0

Araujo z prawej, a Fort z lewej strony ? Trochę się pogubiłem. Strasznie przekombinowana ta obrona.

1

Dani dałeś mega zmianę, dziękuję! Zamknąłeś usta krytykom. Oby zadbali o Twoje zdrowie i dasz nam jeszcze wiele radości.

16

Skoro Real odpadł to dla Tebasa nie ma już hiszpańskich klubów w LM, więc nie ma powodów aby w ogóle rozpatrywać naszą prośbę.

0

@Gongol37 no tak wykręcił staw skokowy, że wszystko na to wskazuje

1

Opadająca brew Carlo, nieudany strzał przewrotka Bellusia i próba wymuszenia karnego przez Mapeta - to narazie najbardziej zabawne sytuacje pierwszej połowy. Najbardziej żałuję, że nie ma Tomka Ćwiakaly, chętnie bym posłuchał jego opinii na temat gry Realu.

1

@Anika5 Jutro może się zadziać wiele czynników, które już dobrze znamy. Mianowicie (kolejność przypadkowa):
1. Czerwona kartka dla piłkarza Arsenalu - na początku meczu.
2. Bramka ze spalonego
3. Rzut karny odgwizdany kompletnie od czapy.
4. Błąd sędziego z korzyścią dla białych dający szanse na zdobycie bramki.
5. Nieuznanie prawidłowo zdobytego gola przez Arsenal.
Jak ktoś ma pomysł na kolejne scenariusze to można pisać, mnie się już nie chce. Pomysłów na pewno nie zabraknie :-)

1

@CPuyol Przecież Martin zawalił dwie bramki, a Araujo zaliczył asystę. Obaj zagrali źle, ale Martin kolejny raz udowodnił, że to nie jego poziom. Solidny zmiennik Balde potrzebny na już!

1

@ZygmuntTrzeciFaza tego akurat można się spodziewać, bo poziom odklejenia co niektórych jest powalający.

0

@voronkoZZZ to jest liga mistrzów, a nie puchar sołtysa, czego się spodziewałeś po BVB, które na niewielkie szanse na puchary w przyszłym sezonie ? Przecież to było do przewidzenia, że będą ciężary. Pierwsza porażka w tym roku, a my połowę kwietnia. Nie da się wszystkiego wygrać.

3

Nie rozumiem po co płacz niektórych. PSG też przegrało, to jest Liga Mistrzów, tutaj naprawdę każdy może przegrać i wygrać z każdym. BVB zagrało dzisiaj kosmiczny mecz, można się było tego spodziewać. Pierwszy półfinał od 6 lat, mamy co świętować. Kubeł zimnej wody był potrzebny, dobrze że teraz. Brakowało Inigo i Balde - Martin zawalił dwie bramki, a Araujo zaliczył asystę. Nie zapominajmy, że to są zmiennicy.

2

W końcu trzeba było coś przegrać. Jesteśmy w półfinale i to trzeba świętować.

1

Drugą bramkę zawalił Martin, o Araujo nie wspomnę.

0

@PJ777 Pedri musi wejść za De Jonga bo zaraz złapie czerwo, a jest dzisiaj bardzo niepewny

1

Ciekawe jak to będzie wyglądać bez Pedriego. Myślę, że w jakimś stopniu ciężar gry w środku pola weźmie na siebie Frenkie. Będzie gorąco, obyśmy za mocno nie cierpieli i ich nie zlekceważyli, to w końcu liga mistrzów a nie puchar Tymbarka.

2

Za co Mapet dostał czerwo ?

2

Głęboko cofnięta obrona i już są ciężary

0

@Ronaldinho10theking rozumiem krytykę po całym meczu, ale nie w jego trakcie. Pan Redaktor, jako „ekspert” piłkarski powinien jednak być nieco bardziej powściągliwy, a juz nie raz udowodnił, że nie potrafi się powstrzymać. Dlatego bardzo dobrze się stało, że zostało mu to wytknięte na antenie. Obawiam się jednak, że wniosków nie wyciągnie .

2

Pięknie dosrali w studiu Ćwiakale wytykając mu krytykę Roberta. Przemądrzały konus troszkę się zawstydził.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@MaFCB ciężko będzie wydrukować 4 bramki, to nie La Liga

2

Wszystkiego wygrać się nie da. Dzisiaj wypracowaliśmy 1 pkt przewagi nad Realem. Jest dobrze. Teraz czas skupić się na LM. Vamos!

6

@PJ777 ale ten Real był naszpikowany jakością w dwóch ostatnich meczach. Ich skład się nie zmienił. Zgadzam się, że to nie będzie łatwy mecz bo oni wygrali w ostatnich latach więcej finałów, ale jeśli nie będą mieli konkretnego planu na mecz to znowu dostaną oklep.

0

Czy można jeszcze bardziej kompromitować swój wizerunek i ligę ? Tebas Twój czas się skończył, miej honor i odejdź zanim wszystko zniszczysz. My naprawdę chcemy grać tylko w piłkę ;-)

2

Gnieciemy ich konkretnie, ale to sędzia narazie MVP

0

Przecież to było oczywiste, że pójdzie do białych i do swojego kumpla.

17

30 baniek za 23 letniego gościa ogranego w LM i reprezentacją Brazylii ?! Podejrzanie mało…

0

@Ronad10 asencio to sobie nawet wychowali, czym się bardzo chełpią :D

21

Niech weźmie Asencio, gdzie jest ? Wg Ćwiąkały to drugi Ramos….

3

Ja pierdolę, reprezentacja Hiszpanii, potęga piłkarska i grają 17 latkiem w obronie! Ten łysy rzeźnik nas wykończy.

1

@David_Martin marzenie, ale P$G go nie pusci za żadne pieniądze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?