0

@Kgorecki2500 prosto ze Szkocji :)

0

@Stinger_ wbrew pozorom składnia zadania i intepunkcja ma znaczenie

0

@Stinger_ Mecz z Włochami, o finał.
Tak jak napisałeś wskazywałoby, że Włosi już czekają w finale.

0

@Sysia11 Kopa to Polak, skoro tamci to Afrykanie.

1

@BorzyKrzys tego nie pisał Trump, on nie jest w stanie sklecić trzech poprawnych zdań

0

@FcPortoFan1999 coś długa ta dogrywa

0

@takisobiektos my uznajemy Palestynę od 1988 roku, więc już nic nie musimy w tym aspekcie zmieniać

0

@tomek8756 każdy ma swój styl

2

@Uukasz_93 to nie jest żadna kontrowersja, to zwykłe złodziejstwo

1

@Uukasz_93 on zawsze sędziuje pod raków, nieważne z kim grają

1

@LeszekFCB to jest przede wszystkim faul arsenica, typ popycha rywala będącego w wyskoku

3

Przybył każdy kontakt odgwizduje dla rakowa... Parodia.

1

@JanZagloba w pełni zasłużone prowadzenie

0

@FcPortoFan1999 ??? Kogo???

4

@Kwiatek1899 Laboga ma mokro w gaciach na sam widok Masta...

0

@F3DO to już któryś raz w ostatnim czasie

0

@Karzel a ten rudy to kto?

2

@Arcybiskup a kto jest jednym z głównych twórców zapisów zielonego ładu i chwalił się "że to w zasadzie nasz plan na rozwój rolnictwa"?

0

@Rifek przecież on tego nie napisał

0

@barcanawieki pewnie jak w większości ludzi w naszym kraju

1

@RinooniR tylko na co stać Turcję a na co Estonię...

0

@Konradowskyy jest też taka opcja, ale myślę, że przy zarzutach tego typu Nawrocki strzeliłby sobie i PiSowi w kolano

1

@Konradowskyy teraz Ziobro nie "naprostuje" prokuratury więc wszystko możliwe

6

@clyde gazem pieprzowym we wkurzonego amstafa... Równie dobrze mógł sobie zacząć grób kopać.

1

@Eklerek ...i do tego te sprawdziany się później same sprawdzają i oceniają.
Zapomniałeś dodać...

0

@FcPortoFan1999 Jak przez okno.

0

@tbas Cofnął zespół albo nas zepchnęli...

0

@Hosh Każdy Auchan w jakim byłem to bród, bałagan i chaos. Carrefoury pod tym względem to dwie półki wyżej. Jedynie cenowo Auchan wychodzi lepiej, ale obecnie już niewiele (duża różnica była z 10-15 lat temu).

0

@BezglutenowyPedri Wiesz, że lepiej nic nie pisać niż takie farmazony?

0

@BorzyKrzys TheOfficePL byłoby dobre gdyba trwało jeden, dwa odcinki. Tam cały czas, w każdym odcinku jest klepany ten sam schemat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?