mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adamek20151 to chyba jest lekko niezgodne z przepisami, trener wpisany do protokołu musi być w strefie przy ławce
0
@Majczel97 cały czas jest...
0
@Criss18Barca dobrze że nie ma o tym artykułu na stronie:)
4
@BulaKG a co miał zrobić bramkarz? Widzieć przez niego? Co za durny argument.
0
@adamek20151 chciał na łyso ale kasy zabrakło na ścięcie reszty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@RosjaninBut Chłop nie dowodził nigdy niczym większym niż pułk, a dzięki dobrym układom z Błaszczakiem został Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych a później Szefem Sztabu Generalnego. Akurat "nawijać makron na uszy" to on umie, tak się piął po szczeblach kariery.
1
@Lanosss teraz to się rolnik może wkurzyć, stała terenie leśnym, teraz leży mu na polu
5
@cchesterr43 Musisz sobie zdać sprawę, że pole dane to w zasadzie już dyscyplina sportowa, a nie tylko rozrywka w spelunach dla śliniących się kolesi.
1
@Safrani Kiedy? Ostatnio to on nie chciał przedłużyć kontraktu, bo zamarzyła mu się kariera za granicą. Tylko ofert nie było i wyszedł z tego rok urlopu.
0
@Derean przez jakie struktury ich piłkarze nie są w stanie trafić z kilku metrów do praktycznie pustej bramki? To są po prostu średniej klasy piłkarze.
0
@Bolton ten akurat nie był talibem
1
@Kinginiesta był szybciej ale jakoś pikę zagrał legionista
0
@RosjaninBut @RichardWinters może Cię zainteresować ten wpis w kontekście relacji czołgi- drony
1
@FCB24 on właśnie stwierdził że specjalnie dla Bartka zrobili wysuwane podium bo jest niższy od Kurtza, no debil...
2
Mamy to!!!!! .
3
@Kinginiesta zdziwieni, że te drony zostały zauważone, kiedyś doleciałyby do Bydgoszczy
3
@vangoor nie ma to jak ebnąć cytatem sprzed 15 lat, gdy cały świat robił z ruskimi biznesy
1
@Destroyer_of_Worlds po prostu z wiekiem inaczej odbierasz te same rzeczy
0
@buglikos bo xG jest jak xD
2
@Jurny jak ty widzisz u niego rude włosy to ja nie mam pojęcia, pisowska retoryka - zrobić rudego z blondyna
0
@zadafcb jeszcze zobaczymy co Moris każe odwalić z torem
1
@michal26 on cały czas widzi kogoś schodzącego do kredy, gdy wszyscy idą środkiem i po zewnętrznej, typ kompletnie nie ogarnia co się dzieje
1
@tbas W Trójmieście policja bardzo dobrze wie kto kradnie i gdzie są dziuple. Po prostu z wiadomych względów korzystają z tej wiedzy gdy jest to konieczne.
1
@gumaz i myślisz że NATO wyśle żołnierzy na śmierć jak my olejemy mobilizację? Bardzo naiwne.
4
@gumaz w przypadku wojny ta zawodowa armia to jest na kilka tygodni walk. Później potrzebni będą ludzie do rotacji i uzupełniania strat. Nie wiem jak można myśleć że jak się ma dużą zawodową armię to nie będzie powołań w razie konfliktu gdzie potrzebnych będzie z 1-1,5 mln ludzi do walki.
0
@Barceloniarz987 taśma 760 za 2zl, ale dawno temu
3
@FcPortoFan1999 paluchy pchał rywalom tam gdzie nie trzeba, więc coś z nim było nie tak, może został kobietą
0
@mrboom to prawie nigdy nie jest "dokładnie" za 9 miesięcy
1
@parpe tak wygląda większość jego wypowiedzi, zlepek przypadkowych słów, często nie mających łącznie żadnego sensu