0

@July_6_BcN Mariusz z Wrocławia? Postać znana

1

@July_6_BcN a gdzie był?

1

@fcbarcafan19 ale to jest układ, facet może mieć kilka żon, ale żoną już męża może mieć jednego ;D

0

@krycha2201 a kim ja jestem, żeby go oceniać? ;D
Wiem, że prowadzi takie życie a nie inne, czasami interesy tego wymagają :D

Ale już tak całkiem poważnie, to wszystko zależy od ich relacji z żoną. Nie bądźmy też hipokrytami, który z nas nie ogląda gołych bab w necie?

5

@RinooniR był w klubie go-go, ale nic tam specjalnego się nie działo. Lafiryndy próbowały go naciągnąć na usługi pewnie, ale nie skorzystał.
Jednak według wielu, ojciec i mąż nie powinien w takie miejsca się udawać. Ot cała afera.

1

@Ryse
1. Levante - Elche X/-2.5/1-1
2. Vallecano - Ossasuna 1/+2.5/2-1
3. Valencia - Espanyol X/-2.5/1-1
4. Sevilla - Bilbao 2/+2.5/1-2
5. Villareal - Real Madryt 1/+2.5/3-2
6. Atletico - Mallorca 1/-2.5/2:0
7. Barcelona - Oviedo 1/+2.5/3-1
8. Sociedad - Celta X/+2.5/2-2
9. Alaves - Betis 1/-2.5/1-0
10. Girona - Getafe 2/-2.5/0-1

6

@Rupert_Haubica a ludzie coś pierdzielą i stawiają Bońka i Lato na równi z Lewym ;D

0

@Laminedependencia wejdziemy, zajmiemy 7 miejsce

0

Ale w ręcznej się grupy utworzyły w tej drugiej rundzie. W pierwszej sami najwięksi faworyci.
Grupa druga? Ty
Grupa pierwsza? Ten kolega, o którego masz się nie martwić ;D

2

@clyde chyba nie tylko rekord ;D

1

@RivaldoVitorBorba czasami, ale przy dwójce małych brzdąców ciężko znaleźć chęci i czas na jakieś dodatkowe zadania ;D

Ale jak już się trafi, to nie mam z tym problemu. Lubię nawet ;)

Np. mamy zaplanowany mały remont na wakacje, a ona już coś podgaduje, że by chciała, to na to się nie zgodzę, bo to musi być wszystko przygotowane i zaplanowane, ale z drugiej strony już bym chętnie to zrobił ;)

2

@Rastafarnianin @Zonarastafiarnianina jak sobie radzisz z taką różnicą wieku? Macie o czym rozmawiać?

6

@Zoker mają na lotnisku te skanery, to mogli go tam prześwietlić i postawić diagnozę, żeby uspokoić niektórych na LR

4

@Danny Gaucho króciutko

0

@Danny Gaucho proszę o weryfikację, bo różni się od Twojego posta z rana

5

@FCB24 same plusy, raz, że większa różnorodność co do rywali, dwa, nie ma odpuszczania meczów, każdy jest ważny, a wcześniej? Wygrałeś pierwsze 4 mecze i potem wystawianie rezerw. No z jednej strony to możliwość rotacji, ale jako kibic, chce się oglądać emocjonujące mecze ;)

No i dzięki takim rotacjom, to ostatnio Tottenham był w finale LM, bo wygrali na Camp Nou z pewną awansu Barceloną. Tak by z grupy nie wyszli ;D

0

@Tasde fajny klimacik, w tamtym roku byłem na wakacjach w Grecji i akurat trafiliśmy, że niedaleko była jakaś miejscowość z bazą wojskową i akurat wojska NATO tam stacjonowały. Codziennie rano 3 wojskowe helikoptery gdzieś wylatywały i leciały nad plażą i wieczorem to samo. Jakby taki "obchód" robiły. A w ciągu dnia latały myśliwce, jak już się udało je zlokalizować, to fajnie było popatrzeć, jakie akrobacje robią i z jaką prędkością latają.

10

@draxidox ludzie nie piją, niż demograficzny coraz większy.
Widzę, tu pewną zależność.

1

@Frimpong co to za zespół?

0

@szymonekk a wczorajsza sytuacja, gdzie anulowali gola FdJ? Co to miało być? Gość zalicza totalny zjazd, ale w głowie nadal myśli, że jest topowym zawodnikiem. Wiadomo, zdarzają się przebłyski, ale w ogólnym rozrachunku więcej szkodzi, niż pomaga.

18

Ale za tydzień będzie jazda, wszystkie 18 meczów o tej samej porze. 8 drużyn z 13 punktami. Zapowiada się kozacko.

3

@Szczygiel06 graliśmy ze Slavią, śmieszku Ty :D

3

@Kinginiesta kiedyś latał po necie taki memiczny, typowy skład drużyny z b klasy
To tam do Balde pasuje ten opis idealnie
"Wszędzie biega, nigdzie go nie ma"

1

@macio_944 ale też trzeba przyznać, że Slavia zostawiała hektary wolnej przestrzeni, taka drużyna jak Barca musi to wykorzystać, no i wykorzystała :)

2

Ogólnie mecze tej ostatniej kolejki dupy nie urywają. Więc spoko, że to będzie decydującą o wszystkim kolejka, to coś się będzie działo.
Ogólnie? Nowy format LM? Top!

21

Nie ma co płakać o Chelsea, przed nami jest Newcastle i PSG, które mają bezpośredni mecz, więc wystarczy wygrać z Kopenhaga i mamy top8

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Na chwilę obecną, według flashscore, w tabeli live, jesteśmy na 8 miejscu!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oby nasi piłkarze nie zepsuli nam dzisiaj Dnia Babci!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?