0

@A4ron chyba nie zdążył go pościć przed linią

0

@VegetaPolska dostać w połowie seta serię 1-8 to trzeba jednak umieć

0

@esem91 były poseł, typ ok od 10 lat przepada w wyborach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@takisobiektos oni po prostu nie chcą trafić do Polski, dla wielu ludzi nasz kraj to nadal "zacofany wschód" i dopiero jak przyjadą to są zdziwieni, że pod wieloma względami już wyprzedziliśmy inne kraje Europy

0

@Mezocyklon87 Taki klub nie istnieje :-)

0

@kanver_ do pierwszej kontuzji bo na ławce to jakości nie mają żadnej

0

@clyde gdzie tu jest mowa o ubieganiu się o opiekę przez takie osoby jak sugerował partymaker? Poza tym "obawy" rzecznika to nie wykładnia, jedynie jego zdanie.

1

@partymaker nie o taką opiekę jak myślisz chodzi, chcieli zmienić np. to, że rodzic jadący z klasą na wycieczkę nie musi biegać po sądach po zaświadczenia,
w obecnej ustawie są taki niedociągnięcia, że np. niektórzy dyrektorzy szkół (czytali zapisy literalnie) wymagali zaświadczeń od rodziców żeby mogli wejść na teren szkoły żeby odebrać dziecko

0

@esem91 Sztucznie zwiększają węgla, czyli w domyśle kopalnie więcej na nim zarabiają, a i tak żadna nie jest rentowna...

0

@szymonekk Jak go eksterminujesz to nie będzie miał okazji się wykazać.

2

@clyde Wniosek? Nie powinno się organizować imprez w Poznaniu.

6

@BulaKG córka o imieniu Tomek chyba najmniej...

0

Pluta miażdży Doncica...

0

@fart czerwona kartka nie była bez wpływu

0

@GeneralXavi biorąc pod uwagę transfery oraz to, że coraz więcej drużyn (te lepsze na pewno) znajdzie sposób na naszą obronę stojącą na linii środkowej (a nie jest to takie trudne) to mam niemal 100% pewności, że będzie gorzej, nie w każdym, meczu strzelimy 3czy 5 goli, a tracić będziemy dużo

1

@PatrykBarca Z trzeciej strony, na czym klub ma zarabiać jak nie na sprzedaży wychowanków...

3

@mordini123 ani Cypr, ani my nie mamy szans na te 2 miejsca

0

@draxidox On nie ma pojęcia po co zbiera się Rada Gabinetowa, typ cały czas żyje w trybie kampanii wyborczej...

1

@JohnKennedy on pisał o farcie a nie winie

1

@Luciano99 słowo zna, ale jego znaczenia i zastosowania już nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeszekFCB to musiał być kawał domku jak dało się siedzieć 10m od TV

0

@Pomimo27 to co on robił przez ostatni miesiąc? Burgery wpierdzielał czy trenował?

1

@1LY0 jaki top? Typ właśnie pokazał, że nie ma pojęciach o realiach obecnej koszykówki. Zbłaźnił się i nic więcej.

0

@Batys o co chodzi wszyscy wiemy, nie pisałem że dzięki temu ludzie przestaną pić

0

@Batys chociaż wpływy do budżetu byłby większe skoro by bulili taką cenę

0

@partymaker Moriba zagrał w lidze z 500 minut. Ciężko nazwać to wymieraniem.

0

@Hajny może założył strzał w środek...?

1

@tbas głupie jest to naiwne myślenie, że po roku rywale się na to nie przygotują; w klasykach z Mbape i jego szybkością może być nieciekawe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?