2

@July_6_BcN Żukowska wykrakała z tą cywilizacją

0

@Tarins tatko też dorabiał w Niemczech na nielegalnych walkach

5

@FcPortoFan1999 wtedy mieli jeszcze herb a nie logo

0

@RanDiFCB żaden wyścig f1 nie trwa "parę godzin"

6

@Kamiloza91 Przecież wczoraj praktycznie graliśmy 3 w środku, bo Zalewski i Cash grali jak wahadłowi.

0

@ProMILs zaskoczę cię jeszcze bardziej, najważniejsze sprawy załatwia się poza protokołem, w cztery oczy, bez tłumacza

1

@Hshdhrhdh chyba nie, więcej niż jednego samobója nie strzeli

1

Komentarz usunięty

0

@wojopancer kiedyś sam fajnie to opisał, że "gra w kadrze w zastępstwie piłkarza, który nie istnieje"...

0

@Aragorn33 te badania mi umknęły, ale badania kwalifikacyjne to nie certyfikacja. Chociaż w tym przypadku dobrze, że je zrobiono bo może w końcu będą wiedzieli co kupują.

1

@Aragorn33 tutaj mówimy o systemach, które de facto nie istnieją w momencie zakupu, nikt ich nie używa, więc co możemy wiedzieć o ich zdolnościach.
Jaki sprzęt z zagranicy kupiliśmy jako pierwsi? Przecież kupujemy to co jest w użyciu wielu innych armii od lat.
Certyfikację przeprowadza się w warunkach niemal laboratoryjnych, bez uwzględniania warunków terenowych czy zakłóceń. To g.. warty papierek.

0

@Aragorn33 nie twierdzę, że będzie zawodny, problem jest taki, że nasze wojsko po raz kolejny kupuje sprzęt bez przeprowadzenia kompleksowych testów, opierając się tylko na danych producenta.
Nie pisałem, że chodzi o pierwszą generację Grota, tylko o tą, która była na wyposażeniu armii (pierwsze generacji broni nigdy nie trafiają do wojska) . To m.in. dzięki temu, że to wyszło to Łucznik wziął się do roboty i poprawił usterki, bo na informacje z Agencji Uzbrojenia nie reagowali prawie wcale lub zajmowali pojedynczymi egzemplarzami.

0

@Aragorn33 akurat firmę APS znam bardzo dobrze i wiem ile czasu ich serwis spędza do dzisiaj w "chronionych" bazach...
Co do grotów to ta generacja, o której pisali była bardzo zawodna (do tej pory jest w naszej armii), poprawili wady dopiero w wersji wysłanej na Ukrainę.

1

@Rifek to co plecie Collins trzeba brać na spokojnie (ona twierdziła, że Iga udawała kontuzję w trakcie meczu), jej za bardzo nie trawią nawet inne Amerykanki

1

@Magneta nie prościej mieć CV w doc i w razie konieczności, po aktualizacji zrobić wydruk do pdf?

0

@Aragorn33 system antydronowy firmy APS z Gdyni też miał być super, niezawodny itd. Jak wojsko go kupiło to okazało się, że nie wykrywa dronów lecących szybko czy na niskich wysokościach i da się go oszukać dronem z marketu.

8

@Eklerek prosty sposób na robienie kasy na otumanionych dzieciakach - tworzysz produkt, opłacasz kilku tik-tokerów i youtuberów żeby zachwalali jakie to super, wywalasz cenę w kosmos tworząc wrażenie ekskluzywności bubla, który stworzyłeś

1

@FCBparasiempre inny, czyli mniejszy, czyli mniej widzów, czyli mniej biletów, mniej zarobionej kasy. Pierwszy raz oglądasz turniej tenisa?

0

@FCBparasiempre kort główny jest tylko jeden, jak na każdym turnieju

0

@D10SLEO gdyby nie za zablokowali trasy to nikt by o tym nie pisał

0

@D10SLEO wyskoku w ataku też zero

0

@bartekvisca niech on gada co chce, byle przestał krzyczeć

0

@Colon Te "always classy" to bardzo duże nadużycie...

2

@NeroTFP1 bardzo niechlujnie ktoś to przerobił...

0

@Jurny Temat był, ale czy po rewolucjach Czarnka jest to już nie mam pewności.

0

@Walpiano reszcie ligi to odjechał Lech wcześniej, tylko Pioteł nie wiedział jak daleko, przynajmniej tak twierdził

0

@JohnKennedy pogra rok i wyjedzie

0

@CLS63AMG W momencie oddania tej salwy wojna już trwała od kliku minut w Wieluniu i Szymankowie.

0

@Safrani Tak naprawdę wojna zaczęła się w Szymankowie, gdzie o 4.30 zaatakowano naszych kolejarzy i celników.

2

@PatrychoO gdyby był biały to by nie umiał skakać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?