0

@Starrk wiesz co, nie jestem debilem i nie wierzę w zwycięstwo grając w 10 na mocnego rywala. W klasyku gdzie graliśmy bez kilku podstawowych piłkarzy, też nie liczyłem na wygraną.
Trzeba być realistą

3

Ale co Flick zrobił z tą drużyną, to jest coś pięknego.
Oglądam sobie wczoraj ten mecz i nie ważne jaki był wynik, czy 0-0, czy 2-2, oglądałem spokojnie, bo wiedziałem, że i tak wygramy. Z Espanyolem ostatnio też, prawie 80 minuta, słaby mecz, remis, a i tak była pewność, że wygramy.

8

Barcelona zdobyła w Arabii o 3 trofea więcej niż Cristiano Ronaldo.
Factos.

5

@kuz ale trzeba oddać, że dzisiaj robił sobie co chciał z naszą obrona

0

Endrick z bramka dla Lyonu w debiucie.

0

@Eric_Abidal_22 ja go bardziej kojarzę z gry na boki obrony, a tutaj niektórzy zawodnicy liczny kręcą ładne

0

Ale Alaba to też niezły flop się okazał. 5 sezon, coś około 100 spotkań, ciągle kontuzjowany, g+a około 10 tylko. Mało się o tym mówi mam wrażenie.

0

@Seledynowy no, lewą nogą mógł już sobie ustawić piłkę do strzału

2

@LeszekFCB dawno wrzucone Byku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@esem91 ale serio, będąc kobieta, to można sobie faceta wokół palca owinąć bez większego wysiłku

15

@VegetaPolska a najgorsze dopiero przed Tobą, 20 się zbliza

1

@FcPortoFan1999 chyba, że przyjedziesz na mecz z Pogonią na początku kwietnia

1

@FcPortoFan1999 nie no, uczciwie to zrobimy, w połowie drogi

3

Całe Zakopane teraz
https://ibb.co/DPzKqYzX

0

@FcPortoFan1999 to propozycja, nie wyzwanie

To może jakiś poniedziałkowy deszczowy wieczór? Podczas meczu ekstraklasy o 19

0

@FcPortoFan1999 obojętnie, wybierz sobie

1

@FcPortoFan1999 to dawaj Oski my się ustawimy na jakieś mordobicie

5

Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi

0

@Herato w końcówce jak dobrze pamiętam to Umtiti miał groźny strzał z główki, który by nam dał awans

2

@Herato Roma
Łatwe

1

@Zelazny_Mike oglądam na Polsat Sport 1 miksta, co Ty gadasz

3

@FcPortoFan1999 no to w Twoim wpisie słowo "jutro" jest zupełnie niepotrzebne i znów sprawia, że Twoja wypowiedź jest bez sensu

0

@FcPortoFan1999 już się nie będę czepiał Oskar, ale mógłbym znowu haha ;D

1

@AmigoBlancos widzę, że to już wyższa matematyka wjechała ;D

1

@FcPortoFan1999 to ja się rodziłem w tym roku, mogłem przeoczyć

0

@FcPortoFan1999 nie znam

0

@FcPortoFan1999 tak, to prawda
Ale widzisz, znowu sobie zaprzeczasz, bo teraz napisałeś, że to błąd ;)

0

@FcPortoFan1999 nie, po prostu czasami już takie głupoty gadasz, że się wtrącam :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?