0

@Szymemdymek wg mnie Yamal bardziej zasłużył, piękna asysta i jeszcze piękniejszy gol

0

@Pin0chet bardziej Araujo niż Wojtka

0

Kogo krył Araujo ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dzisiaj najważniejszy jest doping, a nie piknikowa atmosfera jak na rybach. Granie przy turystach to żadna przewaga w meczu o taką rangę.

2

@Penguin007 nie wiemy do końca w jakich okolicznościach zmarł ten człowiek, więc wstrzymałbym się z wyciąganiem pochopnych wniosków. 40 latek nie umieram ot tak, tylko musiało to być coś nagłego.

1

@ziomal88 Problem polega na tym, że ilość nienormalnych ludzi rośnie w lawinowym tempie i niedługo ich populacja będzie jeszcze większa.

1

@Czarny_ck Fort na Bryana ? Nie ma szans, wkręci go w ziemię

0

@RymsonPL tak było :-)

10

Brawo dla Trenera, któremu udalo się w niespełna rok stworzyć drużynę o takim mentalu. Czapki z głów Panie Hansi.

5

Brawo drużyna i przede wszystkim Król Wojtek I.

0

W Benfice ten Schejderup, Kounde musi się dzisiaj wziąć w garść. Oby bez prezentów jak ostatnio i będzie dobrze.

7

Ooo Panie Ter Stegen ozdrowiał!

0

@Czarny_ck ale to właśnie Fort jest od grzania ławy i to raczej prędko się nie zmieni.

0

@czarnatom obejrzyj mecz jeszcze raz to się przekonasz, słaby w ataku, jeszcze gorszy w obronie, łamał linie. Chłopak jest po prostu słabiutki. Mam świadomość, że jest młody i nie ograny, ale na ten moment nie jest solidny zmiennikiem i nie dziwię sie, że Flick na niego nie stawia. Potrzebuje minut, ale nie u nas, nie ten poziom.

1

@czarnatom Fort pokazał co „potrafi” w meczu z Rayo. Gosc jest tragiczny i nie ma co na niego liczyć. Do ogrania z mega ogórkami, albo wypożyczenie do słabszej ligi.

2

Po 15 minutach 0:2, nieźle. Dzisiaj odpuszczam oglądnie i chyba za wiele nie tracę.

0

@ramon59 to chyba zmieniłeś treść wpisu z rzutu rożnego na wolny :-)

0

Coś to nasze tridente lekko szczerbate ostatnio. Przed nami ciężki miesiąc, a forma niestety spada. Oby nie było powtórki z listopada.

0

@ramon59 bodajże z Sevilla grając w 10, gola strzelił Garcia

0

@Blugrn sam nie wiem….z rozmachu?

1

Czy mamy obowiązek grać w półfinale ? Cóż według mnie odpowiedź nie jest, aż tak oczywista. Wiadomo, że jesteśmy uznaną marką, ale nie zapominajmy, że mamy jeszcze bardzo młody zespół uzupełniony o kilku doświadczonych graczy. Jeśli dojdziemy do półfinału, czy finału to będzie ogromny sukces tych młokosów. Narazie jest świetnie i trzeba wierzyć, że jeszcze sporo radości da nam Barcelona w tym sezonie. Ja jednak, nie napinam się na ligę mistrzów w tym sezonie.

2

W końcu! Pozbywamy się mega balastu.
Jeszcze Fati i będzie miejsce w budżecie
płac na kogoś nowego.

4

Koniecznie musi wrócić doping ultrasów, teraz to panuje atmosfera jak na rybach.

16

I dobrze niech się brytyjskie bydło nauczy kultury

3

Szkoda, że nie wykorzystaliśmy naszych sytuacji, ale Yamal bida, Raphinia jak nie on, kompletnie niewidoczny, Fort - to piłkarz na miarę najwyżej 2 ligi. Na plus wejście Olmo, oby zdrowie dopisało i na pewno coś jeszcze w tym sezonie pokaże no i Wojtuś bo wyciągnął to co Pena by wpuścił. Jesteśmy na szcycie i wszystko w naszych rękach! Vamos!

2

@BISHBASHBOSH Pedri, ktozby inny ? Chłop przebiegł 12 km. Szacun.

0

@Bossmantoja Cubarsi faulował czarnego i powinien być karny dla Rayo, a ten spalony po bramce kompletnie z dupy. Rayo powinno prowadzić w tym meczu, więc mamy sporo szczęścia.

1

Do zmiany w pierwszej kolejności Fort i Gavi. Straszną bidę gramy i prosimy się o kłopoty.

1

@Nefir już tłumaczę, wg jednej z teorii jaka tutaj przeczytałem to on się nie nadaje do gry na małej przestrzeni. Najlepiej jak ma duuuzooo miejsce, żeby móc się rozpędzić. Nie wiem, mnie to jakoś nie przekonuje, zdecydowanie wolałbym Leao niż Nico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?