańskie.
Tylko jest problem, to się się wpisuje w narrację, bo jak połączyć Tuska z tyloma krajami skoro on je "niemiec"...
0
@ini_barca Jak daje Ci radość sukces twojego klubu osiągnięty w wyniku oszustwa (i braku kary) to luz, twoje prawo. Wielu jednak chyba woli mieć świadomość czy chociaż nadzieję, że sędzia czy piłkarz rywala się pomylił na ich korzyść bo jest po prostu słaby, a nie skorumpowany.
Załóżmy, że sprawa Negreiry okazałaby się prawdą i zostało by to w 100% potwierdzone. Cieszyłyby Cię nadal te zwycięstwa Barcelony? Bo ja chyba czułbym co najmniej niesmak...
0
@ini_barca tutaj bardziej chodzi o uniknięcie kary za korupcję przy zastosowaniu sztuczki formalnej na jaką wtedy pozwalały ułomne przepisy.
Niech ten Lech teraz ma dopisek SA, niech gra na licencji kogo chce, ale skoro nie został przez to ukarany za grzechy "starego Lecha", to może niech będą konsekwentni i nie przypisują sobie pucharów i mistrzostw tamtego klubu.
Skoro od 2006 są "nowym, czystym tworem", to niech od tego roku liczy się historia obecnego klubu.
0
@ini_barca Gdzie ty widzisz kompleksy? Takie są fakty.
Poza tym kompletnie nie wiem dlaczego miałbym mieć kompleksy w tym kontekście...