mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@mordini123 tak, Iga wygrała swoje dwa pierwsze gemy serwisowe, a Bencic drugiego, od tamtej pory łamią się naprzemiennie
12
Rozkład jazdy na dzisiaj znany?
1
@Comentateiro wiem, że post ironiczny, ale napiszę coś od serca
Odnośnie Zmarzlika, nie przepadam za nim, bo na torze często jedzie po trupach do celu, ale dzięki temu tyle wygrywa. Dodatkowo jak nie idzie, to nie potrafi zachować klasy. Aleeee, co mi mega imponuje, to podejście do tego co robi. Żużel to specyficzna dyscyplina i żużlowcy to też dziwni ludzie, ale on ma tylko jedno w głowie, wygrana. Nie ważne, czy zawody z Piździszewie Małym, czy GP na Narodowym, on wszędzie chce wygrywać, nigdy nie odpuszcza, nie kalkuluje. Dodatkowo jak się go posłucha, w takim przemówieniu jak dzisiaj, to wydaje się naprawdę spoko gościem, bardzo rodzinnym.
1
@Don Lucas doszedłem do wniosku, że ludziom już się przejadli niektórzy. Taki Zmarzlik, Lewandowski czy Świątek.
1
@Popitek12 co to jest? Na waciki nie starczy
5
@Popitek12 bądź jak Vini, 10x wiecej
1
@FcPortoFan1999 no na pewno, się sfajda
2
@Eklerek a ile SMS wysłałeś na niego? ;D
0
@Frimpong oklepany, ale pewnie Egipt
Nie byłem, ale moja ostatnio mi truje, żeby właśnie taką odskocznię zrobić od zimy i pojechać
1
@Karol145 ja miałem znajomego, który robił livy na FB jak coś i też z tym nic nie zrobili. Fb to straszny syf. Tak samo jak masz te wszystkie oszustwa na blik na Messengerze, czemu policja z tym nic nie robi? Bo FB nie udostępnia im żadnych informacji podobno.
0
@FcPortoFan1999 i tu mnie przekonałeś
1
@FcPortoFan1999 kiedy Ty się nauczysz, że to jest Karolina
0
@July_6_BcN ciekaw jestem ile ona ma powiadomień na swoim koncie ;D
5
Gruba, pijesz??
2
@clyde sól, dużo soli i jestem w stanie zjeść coś, czego normalnie bym nie zjadł :)
2
@Katalonik97 powtórka sprzed roku
0
@AmigoBlancos ten pierwszy zakład oznacza, że w dziewiątym gemie będzie przełamanie?
6
@Doren01 to będzie 5-1 a nie 5-0, nie ma dramatu
1
@Eklerek a to akurat nie dziwi ;D
1
@szela1899 jego partnerka ma ruję i "chłopak" był zdeterminowany :D
1
@Antimadridista_WR myślę, że zależy od księdza, na co idą koperty, ale akurat z kolędy, to chyba w głównej mierze tylko do kieszeni.
Niestety jest dużo "księży", którzy wybrali sobie taki zawód, a nie jest to powołanie. To co zrobił ten ksiądz, to już jest perfidne
2
@Unbe szanuj się chłopie, swoje życie i zdrowie.
Znajdź sobie normalna robotę, a jak już trochę tam pracujesz, to może sam spróbuj jakieś prostsze rzeczy robić, jak malowanie
Przecież sytuacja w której jesteś jest tak kuriozalna, że głowa mała. Żadne składki Ci się nie naliczają, nie masz L4, urlopu i nawet pewnej wypłaty, podstaw żeby ubiegać się o swoje.
0
@Unbe no nie, kasę jakoś musisz odzyskać ale chyba trochę przesadzasz
To się nie ciągnie tygodniami, tylko świeża sprawa. Jeżeli do tej pory nie było problemu z płatnością, to co się tak pieklisz?
8
@July_6_BcN jakie wypowiedzenie? Na bank na czarno robi
5
@Unbe jeśli to prawda co piszesz, to jeden głupszy od drugiego. Bez obrazy.
1
@escarabajo no tych co kupili, wiadomo :)
1
@Kgorecki2500 no to prawda i sporo terenu do spacerów, ale nie chciałbym tam mieszkać, blok przy bloku, wszystko widać, wszystko słychać, z parkowaniem problem. Mieszkańcy jeszcze pewnie jakoś sobie radzą, bo jest ten przymus kupowania miejsc garażowych, ale jak ktoś ma dwa auto, albo goście przyjeżdżają, to jest dramat. Wąsko, auta stoją na chodnikach, jedna droga dojazdowa, a bloków kilkadziesiąt już chyba.
3
Wrocławskie Jagodno znów chce być sławne. Niektórym mieszkańcom zaczął przeszkadzać hałas latających nad blokami samolotów. Organizują w tej sprawie spotkanie z kancelarią prawniczą, docelową chcą złożyć jakiś wniosek, tylko nie bardzo wiadomo czego ma dotyczyć. Samoloty latają tam od 80 lat, jest to korytarz, którym samolot podchodzi do lądowania.
Kancelaria wygrała kiedyś sprawę z lotniskiem w Poznaniu, ale wyczytałem, że i tak się nic nie zmieniło, wypłacono prawie 200 mln odszkodowań, ale na remonty budynków, nikt nie dostał kasy do ręki. No i podobno chodziłam o jakaś inną strefę, tutaj ludzie nie widzą najmniejszych szans na powodzenie wniosku.
Podsumowując i streszczając, pobudowali bloki na zadupiu, gdzie były łąki i pola i teraz wszystko zaczyna przeszkadzać. Słaba komunikacja, hałas budujących się kolejnych bloków, samolotów. Co będzie następne? ;D
1
@MesQueUnClub_87 że przeżyli to chyba jakiś cud
0
@szela1899 ja też ostatnio widziałem obrazek, że Yamalowi się dość dużo urosło, niby 10 cm nawet w przeciągu dwóch lat
Ile w tym prawdy? Nie wiem, ale może to mieć jakiś wpływ też.