mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Na chwilę obecną, według flashscore, w tabeli live, jesteśmy na 8 miejscu!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oby nasi piłkarze nie zepsuli nam dzisiaj Dnia Babci!
1
@BARCA1899Messi w fazie pucharowej*
Reszta się zgadza Panie Tomku
7
@Kessie zawsze możesz sobie pójść na L4, które przysługuje pracownikom na UoP
A nie, czekaj...
0
@Kgorecki2500 to źle sprawdzałeś, bo nie chodzi o to, żeby zdać (w sumie trochę tak), ale o czas. Masz na to 1;45, im szybciej z tym więcej punktów do rekrutacji.
7
@barteq stary, 18 meczów do końca sezonu, 54 punkty do zdobycia, tu się jeszcze wszystko może zmienić pięć razy
1
@Eklerek powtórzycie Liverpool sprzed roku? ;D
1
@SinMistico walnąć browara ;D
@Bolton oczywiście, już pal licho tę jedenastkę, ale jakaś reakcja na wydarzenia na boisku by się przydała ;D
2
Ale Guardiola to jest irytujący trener. Wiem, że świętowaliśmy za jego kadencji największe sukcesy, ale to jak on potrafi kombinować i za tym denerwować swoimi decyzjami, jest niepojęte. Nawet dzisiaj chłop przegrywa do przerwy 2-0, a on zrobił jedna zmiane w 70 minucie.
W finale LM z Chelsea też przekombinował. W Barcelonie miał okres, że co mecz wystawiał inny skład.
Trener może i genialny, ale dosyć często podejmuje niezrozumiałe decyzje, bez korzyści dla drużyny.
2
@clyde to i tak masz dobrze, bo swoich znałaś. Ja swoich dziadków nie zdążyłem nawet poznać, a podobno byli niezłymi artystami.
0
@Fog_W_1899 musisz zagrać w lotto
1
@Popitek12 nie ważne ile masz na koncie, ważne co masz w ❤️
1
@Huck tym bardziej, że na tych zdjęciach widać, że chłop nic nie robi, rączki przy sobie, a wiadomo, że te lafiryndy tam będą próbować swoich sztuczek.
3
@Zoker podobna sytuacja jak z zeszłego sezonu mecz u siebie z Atletico, również przegrany 2-1, a zagraliśmy kapitalny mecz, jeden z lepszych w tamtym sezonie. Życie, zdarza się, jedziemy dalej!
0
@Criell tracił ;D
0
Już, popłakaliscie, że nic dzisiaj nie wpadnie?
0
Łokieć, pięta, nie ma ̶k̶l̶i̶e̶n̶t̶a̶ gola
2
@Kapitan hawk szkoda, że tak dobrze zaczęli sezon (9/12 pkt), bo tak by się już w tej strefie spadkowej od dawna kisili. Mogli by w końcu spać z tej ligi.
0
@July_6_BcN zupełnie bez ataku, bez oceniania, ale zauważyłem, że kilku amantów tutaj próbowało coś do Ciebie pisać/zagadać/zażartować a Ty bardzo szybko ucinalas takie próby
I ja oczywiście nie mówię, że to źle, Twój wybór, ale jak się nie daje szansy już na samym starcie, to jak coś na powstać?
W realu tak samo, te czasy się już skończyły, że facet zabiegał o kobietę, ale tak jak ktoś wyżej pisal, nie musisz zaraz podrywać gościa jakimiś tekstami na podryw, wystarczy się uśmiechać, kontakt wzrokowy, czym dajesz już sygnał, że Ci się podoba/jesteś zainteresowana, a jak facet kumaty, to sobie dalej poradzi
Tylko dajcie sobie szansę na znalezienie tej drugiej połówki, bo jak się czyta tu niektórych, to nie wiem jak oni chcą to zrobić, jak wszelki próby są tłamszone w zarodku
0
@FcPortoFan1999 no, 1 remis w ostatnich 6 meczach
Ugrzęźli;D
1
@mientusek1407 to nie będzie bolało ;D
0
@Slawelli a ja bardzo chętnie wypełnię ;)
0
@Ryse
1. Espanyol - Girona X/-2.5/1-1
2. Real - Levante 1/-2.5/2-0
3. Mallorca - Bilbao 1/-2.5/1-0
4. Osasuna - Oviedo X/-2.5/1-1
5. Betis - Villareal 2/+2.5/1-2
6. Getafe - Valencia 1/-2.5/1-0
7. Atletico - Alaves 1/-2.5/2-0
8. Celta - Vallecano X/-2.5/1-1
9. Sociedad - Barcelona 2/+2.5/1-3
10. Elche - Sevilla 1/+2.5/2-1
0
@Eto'o9 R10 ale odkładając sympatię klubowe i diagnozy medyczne na bok, wczoraj w Barcelonie zagrali wszyscy kluczowi gracze. Podstawowy bramkarz i linia obrony, później wszedł Pedri, Raphinia, Lewy, grał Yamal, Ferran i Olmo. Więc może nie wyszli najmocniejszym składem, ale ogólnie na boisku pojawili się wszyscy z podstawowej jedenastki (dostępni na mecz). A w realu nawet ich w kadrze nie było.
Co oczywiście nie jest żadnym wytłumaczeniem ich porażki
0
@MichalZZZ Cwiakala to tu nawet mial kiedys konto, może ma nadal, ale nie widze
39
@Arden bolesna prawda
A ile jest takich sytuacji, gdzie facet się w końcu zbierze w sobie i powie kobiecie o swoich problemach, a ta go zleje ciepłym moczem, albo nic nie powie, albo stwierdzi, że przesadza.
A w drugą stronę, co by człowiek nie robił, to zawsze będzie, że robi za mało, nie wspiera itp.
1
@mmaciass z tym strzałem z dystansu to też tak bez szału, bo ma sporo strzałów które lecą prosto w bramkarza i często są to strzały techniczne, więc dużej siły tam nie ma.
Ja to ogólnie mam swoją teorię, że w znacznej większości piłkarze po prostu kopią piłkę przed siebie, a gdzie poleci to się zobaczy ;Do
Na pewno tak jest z tymi uderzeniami siłowymi, zamykasz oczy i walisz petardę. Bo rzuty wolne, czy uderzenia techniczne, lżejsze lecą zazwyczaj tam gdzie piłkarz celował.
A na potwierdzenie mojej teorii niech świadczą wielokrotnie marnowane świetne okazje. Daleko nie trzeba szukać, niedziela, finał SPH, Carreras, czy on celował? Nie, kopnął przed siebie i tyle, efekt? Znany.
15
Ale tą akcję na 2-0 to Yamal koncertowo spartolił. Tak niechlujnie, od niechcenia to zagrał. Dobrze, że Raphinia to uratował, ale aż się przypomniał Dembele z Liverpoolem. Takie detale później da decydujące.