mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 prosto ze Szkocji :)
0
@Stinger_ wbrew pozorom składnia zadania i intepunkcja ma znaczenie
0
@Stinger_ Mecz z Włochami, o finał.
Tak jak napisałeś wskazywałoby, że Włosi już czekają w finale.
0
@Sysia11 Kopa to Polak, skoro tamci to Afrykanie.
1
@BorzyKrzys tego nie pisał Trump, on nie jest w stanie sklecić trzech poprawnych zdań
0
@FcPortoFan1999 coś długa ta dogrywa
0
@takisobiektos my uznajemy Palestynę od 1988 roku, więc już nic nie musimy w tym aspekcie zmieniać
0
@tomek8756 każdy ma swój styl
2
@Uukasz_93 to nie jest żadna kontrowersja, to zwykłe złodziejstwo
1
@Uukasz_93 on zawsze sędziuje pod raków, nieważne z kim grają
1
@LeszekFCB to jest przede wszystkim faul arsenica, typ popycha rywala będącego w wyskoku
3
Przybył każdy kontakt odgwizduje dla rakowa... Parodia.
1
@JanZagloba w pełni zasłużone prowadzenie
0
@FcPortoFan1999 ??? Kogo???
4
@Kwiatek1899 Laboga ma mokro w gaciach na sam widok Masta...
0
@F3DO to już któryś raz w ostatnim czasie
0
@Karzel a ten rudy to kto?
2
@Arcybiskup a kto jest jednym z głównych twórców zapisów zielonego ładu i chwalił się "że to w zasadzie nasz plan na rozwój rolnictwa"?
0
@Rifek przecież on tego nie napisał
0
@barcanawieki pewnie jak w większości ludzi w naszym kraju
1
@RinooniR tylko na co stać Turcję a na co Estonię...
0
@Konradowskyy jest też taka opcja, ale myślę, że przy zarzutach tego typu Nawrocki strzeliłby sobie i PiSowi w kolano
1
@Konradowskyy teraz Ziobro nie "naprostuje" prokuratury więc wszystko możliwe
6
@clyde gazem pieprzowym we wkurzonego amstafa... Równie dobrze mógł sobie zacząć grób kopać.
1
@Eklerek ...i do tego te sprawdziany się później same sprawdzają i oceniają.
Zapomniałeś dodać...
0
@FcPortoFan1999 Jak przez okno.
0
@tbas Cofnął zespół albo nas zepchnęli...
0
@Hosh Każdy Auchan w jakim byłem to bród, bałagan i chaos. Carrefoury pod tym względem to dwie półki wyżej. Jedynie cenowo Auchan wychodzi lepiej, ale obecnie już niewiele (duża różnica była z 10-15 lat temu).
0
@BezglutenowyPedri Wiesz, że lepiej nic nie pisać niż takie farmazony?
0
@BorzyKrzys TheOfficePL byłoby dobre gdyba trwało jeden, dwa odcinki. Tam cały czas, w każdym odcinku jest klepany ten sam schemat.