0

@adamek20151 to chyba jest lekko niezgodne z przepisami, trener wpisany do protokołu musi być w strefie przy ławce

0

@Majczel97 cały czas jest...

0

@Criss18Barca dobrze że nie ma o tym artykułu na stronie:)

4

@BulaKG a co miał zrobić bramkarz? Widzieć przez niego? Co za durny argument.

0

@adamek20151 chciał na łyso ale kasy zabrakło na ścięcie reszty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@RosjaninBut Chłop nie dowodził nigdy niczym większym niż pułk, a dzięki dobrym układom z Błaszczakiem został Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych a później Szefem Sztabu Generalnego. Akurat "nawijać makron na uszy" to on umie, tak się piął po szczeblach kariery.

1

@Lanosss teraz to się rolnik może wkurzyć, stała terenie leśnym, teraz leży mu na polu

5

@cchesterr43 Musisz sobie zdać sprawę, że pole dane to w zasadzie już dyscyplina sportowa, a nie tylko rozrywka w spelunach dla śliniących się kolesi.

1

@Safrani Kiedy? Ostatnio to on nie chciał przedłużyć kontraktu, bo zamarzyła mu się kariera za granicą. Tylko ofert nie było i wyszedł z tego rok urlopu.

0

@Derean przez jakie struktury ich piłkarze nie są w stanie trafić z kilku metrów do praktycznie pustej bramki? To są po prostu średniej klasy piłkarze.

0

@Bolton ten akurat nie był talibem

1

@Kinginiesta był szybciej ale jakoś pikę zagrał legionista

0

@RosjaninBut @RichardWinters może Cię zainteresować ten wpis w kontekście relacji czołgi- drony

1

@FCB24 on właśnie stwierdził że specjalnie dla Bartka zrobili wysuwane podium bo jest niższy od Kurtza, no debil...

2

Mamy to!!!!! .

3

@Kinginiesta zdziwieni, że te drony zostały zauważone, kiedyś doleciałyby do Bydgoszczy

3

@vangoor nie ma to jak ebnąć cytatem sprzed 15 lat, gdy cały świat robił z ruskimi biznesy

1

@Destroyer_of_Worlds po prostu z wiekiem inaczej odbierasz te same rzeczy

0

@buglikos bo xG jest jak xD

2

@Jurny jak ty widzisz u niego rude włosy to ja nie mam pojęcia, pisowska retoryka - zrobić rudego z blondyna

0

@zadafcb jeszcze zobaczymy co Moris każe odwalić z torem

1

@michal26 on cały czas widzi kogoś schodzącego do kredy, gdy wszyscy idą środkiem i po zewnętrznej, typ kompletnie nie ogarnia co się dzieje

1

@tbas W Trójmieście policja bardzo dobrze wie kto kradnie i gdzie są dziuple. Po prostu z wiadomych względów korzystają z tej wiedzy gdy jest to konieczne.

1

@gumaz i myślisz że NATO wyśle żołnierzy na śmierć jak my olejemy mobilizację? Bardzo naiwne.

4

@gumaz w przypadku wojny ta zawodowa armia to jest na kilka tygodni walk. Później potrzebni będą ludzie do rotacji i uzupełniania strat. Nie wiem jak można myśleć że jak się ma dużą zawodową armię to nie będzie powołań w razie konfliktu gdzie potrzebnych będzie z 1-1,5 mln ludzi do walki.

0

@Barceloniarz987 taśma 760 za 2zl, ale dawno temu

3

@FcPortoFan1999 paluchy pchał rywalom tam gdzie nie trzeba, więc coś z nim było nie tak, może został kobietą

0

@mrboom to prawie nigdy nie jest "dokładnie" za 9 miesięcy

1

@parpe tak wygląda większość jego wypowiedzi, zlepek przypadkowych słów, często nie mających łącznie żadnego sensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?