mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@Roobo o polityce muszę, bo się uduszę
2
@Zoker jeśli dobrze pamiętam, to nie spodobało mu się zachowanie moderacji, wyraził swoje zdanie i się pożegnał
0
@lithotripter nie powiedziałbym że za młody
Czas na na pewno
Ale to zanim się znajdzie, pozna, jakiś ślub, ciąży, to się nie obejrzysz a już 40 będzie
A to już późno moim zdaniem.
0
@lithotripter 33
0
@FcPortoFan1999 walicie dzisiaj Gila na dziurę?
2
@July_6_BcN no tam jest straszny nacisk ze strony mamy, na wnuki
Ale on też bardzo by chciał
I być może za bardzo chce i nie wychodzi, wyczuwają desperata
Ale pisze aktualnie z jakąś, tylko, że ma dziecko i wydaje mi się, że boi się tego, co rodzice powiedzą...
2
@July_6_BcN nie, jest tylko jedynakiem, maminsynkiem ;)
Taki ciapciak nieporadny, ale myślę, że jakby się jakaś znalazła, to by go jeszcze sobie wychowała ;)
0
@esem91 ta od Nicki Minaj?
1
@July_6_BcN byłem w sobotę na urodzinach kolegi, który też jest całe życie sam, też w Twojej branży robi ;D
Ale do rzeczy, kupiliśmy mu voucher na speed dating
Mówi, że pójdzie, jest podekscytowany, może akurat ;Do
Chociaż nie liczę na zbyt wiele
3
@fcbarcafan19 niby nie ocenia się książki po okładce, ale na pierwszy rzut oka widać, że to specyficzne środowisko.
3
@Safrani tylko debil może stwierdzić, że nie jest lepiej.
Jeżeli ktoś uczciwie pracuje, sumiennie, to widać gołym okiem poprawę. Wystarczy wyjąć na ulicę i popatrzeć jakie auta nas mijają, autobusy, pociągi, wszystko się rozwinęło. Oczywiście, do tych najlepszych nam pewnie daleko, ale w porównaniu do tego, co było 20 lat temu, jest niebo a ziemia.
Wystarczy tylko i aż pracować, a nie liczyć na mannę z nieba.
Ja widzę po sobie i swoich rodzicach (pokolenie wstecz) jak można poprawić swój poziom życia.
Tylko niektórzy się na oglądają influencerow z Instagrama i im też się marzy takie życie, a jak już na trochę mniej, to jest przecież tragedia.
Sam fakt, że mamy gdzie mieszkać, nie chodzimy głodni, jesteśmy zdrowi sprawia, że jesteśmy bardzo uprzywilejowani, bo setki milionów ludzi może i czymś takim pomarzyć (jak nie miliardy)
1
@July_6_BcN no tak było ;)
W sensie, może nie, że się nie lubiliśmy, ale sobie wzajemnie lubiliśmy podokuczać :Do
Dlatego jak przyjechałem pierwszy raz do jej domu, to się mama zdziwiła
"Ty kiedyś płakałaś przez niego, a teraz go do domu zapraszasz?" :)
2
Może dlatego że się z nią ożeniłem, nie wiem
6
@gumaz taaa, codziennie się widuje z taką jedną, żyć mi nie daje, ciągle coś chce, ciągle o coś pretensje
15
@Patinka353 ważny mecz w LM? No to kandydat na ŚO jest tylko jeden, Ronald Araujo.
1
Lisandro Martinez z golem w meczu z Arsenalem.
Ambasada dumna. (◔‿◔)
0
Noo...moim zdaniem... według mnie...kilka niedociągnięć jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@BARCASA oczywiście, zaraz podam numer konta
2
@KamQiX i dachem ;D
8
@maroon na szczęście żadne
3
@Kgorecki2500 coś bym tam jeszcze dorzucił, ale ogólnie spoko ;)
Ja właśnie po obiedzie, dzisiaj pieczone ziemniaki, kotlecik z kurczaka plus kawałek sera od żonki i bukiet surówek
0
@Chimera ciężko z buta zdjąć :D
7
Normalnie brałbym bez rękawiczki i wycierał w gębę tym, którzy nie sprzątają po swoich psach, no kuźwa, jak tak można.
2
@Kapitan hawk a trzeba buty ściągać?
1
West Ham jakie odrodzenie w Anglii
3
@Herato trzeba to szczerze przyznać, ale kompromitująca statystyka
11
@Ogorinho1974 15, ku czci 15 LM
14
@Lisek oj z urzędnikami to co chwila coś jest. Z mojego otoczenia kilka przykładów:
1) Dziadkowie mojej już żony, kupili kiedyś auto, Renault 19, później w spadku poszła do rodziców żony i na końcu dla żony. W rodzinie auto ponad 20 lat, pojechałem nim na przegląd do Wrocławia raz i co się okazało? Że przy rejestracji urzędniczka się pomyliła z jedną literką i vin, który był w dowodzie nie odpowiadał temu w aucie. A po sprawdzeniu w internecie tego vinu z dowodu, okazało się, że jest to IVECO z Hiszpanii, a nie nasza renowka.
2) Wujek poszedł do gminy z wnioskiem o wycięcie drzewa, bo światła dużo zasłaniało itp. pojechał do roboty, wraca do domu, a tam mu wycinają drzewa na posesji. Nie jedno, kilka.
3) Mieszkaliśmy w mieszkaniu komunalnym, zwykle że strychem. I o ten strych się rozchodzi. W papierach po wykupieniu mieszkania, rodzice byli właścicielem, ale urzędnik nie uwzględnił strychu. Więc mieszkanie było nasze, a strych gminy.
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oni nie ponoszą kompletnie odpowiedzialności za swoje błędy, stąd tych pomyłek i absurdów tak dużo