mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@JanuszKorwinMikke Klopp przereklamowany?
Mocne słowa.
3
@PiotrekAkReal fajnie poczytać taka dyskusje od normalnego kibica Królewskich, który nie patrzy na swój klub przez różowe okulary.
Pozdrawiam serdecznie
41
Przypominam, najmniej istotne trofeum, dlatego się forsował
8
@FCB24 za to Ty ze swoim wiecznym narzekaniem i pesymizmem nigdy nie zawodzisz ;)
0
@lajcior jakiegoś słodycza, skarpetki na te mrozy, jakiś śmieszny kubek, jakieś puzzle
1
@Danny Gaucho niezłe statystyki jak na dobijaka
0
@Cygan BRC może nie będzie tak źle, ale dzięki! ;)
1
@Safrani ale w tym już jest wszystko, że wszystko? Cały sprzęt, nocleg, wyżywienie, transport?
2
@Cygan BRC ja już mam 2 synów, ale jak sobie pomyślę o tym co napisałeś, to jestem przerażony. Trochę się boję w jakich czasach im przyjdzie żyć, a nie wygląda to obiecująco niestety.
0
@Bobo25 sądząc po tym, jak przy ceremonii wyglądało podanie sobie ręki między Perezem, a Xabim, to stawiam, że to Florentino go zwolnił.
1
Z "lekkim" opóźnieniem, ale i śnieg dotarł do Wrocławia. Na drogach lekki paraliż. Ale długo się tym białym puchem nie nacieszymy, bo już dzisiaj ma być na plusie
10
Nie ma nudy z Barceloną w najbliższym czasie. W czwartek PK z Racingiem, tylko jeden mecz, więc nie ma miejsca na pomyłkę. W niedzielę z zawsze niewygodnym RSSS na wyjeździe. W środę LM.
Będzie, będzie zabawa, będzie się działo...
2
Żeby tylko nie było, jak po zwolnieniu Beniteza. Łysy im wyklaskal LM, a Arbeloa jakie będzie miał moce?
1
@MesQueUnClub_87 ciekaw jestem kto mógłby być tam autorytetem, skoro nie jest to mistrz świata, mistrz Europy, czy zwycięzca LM
6
@Jakchcesz tak późno? Wstyd.
Pedri to naprawdę chłopak godny naśladowania. Pokora, klasa na boisku i poza nim, zero afer. Bardzo sympatyczny i poukładany młodzieniec. Jedyny minus, że tej Julki nie chce, wtedy po znajomości może by jakieś bilety ogarnął nam
0
@michal26 no nie, akurat w tym roku Zmarzlik bardziej nie zasłużył. Wygrał "tylko" IMŚ i to ledwo ledwo, z debiutantem. Mistrzostwo Polski zgarnął Dudek, DMP Toruń. Zmarzlik jest GOATem żużla, ale w tym roku osiągnięcia aż tak dobrze nie wyglądają.
W tym GP to on konkurencji teraz nawet nie ma
0
@michal26 ja nie uważam, że taka osoba powinna coś wnosić do społeczeństwa, to jest sport indywidualny, ona robi to dla siebie, a zdobyła chyba dwa tytuły mistrzyni świata i jeszcze jakiś medal w ciągu 3 dni.
Czy ja bym ją umieścił na pierwszym miejscu? Pewnie nie, słabo ją kojarzyłem, ale pisałem już w sobotę, ludziom się przejadli stali zwycięzcy, ile można głosować na Lewego, Zmarzlika czy Świątek
2
@Esteban_ no, o tej ich klasie też tam sporo czytałem:D
4
@sokot najlepszy pomocnik na świecie, Arda Guler
6
@maroon nie, ludzie to debile, desperaci i przegrywy, którzy wyładowują swoją frustrację w internecie
2
@Frimpong przedwczesny wystrzał
0
@szymonekk mnie też nie, ale nie popadajmy w paranoję, że my jesteśmy idealni ;)
1
@FCB24 każda jedna próba wejścia z piłką w pole karne, a nie klepanie po obwodzie do najbliższego. To, że się nie udawało niczego nie zmienia, bo bez tego Yamala, byśmy mieli taki marazm w naszej grze, że głowa mała. Zawsze coś poszarpie chłopak, wygra jakiś pojedynek, zejdzie do środka, zrobi jakaś przewagę
1
@Antimadridista_WR pisałem o tym po ostatnim klasyku, gdzie Pedri wyleciał z boiska i też dostał note 5.8. Powalony ten algorytm jest, bo w tamtym meczu Pedri dwoił się i troił, a czerwona kartka też nie miała żadnego wpływu na wynik.
To samo z tym xG, wczoraj Real w pierwszej połowie miał te dwie sytuacje sam na sam, w statystykach zapisane jako wielkie szanse, a xG z tego niby 0.20 tylko
0
Ciekawe co z tym Roonym będzie. W półfinale fajnie się pokazał, żeby w finale nie dostać nawet minuty. Wydaje się pokorny i sympatyczny, to narazie kwasów nie robi, ale z pewnością chciałby grać więcej.
0
@szymonekk no o tym piszę właśnie. Wiadomo, że inaczej się patrzy na takie zachowanie u zawodnika swojej drużyny, a inaczej u odwiecznego rywala, ale chociaż trochę obiektywnego spojrzenia nie zaszkodzi ;)
1
@Esteban_ jednym.i drugim niczego nie brakuje. Przestańmy robić z naszych piłkarzy świętoszków, bo też potrafią się zachowywać jak buraki
3
@FCB24 można krytykować, ale trzeba zachować w tym jakiś umiar i zdrowy rozsądek. Kolejny raz Yamal ciągnie ten wózek, próbuje zrobić przewagę na skrzydle, wchodzi w dryblingi, kreuje grę, to wiadomo, że i straty się zdarzają, ryzyko wliczone w to musi być. Co do powrotu w 90 minucie, niektórzy piłkarze już w 70 nie mieli sił biegać na tej pustyni tam.
0
@Starrk wiesz co, nie jestem debilem i nie wierzę w zwycięstwo grając w 10 na mocnego rywala. W klasyku gdzie graliśmy bez kilku podstawowych piłkarzy, też nie liczyłem na wygraną.
Trzeba być realistą
3
Ale co Flick zrobił z tą drużyną, to jest coś pięknego.
Oglądam sobie wczoraj ten mecz i nie ważne jaki był wynik, czy 0-0, czy 2-2, oglądałem spokojnie, bo wiedziałem, że i tak wygramy. Z Espanyolem ostatnio też, prawie 80 minuta, słaby mecz, remis, a i tak była pewność, że wygramy.