0

w pierwszej polowie juz city bedzie prowadzic 2;1 lub 3;1, porwnaj styl city a barcy i jak nasi sie mordowali z bilbao a jak city bedzie cisnac

0

nie no, porwnaj ze city to wygra a barca pewnie mialaby problem z odrobieniem tej jednej bramki xd

0

brawo wiesniaki xddddddd
p.s utrzymac wynik chlopaki xd

2

kto kolwiek byle nie valverde nawet mourinho bym przebolal byle nie valverde

3

Mam nadzieje ze Grosika uprzedzili ze mecze się gra 90 minut i ze musi tyle biegać

0

Numer 6 i numer 8 czyli odpowiednio nowy Xavi oraz Iniesta widziałbym ich w wyjściowym składzie ;)

7

Mam nadzieje ze już w kolejnym sezonie będziemy mieli w końcu poważnego napastnika bo to aż wstyd żeby klub taki jak barca nie posiadał klasowej 9 bo suarez naturalnie już nią nie jest, brakuje mu szybkości gry ciałem, zastawienia się i zgrania piłki do kolegi jest natomiast ciagle bezradne rozkładanie rąk i wywracanie się, śmiem twierdzić ze gdyby nie messi i to ze się z nim koleguje to jesteśmy na niego skazani dopóki Leo nie odejdzie z barcy

0

Kto ma prasować 30 letni busi , suarez a może messi który po stracie gola opuszcza głowę i zaczyna płakać ?

0

Jak wygramy drugiego seta to wygramy to nie wierze ze nasi mogą przegrać 3 sety pod rząd ;)

1

Oby wrócili do segundy i się ogrywali na wyższym poziomie, mam nadzieje ze nasz nowy trener pierwszej drużyny będzie właśnie częściej dawał szanse wychowanka.

1

Dobra trzeci set nasz

0

Bale sie polamal ze Ceballos wszedl czy byl taki slaby ?

0

dobrze wejsc w drugi set i jazda

0

remi 3;3 wydaje mi sie

1

paco 10 minut i dwie bramki a my nadal z grubym na ataku

0

brawooo liverpool

2

czym sie zauroczyl ten rakitic ? swoim przegladem pola , szybkoscia a moze kreatywnoscia ?

3

80 mln to byla oferta kosmiczna jak PSG dawalo tyle za Rakiticia

1

MUNIR sam nie wie co sie stalo xd

6

gruby by sie pilka zabil xddd

0

rakitic dostaje glupawki jak jest w polu karnym przeciwnika xd

1

a rakitic zostal xddddddddddd

2

ze musi go trenowac chyba :D

1

gruby o boze kochany

1

Vidal widze sie nie piesci, wbija z buta odrazu

2

gramy lepiej bo coutinho ma cala lewa flanke dla siebie a dembele prawa , brakuje tylko leo na SPO i bylaby gitara a jak gra coutinh i dembele po lewej to po prawej jest dziura

53

Po to został sprowadzony Lenglet żeby latał dziury to samo Verma dadzą radę, musza dać, co do big sama to oby to było tylko 3-4 tygodnie

0

Warto dodać ze Vincius gra w rezerwach i tylko w meczach domowych bo florek się boi ze jego 45 mln się połamie na wyjeździe i już nigdy nie dotknie piłki ;/

0

Cucu zagrał świetnie mimo ze eibar poległ to oglądałem mecz eibaru z espanyolem i był wszędzie i w obronie jak i również świetnie podłączał się do akcji ofensywnych, nie bal się wejść w drybling i w sumie jestem zdziwiony ze nie został u nas w roli zmiennika bo według mnie gorszy od mirandy i verma by nie był na LO , zreszta skoro trener eibaru na niego stawia to taki fatalny musi nie być, a mecz oglądałem bo miałem espanyol na kuponie i odpadłem drugie 45 minut

1

Co by nie mówić sfrajerzylismy się po całości w niedziele 2 pkt straty i dziś 3 s to właśnie powinno być 5 pkt przewagi nad realem i delikatny margines błędu a tak tyle samo pkt co Real i znów brak rotacji i gra jedna jedenastka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?