0

nie wiem dlaczego sie wszyscy dziwia ze paco tyle strzela przeciez on w valencii gdy gral regularnie robil to samo, a u nas co mial zaprezentowac jak nasz napastnik kolega messiego jest nie do wygryzienia

12

ja i mam nadzieje ze obie strzela bo ostatni mecz na kuponie i wpada 400 zl :D

1

za pepa bysmy ładniejsze zwyciestwo odniesli .

0

claudio bravo

1

brakuje jeszcze 6 czyli denisa xddd

1

gites, jordi nie ma zmiennika gra wszystko niech odpoczywa :)

0

mina farmera bezcenna

1

brawo maly !

4

VALVERDE (15 znakow )

0

brawo lanzel

0

no co ty , w drugiej polowie juz beda pociski po nim xd

1

rakitic z buta wjezdzam, moze sie chlop obudzi

1

dawac Vidala przecinaka on sie tam odnajdzie

1

jak widze rakiticia jak biega jakby mial kupe w gaciach to mnie skreca w kichach

13

rakitic nawet do tylu juz nie potrafi podac dokladnie

0

podoba mnie sie ten arthur jak narazie

2

Xavi by sie nogami przezegnal jakby murawe zobaczyl ....

0

gruby sie ogolil jak szczur na otwarcie kanalow

0

niemiec sedziuje to nie moze sie udac xd

1

i znow ten moment kiedy siadam przed meczem barcy z nadzieja ze obejrze piekny mecz ktory barca zdominuje i pewnie wygra, oby jednak nie bylo tak jak w ostatnich 3 meczach :) VAMOS

18

wolalbym vidala zamiast raktiicia

0

no wlasnie ale jestem spokojny bo dalem tez ze strzeli coutinho,icardi oraz diego costa xd

0

ja wzialem bramke kylianka za 2,40 i nadal czekam xd

3

zrobil z naszego klubu posmiewisko, domagal sie premii po odejsciu i wszedl na droge sądową z klubem ale i tak niektorzy by o tym zapomnieli i chcieli jego powrotu, sa wazniejsze wartosci niz jakis najemca za ktorego otrzymalismy 222 mln

0

teraz mamy rakiticia , vidala , arthura , denisa , rafinhie no ale oprocz coutinho(ktory chyba jako jedyny dopasowal sie poziomem do barcy) nasza pomoc nie wyglada lepiej niz w tamtych latach ;D

13

Gorszy od suareza chyba nie będzie, podać umie na 5-10 metrów , przyjść piłkę również a i czasami bramki strzela co w przypadku grubego stało się świętem xd

1

Mam jedni marzenie na dziś, ze nie ujrzę rakiticia w podstawowym składzie tylko Vidala który w meczu z bilbao był dużo lepszy od rakiety i to jak biegał za piłka jak dziki zaimponowało mi, naprawdę myśle ze w pomocy coutinho-busi-vidal by to lepiej wygladalo, zaraz wyjdzie ze się pastwie nad rakiticiem ale on jest bez formy totalnie ostatnio, często tutaj barcainfo podawał statystyki rakiticia to miał ponad 90% dokładnych piłek ( oczywiście większość do tylu) a ostatnio co miał piłkę to strata albo co zagrał to niedokładnie, Vidal jest dużo szybszy lepszy w defensywie a do przodu tez potrafi szarpnąć dużo lepiej niż Ivan, ale czy Valverde ma jaja żeby wystawić Vidala kosztem Rakiticia;)

0

No i można było się spodziewać ze Real polegnie szkoda za tylko cska z podpora zagrałem, co do meczu to widać ze brak crisa i tych 40-50 goli jego prędzej czy później będzie skutkował stratami pkt ;)

0

over 2.5 wjezdza jak w maslo +8,5 roznych

0

1:1 kumpel odpal city i ogladaj, teraz w city jest wiecej gry barcy niz w samej barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?