olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie wiem dlaczego sie wszyscy dziwia ze paco tyle strzela przeciez on w valencii gdy gral regularnie robil to samo, a u nas co mial zaprezentowac jak nasz napastnik kolega messiego jest nie do wygryzienia
12
ja i mam nadzieje ze obie strzela bo ostatni mecz na kuponie i wpada 400 zl :D
1
za pepa bysmy ładniejsze zwyciestwo odniesli .
0
claudio bravo
1
brakuje jeszcze 6 czyli denisa xddd
1
gites, jordi nie ma zmiennika gra wszystko niech odpoczywa :)
0
mina farmera bezcenna
1
brawo maly !
4
VALVERDE (15 znakow )
0
brawo lanzel
0
no co ty , w drugiej polowie juz beda pociski po nim xd
1
rakitic z buta wjezdzam, moze sie chlop obudzi
1
dawac Vidala przecinaka on sie tam odnajdzie
1
jak widze rakiticia jak biega jakby mial kupe w gaciach to mnie skreca w kichach
13
rakitic nawet do tylu juz nie potrafi podac dokladnie
0
podoba mnie sie ten arthur jak narazie
2
Xavi by sie nogami przezegnal jakby murawe zobaczyl ....
0
gruby sie ogolil jak szczur na otwarcie kanalow
0
niemiec sedziuje to nie moze sie udac xd
1
i znow ten moment kiedy siadam przed meczem barcy z nadzieja ze obejrze piekny mecz ktory barca zdominuje i pewnie wygra, oby jednak nie bylo tak jak w ostatnich 3 meczach :) VAMOS
18
wolalbym vidala zamiast raktiicia
0
no wlasnie ale jestem spokojny bo dalem tez ze strzeli coutinho,icardi oraz diego costa xd
0
ja wzialem bramke kylianka za 2,40 i nadal czekam xd
3
zrobil z naszego klubu posmiewisko, domagal sie premii po odejsciu i wszedl na droge sądową z klubem ale i tak niektorzy by o tym zapomnieli i chcieli jego powrotu, sa wazniejsze wartosci niz jakis najemca za ktorego otrzymalismy 222 mln
0
teraz mamy rakiticia , vidala , arthura , denisa , rafinhie no ale oprocz coutinho(ktory chyba jako jedyny dopasowal sie poziomem do barcy) nasza pomoc nie wyglada lepiej niz w tamtych latach ;D
13
Gorszy od suareza chyba nie będzie, podać umie na 5-10 metrów , przyjść piłkę również a i czasami bramki strzela co w przypadku grubego stało się świętem xd
1
Mam jedni marzenie na dziś, ze nie ujrzę rakiticia w podstawowym składzie tylko Vidala który w meczu z bilbao był dużo lepszy od rakiety i to jak biegał za piłka jak dziki zaimponowało mi, naprawdę myśle ze w pomocy coutinho-busi-vidal by to lepiej wygladalo, zaraz wyjdzie ze się pastwie nad rakiticiem ale on jest bez formy totalnie ostatnio, często tutaj barcainfo podawał statystyki rakiticia to miał ponad 90% dokładnych piłek ( oczywiście większość do tylu) a ostatnio co miał piłkę to strata albo co zagrał to niedokładnie, Vidal jest dużo szybszy lepszy w defensywie a do przodu tez potrafi szarpnąć dużo lepiej niż Ivan, ale czy Valverde ma jaja żeby wystawić Vidala kosztem Rakiticia;)
0
No i można było się spodziewać ze Real polegnie szkoda za tylko cska z podpora zagrałem, co do meczu to widać ze brak crisa i tych 40-50 goli jego prędzej czy później będzie skutkował stratami pkt ;)
0
over 2.5 wjezdza jak w maslo +8,5 roznych
0
1:1 kumpel odpal city i ogladaj, teraz w city jest wiecej gry barcy niz w samej barcy :D