olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co by nie mówić sfrajerzylismy się po całości w niedziele 2 pkt straty i dziś 3 s to właśnie powinno być 5 pkt przewagi nad realem i delikatny margines błędu a tak tyle samo pkt co Real i znów brak rotacji i gra jedna jedenastka
0
Conte jedynie na rynku jest i Blanc z opcji realnych, oczywiście zaraz większość napisze ze konto to trener defensywny, ale tak naprawdę czy nasz styl mógłby być gorszy ? Wydaje mi się ze nie.
2
Wstaje rano, myśle ze Valverde jest naszym trenerem i odrazu mnie cofa na wymioty, szkoda tylko ze Real nie wygrał wczoraj w pewnym sensie, bo może jakbyśmy tracili do nich 6-8 pkt po miesiącu wrzesień to Bartek by zareagował i wywalił tego nieudacznika, a tak znów męka i oglądanie naszej kochanej barcy jak się meczy w kolejnym meczu, chociaż dobrze ze gramy u siebie teraz to może pójdzie łatwiej .
0
Zostały 2 mecze na kuponie juve handi -2 i czysty Real i jest problem ;)
1
Jedno jest pewne rotacje się skończyły, żelazna jedenastka do końca sezonu ;)
0
Ktoś ma statystyki Rakiticia i jego celność podań bo wydaje mi się ze znów stała na poziomie 90-95% oby tak dalej Ivan a Twoja wizja gry i przegląd pola poprowadzi nas po puchar CDR
1
Myśle ze Rakitic,Busi i Alba będą lepiej funkcjonować jak dostaną podwyżkę, jeszcze bym Pique dał więcej kasy no i ewentualnie Valverde zostawił na 2-3 sezony
0
O czym mowa jak my od 4 lat szukamy następcy Alvesa. Kolejna sprawa Alba kontuzja i my leżymy i nie mamy skrzydeł. Trener iq 0 a im się LM marzy chyba w fifie19 bo dodali w tym roku
0
Jak słyszę Valverde to mnie cofa na wymioty, jak Lucho był wuefista to kim on jest ?
0
jaki wstyd gralismy z dwoma zespolami ogorkowymi
5
chcialbym jutro rano zobaczyc ze valverde zwolniony ale to niemozliwe ;/
0
najgorsze co moze nas spotkac to przedluzenie kontraktu z tą oferma na ławce
1
roberto to sie nadaje do barcy b
0
sedzia doliczy 2 min max xddd
2
chociaz nie bedziemy juz mysleli o jakims rekordzie zeby lige wygrac bez porazki xd
0
szkoda ze nie mamy kapitana i nie ma kto potrzasnac nimi ;/
4
nam to pogba jest nie potrzebny tylko trener z jajem
2
valverde na lawce
0
zaraz wejdzie alba , vidal i chyba zagramy na obrone wyniku tak mi sie wydaje ;D
1
oni to powinni siadac do rozmow w sprawie rozwiazania po sezonie a nie
0
mam dobra wiadomosc panowie i panie, na druga polowe bedziemy mieli przyjemnosc delektowac sie grą suareza mozna powiedziec ze przy obecnej formie grubego to z deszczu pod rynne zmiana xd
3
mallenco zaplon z tym spalonym jak moja c330 po zimie
0
lahoz na varze siedzi, mam nadzieje ze nie bedzie zajety tymi dupeczkami co obok niego siedza tylko sie skupi na meczu :D
17
niestety ale la rambla uwaza ze rakitic jest lepszy od pogby i wiecej nam daje xd
0
Tak to jest jak sie ma grubego na ataku co tylko na pustaka potrafi strzelać
1
Ja cały czas go posiadam xd
0
Dziwna sprawa bo Belg miał tylko dobre 3 tygodnie na mistrzostwach a tak cały sezon grał piach, jedyne czym się wyróżniał w Londynie to babolami i klepaniem po każdym meczu ze jego serce jest w Madrycie i pragnie wrócić do dzieci xdd
0
Panowie i Panie, myśle nad zakupem fify19 z tym ze większość poleca na ps4, niestety nie mam konsoli i musiałbym zakupić tak ową, dodam ze w fife 18 pykalem na PC który miałem pod tv podłączony i według mnie jakość była super nie ścinalo nic, wszystko płynnie śmigało ( oczywiście wszystko na full detale fifa), kolega jednak stwierdził ze na ps4 o niebo lepiej chodzi gierka i zastanawiam się czy dokupić konsole do fify, inwestować 1500 zł czy poprostu tylko fife na PC co będzie dużo tańszym wyborem. Z góry dzieki za pomoc jeżeli ktoś osobiście mógł sprawdzić PC vs Ps4 jak się gierki prezentują.
1
Myślisz ze po stracie pkt z girona Valverde znów wystawi 3-4 rezerwowych w składzie ?;) Bo ja osobiście myśle ze dopóki Real nie straci pkt i nie odskoczyły na pare oczek to znów będzie katowanie jednym składem j typowe zmiany w 80-90 minucie
0
rotacje rotacjami ale mam nadzieje ze w drugiej polowie coutinho i rakitic nie beda wchodzic na boisko zeby straty odrabiac , myslalem ze coutinho zagra z arthurem a tak to arhur+vidal moze byc kiepsko z kreatywnoscia w linii pomocy, ale jak wiekszosc chcialem rotacji to je dostalem :D vamos